Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ibizasunny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Chciałabym kupić trampolinę do ogrodu, najlepiej z siatką - dla bezpieczeństwa, ponieważ będą z niej korzystać dzieci. Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś godną uwagi trampolinę o dobrej konstrukcji? Zastanawiałam się nad tym produktem - http://www.salonsportu.pl/m-5/p-829/trampolina-z-siatka-304-cm-hopsport.html - czy ktoś mógłby się wypowiedzieć?
 2. Potwierdzam, że orbitrek daje znacznie lepsze efekty niż rower stacjonarny jednak wybór sprzętu zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, dlatego na mnie ćwiczenia na orbiterku zrobiły duże wrażenie - zależało mi na wymodelowaniu dolnych partii ciała i efekt został osiągnięty. Mimo wszystko jakiś czas temu kupiłam do domu rowerek (www.salonsportu.pl/m-36/p-1410/rower-magnetyczny-bravo.html) w celu poprawy kondycji i efekty są zaskakujące.
 3. Potwierdzam, że orbitrek daje znacznie lepsze efekty niż [url=http://www.salonsportu.pl/m-36/p-1410/rower-magnetyczny-bravo.html ]rower stacjonarny jednak wybór sprzętu zależy od efektu jaki chcemy uzyskać, dlatego na mnie ćwiczenia na orbiterku zrobiły duże wrażenie - zależało mi na wymodelowaniu dolnych partii ciała i efekt został osiągnięty.
 4. ibizasunny

  Dywany shaggy włochacz

  Zdecydowanie polecam dywany shaggy. Zobacz tutaj - http://www.tutumi.pl/dywany-akrylowe-do-salonu-cat-3.aspx
 5. Co sądzicie o tego typu dywanach do salonu - http://www.tutumi.pl/dywany-akrylowe-do-salonu-cat-3.aspx? Wydają się być nowoczesne i "energiczne", ale czy nie są za przesadne?
 6. ibizasunny

  Jaki kolor dywanu...?

  Tutaj masz duży wybór, może wpadnie CI coś w oko - www.e-dywany.pl
 7. wiele już pochlebnych opinii słyszałam o Awangardzie. Jaką fryzjerkę stamtąd polecacie?
 8. Jak prawidłowo ćwiczyć na orbitreku? Jaką postawę przyjmować? Jak pracować nogami? Wciągać brzuch? Proszę o poradę.
 9. Dobry jest naprawdę ten Łapicki? Dlugo się zastanwiałam nad pójściem tam. Napisz coś więcej.
 10. Ja polecam Agnes na Pogodnej. Ceny może nie należą do najniższych, ale warto się tam udać zarówno na strzyżenie, jak i koloryzację. Szczegóły są na ich stronie www.agnes-salon.pl
 11. Tutaj możesz zobaczyć i poczytać, czym głównie różnią się te bieżnie - http://www.sportbody.pl/c-1_32_47/bieznie.html
 12. W jakim przedziale cenowym posiadacie orbitreki? Czy warto inwestować w takie specjalistyczne? W jakimś sklepie - http://www.sportbody.pl/c-1_32_17/orbitrekitrenazery.html znalazałm orbitreki w takich cenach, jak widzicie - czy to się opłaca?
 13. Dziewczyny, zamierzam kupić jakiś solidny orbitrek do ćwiczeń. Jakie sprzęty Wy posiadacie i możecie polecić? Czy np. tutaj jest jakiś godny polecenia orbitrek - http://www.sportbody.pl/c-1_32_17/orbitrekitrenazery.html ?
 14. Ja polecam Iwonę z Kameleona na Białówny.
 15. Nie polecam salonu AGNES na Pogodnej, a dokladnie p. Justyny. To, co zrobiła mi z włosami to jakaś totalna masakra. Odradzam!
×