Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lidia88

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Lidia88

  Zmniejszenie piersi

  Chciałabym nawiązać do wcześniejszego pytania o karmienie. Po operacji zmniejszania piersi może być tak, że straci się czucie np. od brodawek w dół lub będą wycinane brodawki i "przyszywane" w innym miejscu. Kobieta może też nie być w stanie wyprodukować tyle mleka, by wykarmić dziecko. Ale wszystko zależy od sposoby przeprowadzenia operacji. Może też być tak, że z karmieniem nie będzie problemów.
 2. kiedyś brałam termline olimplabs. potem jakieś polecone przez pana ze sklepu z suplementami (chyba byłego kulturystę;p). warto poradzić się przed zakupem. niektóre tabletki działają tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy (np. z l-karnityną), są też takie, które spalają tłuszcz nawet w czasie spoczynku. Niestety nie pamiętam jak nazywał się mój ostatni spalacz tłuszczu.
 3. Zumba spala mnóstwo kalorii, bo na niej naprawdę można się zmęczyć. Ja po zajęciach mogłam wyżymać bluzkę z potu;p Ale warto na nią chodzić z innych powodów- polepsza się koordynacja ciała, kondycja. Atmosfera na zajęciach jest super! Wychodzi się zmęczonym, ale jednocześnie pełnym energii i w dobrym humorze.
 4. Lidia88

  callanetics

  Ja ćwiczyłam przez prawie rok, średnio raz w tygodniu (czasem jeszcze chodziłam na step). Polecam callanetics, bo ćwiczenia rzeźbią mięśnie, ale nie męczą. Człowiek nie wychodzi po zajęciach zlany potem^ ^ Pamiętam takie ćwiczenie: spięcia w leżeniu na plecach. ważne jest oddychanie! do góry na wydechu, cały czas trzymamy głowę nad podłogą.
 5. też myślałam nad jego kupieniem, ale naczytałam się negatywnych opinii. Nie można spalić tłuszczu w ten sposób. Nie warto wydawać pieniędzy.
 6. przy takim trybie życia szybciej nabawisz się problemów zdrowotnych niż schudniesz... Skoro to rodzinna firma twoi rodzice powinni widzieć ile kosztuję Cię praca w takich godzinach i przystosowac grafik do zajeć na uczelni. Organizm regeneruje się podczas snu. Jest on mu potrzebny. Ty się męczysz w pracy, na zajęciach i na siłowni a do tego wcale nie odpoczywasz... Musisz o siebie zadbać. Byc może Twoje problemy z wagą to efekt chorej tarczycy lub innej choroby spowalniającej metabolizm? nie wiem jak do tej pory udawało Ci się pogodzić te wszystkie rzeczy. ja bym od razu zrezygnowala z siłowni dla dłuższego snu:)
 7. Na wystrój sali mają też wpływ elementy takie jak: stół wiejski, bar z drinkami, fontanna z czekoladą. Zastanów się czy chcesz mieć coś z tego na swoim weselu. Najbardziej reprezentacyjny jest oczywiście stół Pary Młodej. Ale ja gustuję w bardziej stonowanych aranżacjach.
 8. Lidia88

  DJ czy zespół??

  Planujemy z narzeczonym ślub w czerwcu i nie możemy się zdecydować czy wybrać zespół czy DJ. Jakie są wasze doświadczenia. Co polecacie?
×