Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Pariss

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Też już ciepła, bez wiatru więc ok.
 2. W czerwcu już będzie piękna pogoda koło 30 C na pewno. Gorąco i bez deszczu. Ewentualnie jakaś niespodziewana burza albo przelotny deszczyk, ktore nie będą powodować w żadnym wypaku spadku temperatury. Wrecz przeciwnie to bedzie deszcz przy 30 C który da przez chwilę ulgę. W ktorej czesci Alanii bedziesz? Biuro polecam polskie. Alanyaonline - prowadzi Polka Agata, ktora na pewno nie wyprowadzi w maliny. Sprawdz jej strone, są ceny.
 3. Pariss

  wiza USA

  Mogą to sprawdzić bo we wniosku wizowym wpisujesz nr tel. do pracy. Może być taka sytuacja, że rozmowa pójdzie np. dobrze i wezmą Twój paszport powiedzą do widzenia proszę czekać. Później mogą jeszcze zadzwonić i coś zweryfikować i niestety przyślą paszport bez promesy.
 4. Pariss

  wiza USA

  Jeszcze nie słyszałam żeby wizę dostał bezrobotny. Twoja praca - bez urazy - jest nic nie znacząca, bynajmniej dla konsula. Tak jak pisałam, jesteś potencjalną osobą, która chce zostać w USA i nie wrócić. Nie masz nic na papierze czym mogłabyś udowodnić swoje związki z Polską.
 5. Pariss

  wiza USA

  A ja nie mam i też mogę im tak powiedzieć. Mąż to inaczej, narzeczony nie ma tu znaczenia.
 6. Pariss

  wiza USA

  Właściwie, to cofam to co napisałam wcześniej, ze masz az 99 procent szans. Minusów z Twojej sytuacji jest sporo: brak stałej pracy i co za tym idzie stałego dochodu, młody wiek, sama, nie masz żadnego majątku, może niewiele na koncie (o zarobki też mogą spytać albo chcieć zaświadczenie z pracy). Głównie badają zawsze Twój związek z krajem. Potencjalnie każdy Polak jest dla nich imigrantem, który uwielbia Amerykę i chce tam zostać na zawsze. Możesz próbować jeśli nie jest Tobie szkoda tych 500 zł.
 7. Pariss

  wiza USA

  Po co jedziesz, do kogo, na jak długo, czy za swoje pieniądze, kto sponsoruje wyjazd i płaci za bilet, kiedy planujesz jechać, co posiadasz w Polsce (mieszkanie, samochód), czy masz na to papiery? Czym się zajmujesz w Polsce, gdzie pracujesz, jak długo?
 8. Pariss

  wiza USA

  Tylko ta prawda nie dotyczy jakiegoś "urzędowego zaproszenia" no proszę Cię.
 9. Pariss

  wiza USA

  Wiza teraz kosztuje ok. 150 dolców. Najpierw wypełniasz formularz na stronie, pozniej dzwonisz i umawiasz sie na rozmowę, i płacisz na poczcie.
 10. Pariss

  wiza USA

  Żadnych "zaproszeń urzędowych" nie ma. To relikt lat 80-tych. Teraz wszystko załatwia się w ambasadzie. Idź i spróbuj. Nikt Tobie tutaj nie powie czy dostaniesz czy nie bo to nie kafeteria o tym decyduje tylko pracownik konsulatu. Obecnie jest bardzo mały odsetek nieprzyznawania wiz więc masz spore szanse nawet 99%. Na rozmowę możesz zabrać jakieś papiery, ale np. ja nie miałam nic i po pierwsze nie chcieli a po drugie wizę dostałam. Masz jedynie problem bo nie masz stałej pracy. To jest duży minus.
 11. Tylko jak chcą jechać na safari to lepiej niech się zaszczepią. Niby szczepienia nie są obowiązkowe, ale lepiej się zaszczepić. Każdy ma inną odporność. Kenia to "dzika Afryka" , a tam jest i AIDS i malaria i inne choróbska.
 12. Pariss

  Turcja-kto był

  Fannky jedź po wizę i później zbieraj inaczej nie ma motywacji ;) Gość --> w kwietniu nie wiem czy już latają do Oludeniz, troszkę może jeszcze być chłodnawo, na południu jest cieplej, ale samo Oludeniz z laguną i małymi, niskimi hotelami jest urocze. To samo Fethiye. Blisko jest stamtąd do Efezu i do Dalyanu.
 13. Pariss

  Turcja-kto był

  Fethiye, Oludeniz - piękne rejony, spokój, ładne plaże.
 14. Pariss

  Turcja-kto był

  Aaaa taki szkic mam na Nowy Jork :D Zobaczę co z tego wyjdzie. W tym roku Chicago przyjeżdża do mnie, więc ja mogę wyskoczyć gdzieś indziej i nie będę mieć wyrzutów sumienia, że nie wpadłam będąc tak blisko.
 15. Wejdź na forum gazety towarzysz podróży poszukiwany. Ja tam znalazłam koleżankę na podróż do Nowego Jorku we wrześniu
×