Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Najmądrzejsza Na Forume

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. może podzielisz sie z nami doświadczeniem w tym temacie:) chętnie skorzystam
 2. polecasz mówisz... :) jak na razie to jedna wielka afera o to, że nie kościelny, ale przeżyję to jakoś. magyar to kiepsko trafiło twoje rodzeństwo, niestety nie ma patentu na wieczne małżeństwo
 3. pewna pewna, jak niczego do tej pory :) Skandynawskie sny a ty jesteś mężatką? Bo magyarowi chyba jeszcze daleko do takich szaleństw. :D
 4. Z tą datą nie byłoby tak źle, gdybym nie była osobą, która jak się jej powie, że ma czegoś nie robić to zrobi to z całą pewnością... Ale tutaj na szczęście poszłam po rozum do głowy i stwierdziłam, że dla świętego spokoju opuszczę. Ten jeden raz.
 5. Skandynawskie sny - dzięki za pochwałę stopki. Nawet zapomniałam, że ją mam. Woźny - nie czepiaj się nicku, założony był w dawnych czasach, teraz nieco spokorniałam :) magyar - a tobie podobno nie trzeba dużo snu więc skąd te "chociaż ty" ?:)
 6. Najmądrzejsza Na Forume

  Tegorocznego Sylwestra spędzę z Wami

  Cieszycie się? :D
 7. Najmądrzejsza Na Forume

  Tegorocznego Sylwestra spędzę z Wami.

  Cieszycie się moi drodzy? :D
 8. Najmądrzejsza Na Forume

  Praca w Banku

  Witam, \"Z dużym zainteresowaniem zapoznałam się z Pani profilem, stąd kontakt z mojej strony. W związku z rozwojem sieci placówek Polbanku, prowadzimy aktualnie rekrutację do naszych oddziałów, na stanowiska: Doradca Klienta Indywidualnego, Doradca Klienta Firmowego. Nasz bank może zaoferować ciekawą pracę, pełną wyzwań oraz duże możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli jest Pani otwarta na rozmowy na temat zmian zawodowych bardzo proszę o kontakt oraz przesłanie cv na adres: Chętnie spotkam się z Panią na rozmowie rekrutacyjnej.\" Proszę o przybliżenie pracy na tych dwóch stanowiskach. chodzi o pracę w warszawie. zależy mi na stałej pracy takiej żebym nie musiała się martwić że mnie wyrzucą jeśli nie zrobię targetu w miesiącu, żeby nie przerzucali po placówkach, no i zarobki w przybliżeniu. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 9. Najmądrzejsza Na Forume

  Praca w Banku

  jest ktoś z polbanku? mam ważne niecierpiące zwłoki pytanie...
×