Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kotek1985

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. depeche15 ma racje.Zdefiniuj słowo równouprawnienie.Czy wiesz skąd się wywodzi i o co kobiety walczyły?? Czy ja jestem dość dorosła żebyś mi to wytłumaczył/wytłumaczyła? Tzn ja wiem, ale czy ty tak?
 2. "Nie chodzi co kto lubi, tylko przez jaki pryzmat się ocenia. Jesli ten sam facet mający kase jest o wiele atrakcyjniejszy niz bez kasy? to coś jest chyba "nie teges". A może powinienem przestać się zastanawiać, tylko sobie sponsorowac co ładniejsze niunie,....tak po 2-3 tygodniach zmiana. Bo mi najładniejsze nawet ciało z którym trudno rozwinąc jakakolwiek dyskusję - nudzi się. Jak dziewczynom chodzi tylko o kasę - to niech nie maja pretensji, ze facetom chodzi tylko o seks - W PRZYRODZIE MUSI BYC RÓWNOWAGA!!!" Jak facet wybiera sobie dziewczynę, która jest tylko ładna, a w głowie pusto i leniwa to później sam musi na wszystko pracować, a ta się zadowoli pracą za 800 zł, żeby tylko nikt się jej nie czepiał(co i tak wyda na ciuchy i kosmetyki).Ja jestem dumna i nie lubię jak ktoś płaci za mnie, dlatego kredyt spłacamy na pół z mężem.Kobiety jednak mają ciężej z zarobkami i nie oszukujmy się.Ja muszę jeszcze dorabiać robiąc tipsy i mam nadzieję, że jednak po studiach będę miała trochę czasu wolnego
 3. Kobiety nie mają zbyt dużych szans na poważne zarobki.Ja np część wypłaty odkładam na studia, a z części dokładam się do kredytu, który wzięliśmy z moim i prawie nic mi nie zostaje.A studia są konieczne, żeby kobieta więcej zarobiła, bo jak ktoś wcześniej wspomniał pracując w sklepie nie dasz rady spłacać kredytu, opłacić rachunków i mieć na jedzenie.Taka prawda.A na produkcji wcale nie zarabia się takich kokosów jak się komuś powyżej wydaje
 4. kotek1985

  no to mam już 18 lat

  Najlepszego życzę i jak najmniej problemów i dużo zdrowia:)
 5. gdzie to pytanie Bo ci żyłka pęknie:) Nie stresuj się tak.Po jest temat i na niego odpowiadaj, a nie pieprzysz na inny temat.proponuję założyć temat "Poprawna polszczyzna na kafe" i dasz czadu.Na pewno :)
 6. A ty tu przestań marudzić o słówkach, bo nie o tym był temat.Autorka zadała konkretne pytanie. Autorko niestety facet nas na studiach nie zrozumie, a i zdarza się, że babka wredna więc dlatego piszę, że musisz się uodpornić, bo ludzie nie są wyrozumiali(jak już to rzadko się zdarza) na ból, który nieraz nie pozwala wstać z łóżka bez tabletek.
 7. zgadzam sie ze powinnas Mylisz się, że kobieta nie jest zdrowa jak boli ją podczas trwania okresu.Nie strasz ludzi :) Niestety u niektórych jest to normalne, bo skurcze szyjki macicy są silniejsze niż u innych i tyle.
 8. "ja usprawiedliwiam" Nie no ja też tak miałam, że nie wyrobiłam, ale koleżanka musiała za mnie zostać na 10 godzin w pracy i dlatego nie mogę sobie pozwalać na coś takiego.No bez tabletek nie da rady.Ja mam ogólnie tyłozgięcie macicy i nie doś, że boli brzuch to jeszcze na kręgosłup uciska eh... lipa :)
 9. "przeklęte studia surfażystki w" Ja mam 2 dni potworne okresu, ale do pracy iść muszę i koniec.Jak ktoś może sobie wziąć na telefon wolne to zazdroszczę, bo ja się muszę męczyć, ale prawda jest taka, że trzeba być twardym mimo tego, że ledwo chodzisz.Nie wszystkie mogą sobie pozwolić na wolne ot tak
 10. Właśnie co ma dziewictwo do bólu.Tak samo mnie boli.Błona dziewicza nie boli.Ja też sie potwornie męczę i jak idę do szkoły albo do pracy to muszę się nałykać tabletek.W szkole jeszcze można coś powiedzieć, ale w pracy to nie da rady i musisz sie uodpornić.Ja mam potworne bóle zanim wstanę to 2 lub 3 Ibupromy max i się tak muszę truć, ale cóż życie.
 11. zespół edwardsa-A żeby cie szlag trafił debilu albo debilko taki głupoty pisać!!!!!!!!!!!! Autorko nie martw się.Pomieszało się w hormonach i to dlatego.Z biegiem czasu się ustabilizuje, ale czy do końca nie wiadomo :)
 12. zespół edwardsa-A żeby cie szlag trafił debilu albo debilko taki głupoty pisać!!!!!!!!!!!! Autorko nie martw się.Pomieszało się w hormonach i to dlatego.Z biegiem czasu się ustabilizuje, ale czy do końca nie wiadomo :)
 13. zespół edwardsa-A żeby cie szlag trafił debilu albo debilko taki głupoty pisać!!!!!!!!!!!! Autorko nie martw się.Pomieszało się w hormonach i to dlatego.Z biegiem czasu się ustabilizuje, ale czy do końca nie wiadomo :)
 14. Uciekaj gdzie pieprz rośnie.Raz uderzył to zrobi to kolejny raz.Gnój pieprzony
×