Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xx000

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Nie pisałam że łatwo żyć na kredyt- pisałam, że denerwują mnie nowobogaccy którzy zaciągają kredyty tylko po to, aby się pokazać.
 2. Moje zdrowie nie powinno Cię interesować koleżanko bo nie o tym temat.
 3. Gienia- gdybym była taka kiepska z polskiego jak sugerujesz, to chyba robiłabym błędy w piśmie, prawda? :) Tak więc nie szukaj dziury w całym. Wystarczyło mi że uczyłam się w szkole, nie musiałam nadrabiać po zajęciach.
 4. Nie mam zamiaru nikomu udowadniać mojej inteligencji, naprawdę mam ciekawsze zajęcia niż głęboko się zastanawiać nad tym czy piszę pięknie ą i ę abyście sobie pomyśleli że jestem inteligentna :)
 5. Ja nie chcę próbować, już na pierwszej stronie możesz wyczytać że nie mam zamiaru żyć na kredyt bo to nie jest mi potrzebne do szczęścia :)
 6. Skoro umiesz się ze mnie nabijać to pochwal się co ty robisz ! :)
 7. Nie interesuje mnie czy zdolni idą na studia czy nie zdolni... Ja jestem zdolna więc nie musiałam poświęcać długich godzin na naukę, wystarczyło że dwa razy przeczytałam. Ale to nie powinno cię interesować.
 8. Skoro prowadzenie lokalu gastronomicznego, sklepu stacjonarnego z odzieżą i sprzedaż na allegro to taka bułka z masłem to czemu tego nie robisz? p.s. Gienia- to czy ci się podobam mnie nie obchodzi bo nie taki miałam cel pokazując ci swoją twarz. Natomiast twoje zainteresowanie moją osobą jest dla mnie jasne- tłuczesz na mój temat już czwartą stronę.
 9. Nie bankowość, pudło. Jak byś była sprytna to na nk byś sobie przeczytała... Ale za póżno.
 10. Zdziwię Cię, bardzo dobrze się uczyłam i uczę, inaczej bym chyba nie studiowała. Trzeba być zdolnym, nie każdy musi wypruwać żyły jak Ty w życiu... Dobra, idę stąd naprawdę... Nie mam ochoty na te jałowe dyskusje. p.s. A zdjęć nie radzę kopiować, jak ktoś przegnie to agencja modelingowa ściga takie sprawy sądownie- tak tylko napiszę.
 11. Gienia- rachunki dzielę z narzeczonym, on też pracuje- może twój nie pracuje, mój owszem.
 12. Spadam stąd bo aż żal to czytać, naprawdę mam gdzieś czy ktoś mi obcy w to wierzy :) Macie konto do nk, zapytajcie znajomych jak was to ciekawi. Narazie
 13. Allegro to Allegro, prowadzę też sprzedaż stacjonarną jak pisałam kilka stron wcześniej. A swoje zdjęcia tutaj już tysiące ludzi wrzucało.
 14. To sobie zadzwoń do marketu i zapytaj :D Nie ja jedna robiłam na nocki w markecie.
×