Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mila8

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Matko, o czym Wy piszecie. Coraz więcej kobiet po 40 ma dzieci. I nie są to jakieś stare baby( czy Steczkowska czy inne wyglądają staro?) Bardziej martwiłabym się o młode mamy, które teraz można spotkać na spacerach. Nadwaga u tych młodych kobiet bije po oczach, a wiadomo, że im więcej lat, tym trudniej schudnąć.I wcale młodo nie wyglądają. Więc tu chyba nie chodzi o wiek :)
 2. Teraz 90 procent mężczyzn z Kafe Ci zazdrości i zamieniłoby się z Tobą :)
 3. Zawsze można wymigać się migreną, nagłym skurczem mięśni. Myślę, że skok z okna to ostateczność :) Poza tym, to że mało urodziwa nie znaczy, że w łóżku kiepska :)
 4. Tak czytam Was i myślę, że w życiu liczy się zupełnie coś innego. Wykształcenie nic nie mówi o człowieku. Liczy się osobowość. Facet ma zarobić na rodzinę i mieć to coś. Znam ludzi wykształconych, ale " głupich" życiowo. Po zawodówce, którzy mają swoje firmy. Najważniejsze by był dobrym człowiekiem, kochał, wspierał. Ale to moje zdanie.
 5. A ja wysłałam trochę ciuszków mamie, która ogłaszała się na kafe i chyba się przydały :)
 6. mila8

  tesknie za kafe sprzed przynajmniej 3 lat

  Też pamiętam te czasy, ale nieśmiała byłam i więcej czytałam niż się udzielałam :)
 7. Jedź za granicę, a potem ściągnij tam dziewczynę. Nie ma się co zastanawiać.
 8. Też nie akceptuję rodziny męża, ale nie zabraniam mu się z nią spotykać. A niech dzwoni i jeździ do nich, gdy ma ochotę, byleby tylko nie wtrącali się do naszych spraw.
 9. mila8

  Dziewczyna i kuzynka..

  Nie wiem czy M zaryzykuje i będzie z Tobą, bo to by oznaczało, że straci kontakt z S. Chyba nie ma nic gorszego niż to, co chodzi Ci po głowie. Chociaż pamiętam przypadek, że mojej koleżance X jej koleżanka Y odbiła chłopaka. Okazało się, że potem miała z nim same problemy. Śmiałyśmy się, że X powinna podziękować Y, bo uniknęła dzięki niej dużych kłopotów :) Ale X bardzo zdradę przeżyła. Tak czy inaczej, współczuję Twojej dziewczynie :(
 10. mila8

  ,,znajomy'' z imprez

  A co tu się wypowiadać. Przytulania i pocałunki tylko na imprezach a potem cisza. Odpowiedź jest chyba prosta.
 11. mila8

  Dziewczyna i kuzynka..

  A cholera go wie... trudna sprawa. Cokolwiek byś zrobił to i tak będzie źle :)
 12. jakzyc.eu A oto przykładowy tekst :) http://jakzyc.eu/2009/02/27/jak-nie-pisac-na-internetowych-forach/
 13. Nie, ale lekarz i tak Cie przyjmie, tylko trzeba będzie napisać oświadczenie, że jesteś ubezpieczona/ny i dostarczyć aktualną w ciągu 7 dni. Przynajmniej tak było u mnie :)
×