Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

blada19

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Reputacja

0 Neutral
  1. tez tak mialam .. ale do 17 roku zycia .. potem udalo mi sie przebic ten mur .. sama nie wiem jak to zrobilam .. w kazdym razie wylalam wiele lez ,, a klocilam sie z nim milion razy .. i to w sposob bardo gwaltowny. Jak to wspominam .. to robi mi sie slabo .. i tez jestem swiadoma ze wiele stracilam .. praktycznie wszystkie te lata tzn mam na mysli okres 14-17 lat kiedy to nawiazywaly sie pierwsze powazniejsze znajomosci ja nie mialam nikogo a nawet jesli udalo mi sie kogos poznac .. naogol te osoby sie do mnie zrazaly ..mialy dosc ciaglych fochow moich rodzicow. Nikt nie umial tego pojac . Teraz tez nie umiem sie odnalezc w towarzystwie .. nie mam chlopaka .. jestem zamknieta w sobie .. brak mi pewnosci siebie .. nie wiem czy zgubilam to podrodze czy zawsze tak bylam .. teraz juz tego nie pamietam . .. a co do twojej sytulacji to mysle ze zeby sie jakos usamodzielnic powinnas powiedziec im ze jesli tak dalej beda postepowac to sie wyprowadzisz ..i wtedy napewno zawalisz tak kochana przez nich nauke bo przeciez bedziesz musiala pracowac zeby sie utrzymac .. jesli rozmowa nie pomoze naprawde zrob to wyprowadz sie i skoncz z tym prewizorycznym zyciem bo sie zadreczysz .. jezeli chcesz studiowac to wyjedz na jakis czas za granice .. tam zarobisz naprawde duzo .. na tyle zeby utrzymac sie pozniej w ciagu nastepnego roku akademickiego .. to jedyne wyjscie jakie widze.
  2. niestety strasznie mnie po tym wysypalo .. maial prawdziwy koszmar ale tobie moze pomoc nigdy nic nie wiadomo .. oby Ci sie udalo;)
  3. ja tez tak mialam .. czego bym nie uzyla aby zamatowac moja cere to specyfik ten pogarszal jeszcze bardziej moje blyszczenie . Wiem ze moze to byc dla Ciebie trudne ale zrezygnuj z pudru jaki by on nie byl mineralny, niemineralny poprostu nie rob tego .. zmnien zel do mycia twarzy na zel hipoalergiczny np taki z iwostinu do twarzy i ciala ja go uzywam i jest rewelacyjny znaczaco ograniczyl swiecenie .. a pozatym codziennie na noc po umyciu buzi smaruje cala twarz olejem rycynowym /kosztuje ponad 2-4 zl dostepny w kazdej aptece/ i naprawde efekty sa piorunujace .. przynajmniej w moim przypadku .. nie dosc ze juz prawie sie nie blyszcze to jeszcze mam mniej pryszczy . polecam goraco. wiem ze to pewnie wydaje sie dziwne jak cos tak tlustego moze zapobiec wydzielaniu stebum .. sama w to nie wierzylam .. ale naprawde efekty sa juz po 5 dniach stosowania .
  4. mialo byc ** tuż .. dodam jeszcze ze robilam to za pomoca wibratora .. tobie tez to polecam sama nie bedziesz w stanie tak sie dopiescic.
  5. ja tez kiedys wpadlam w taki cug . zeby z tym skonczyc postanowilam zamiast robc to kilka razy dziennie z przerwami zrobic to raz za razem .. udalo mi sie dobrnac do 7 .. przy ostatnim podejsciu toz przed orgazmem az pociekly mi lzy z wysilku a potem spalam z 2-3 godziny .. obecnie mam z tym spokoj robie to 2 razy w tygodniu .
  6. ja tez kiedys wpadlam w taki cug . zeby z tym skonczyc postanowilam zamiast robc to kilka razy dziennie z przerwami zrobic to raz za razem .. udalo mi sie dobrnac do 7 .. przy ostatnim podejsciu toz przed orgazmem az pociekly mi lzy z wysilku a potem spalam z 2-3 godziny .. obecnie mam z tym spokoj robie to 2 razy w tygodniu .
  7. .. trudno uwierzyc ale jesli sie nie wyglupiasz to jest skrzep krwii .. ja tez miewam takie tylko ze duzo duzo mniejsze .. pytalam kiedys mamy i stwierdzila ze to nie jest normalne i najlepiej byloby zapytac gina ale jakos zawsze zapominam w kazdym razie w twoim przypadku sadze ze to jest konieczne ...
  8. .. trudno uwierzyc ale jesli sie nie wyglupiasz to jest skrzep krwii .. ja tez miewam takie tylko ze duzo duzo mniejsze .. pytalam kiedys mamy i stwierdzila ze to nie jest normalne i najlepiej byloby zapytac gina ale jakos zawsze zapominam w kazdym razie w twoim przypadku sadze ze to jest konieczne ...
  9. a i jeszcze jedna rzecz ... jestem zla ze nie poszlam do endokrynologa .. moj gin nie chcial mnie tam skierowac .. czy tez wykonac badan poziomu hormonow bo slyszalam ze takie mozna sobie normalnie zrobic .. ale moglam na wlasna reke .. teraz zaluje bo po tabsach to moge sobie pomarzyc o badaniach nie beda wiarygodne .. mam nadzieje ze albo moj organizm sie przystosuje albo te 'nowe' bede trafnym wyborem .
  10. tak czy inaczej dziekuje za rady ;) musze jakos wytrwac i starac sie nie patrzyc w lustro ... do wlosyczarnee : nie zamierzam robic novynette antyreklamy bo pewnie dla kogos innego te tabletki moga byc swietne ale wiem ze niektore dziewczyny pytaja sie za jakie antykoncepty sie zabrac i wtedy zaczyna sie rozmowa o niczym bo to ze jakies otrzymaja wiele nagatywnych badz pozytywnych opini ma sie nijak do faktycznie trafnego wyboru .
  11. dzis wzielam 6 tabletke .. i powiem wam ze nadal nie czuje sie najlepiej .. ale chyba rzeczywiscie poczekam z tym chociaz do konca opakowania , nie chce sobie rozstroic organizmu .. nastepnie wybiore sie do gina .. moze przepisze mi cos lepszego .. ale wiecie tak naprawde to mam ochote rzucic ta chemie w cholere .. nie wiem na co ja naiwniaczka liczylam ;P .. wszystkie moje kolezanki stwierdzily ze oprocz tego ze tabletki to swietny sposob antykoncepcji to na dodatek poprawila im sie cera powiekszyly piersi .. i wogole wszystko naj naj naj ... zaczelam brac te tabsy wlasnie z takim nastawieniem ze bede coraz piekniejsza i bezpieczniejsza ;) a tu niemile niespodzianki.
  12. dopiero zaczelam pierwsze opakowanie novynette .. tzn biore je 5 dzien i mam same skutki uboczne tzn mdlosci ..stany depresyjne i obrzydliwy tradzik na twarzy .. nie sadze aby to mogl byc efekt diety bo w ostatnich dniach nie zmienila sie ona jakos drastycznie . wczesniej tez mialam pryszcze ale nie w takiej ilosci .. jestem zalamana .. prosze o pomoc osoby ktore braly tabletki novynette .. bo zastanawiam sie czy powinnam poczekac do skonczenia opakowania tzn czy moze te nagatywne efekty ustana i bedzie dobrze ...
×