Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lidia88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Lidia88

  Zmniejszenie piersi

  Chciałabym nawiązać do wcześniejszego pytania o karmienie. Po operacji zmniejszania piersi może być tak, że straci się czucie np. od brodawek w dół lub będą wycinane brodawki i "przyszywane" w innym miejscu. Kobieta może też nie być w stanie wyprodukować tyle mleka, by wykarmić dziecko. Ale wszystko zależy od sposoby przeprowadzenia operacji. Może też być tak, że z karmieniem nie będzie problemów.
 2. kiedyś brałam termline olimplabs. potem jakieś polecone przez pana ze sklepu z suplementami (chyba byłego kulturystę;p). warto poradzić się przed zakupem. niektóre tabletki działają tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy (np. z l-karnityną), są też takie, które spalają tłuszcz nawet w czasie spoczynku. Niestety nie pamiętam jak nazywał się mój ostatni spalacz tłuszczu.
 3. Zumba spala mnóstwo kalorii, bo na niej naprawdę można się zmęczyć. Ja po zajęciach mogłam wyżymać bluzkę z potu;p Ale warto na nią chodzić z innych powodów- polepsza się koordynacja ciała, kondycja. Atmosfera na zajęciach jest super! Wychodzi się zmęczonym, ale jednocześnie pełnym energii i w dobrym humorze.
 4. Lidia88

  callanetics

  Ja ćwiczyłam przez prawie rok, średnio raz w tygodniu (czasem jeszcze chodziłam na step). Polecam callanetics, bo ćwiczenia rzeźbią mięśnie, ale nie męczą. Człowiek nie wychodzi po zajęciach zlany potem^ ^ Pamiętam takie ćwiczenie: spięcia w leżeniu na plecach. ważne jest oddychanie! do góry na wydechu, cały czas trzymamy głowę nad podłogą.
 5. Na wystrój sali mają też wpływ elementy takie jak: stół wiejski, bar z drinkami, fontanna z czekoladą. Zastanów się czy chcesz mieć coś z tego na swoim weselu. Najbardziej reprezentacyjny jest oczywiście stół Pary Młodej. Ale ja gustuję w bardziej stonowanych aranżacjach.
 6. Lidia88

  DJ czy zespół??

  Planujemy z narzeczonym ślub w czerwcu i nie możemy się zdecydować czy wybrać zespół czy DJ. Jakie są wasze doświadczenia. Co polecacie?
×