Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

patukka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  202
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

97 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Maniek to taka du.pa wołowa. Widać że on inteligencja też nie grzeszy. Prosty chłop ze wsi, robotny, ale do gadania wiele nie ma. Wydaje się mu że ma mądra żonę i tego się trzyma. To jego zachowanie we vlogu, sposób wypowiadania się, świadczy o tym jakim jest prostym człowiekiem. A misza to się faktycznie musi nudzić w tym życiu że sobie puzzle kupiła do zabawy... Spędzili więcej czasu w drodze niż w miejscach docelowych. Można sobie policzyć ile kasy stracili na to wszystko. Pewnie socjal wleciał to trzebabylo wydać. I niezmiennie mnie śmieszy ta wiszaca podsufitka w aucie. Ciekawe jakie mają drugie auto skoro pojechali audi a3 miszy
 2. patukka

  Żulia

  Jak znajdę to napiszę tu to mogę wam na maile powysylac. Ale może dopiero jutro poszukam.
 3. patukka

  Żulia

  Gdzieś mam ten filmik na kompie. Chyba.
 4. patukka

  Żulia

  A pamiętam jak parę lat temu mówiła że "ma fajne relacje z Bogiem". Juz się zepsuły te fajne relacje?
 5. patukka

  Żulia

  "będę pierwsza milionerka w rodzinie"
 6. Nic nie było ciekawego. Jak zwykle nie odpowiedziała na najciekawsze pytania. Pół lajwa było o psie i o pokazywaniu dzieci. Mówiła że jak zrobią kuchnię to będzie nagrywać gadane vlogi podczas gotowania. Ktoś ją wyśmiał że będzie smażyć rzodkiewki. I że kupują zmywarke.
 7. Pół godziny siedzi i p...doli od rzeczy. Ktoś ją wysłuchał? Że ona nie widzi tego że tak przynudza.
 8. Ale z niej syfiara. W tym samym swetrze, w którym była na mieście i na basenie, olejuje włosy. Przecież olej zostawia plamy na tych ciuchach. Juz nie pierwszy raz widzę że tak robi.
 9. To zwracam honor, nie słyszałam tego że mówiła że wypuszcza ją, bo zwyczajnie jak siedzi i gada to przewijam
 10. I to udawanie psiego głosu gorzej jak dziecko.
 11. Nie rozumiem tego. Takie ogromne podwórko mają, ogrodzone i oni tego psa kiszą w domu. Jedynie co to na spacer z nią wychodzi. Dlaczego tego psa nie puszcza na podwórze? Jeszcze się chwali że pies w syfie żyje. No chyba że nie mają ogrodzenia...
 12. Ktoś oglądał najnowszego vloga? Bo z tego co widzę to 20 minut przynudza swoim głupim gadaniem, a tylko 4 minuty coś pokazuje. Obejrzałam początek, ale potem jak już zasiadła i zaczęła gadać to już odpuściłam.
 13. patukka

  Żulia

  Wcale się temu nie dziwie
 14. Z tego co tu ktoś pisał to jest to dom mamy Mańka, a oni mieszkają w połowie domu- na parterze, a u góry nie wiadomo czy ktoś mieszka czy nie. Więc ich własnością raczej nie jest.
 15. Czy ja wiem czy ta lodówka jej jest taka stara? Jakaś zwykła srebrna. To chyba nie stara. Też mam srebrna, a ma 3 lata. Nie widziałam tej jej lodówki w całości ale nie wygląda na jakąś 20-letnia.
×