Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

7klakier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. 7klakier

  Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

  Co do sklepów - polecam Moc Soków - posiadają wyciskarki kilku producentów, również tych polecanych w terapii Gersona - dwuślimakowe i miażdżące pionowe. Według instytutu Gersona są one polecane do kuracji przy niezłośliwych przypadkach raka.
 2. 7klakier

  WYCISKARKI SOKU

  A ja kupiłem ostatnio Huroma 2 generacji i jestem bardzo zadowolony. Wyciska wszystko - liściaste, cytrusy, jabłka, banany, owoce granatu. Wszystkim niezdecydowanym polecam udać się do sklepu (np. Moc Soków - tam gdzie ja kupiłem) i poprosić o prezentację wybranych modeli. Nie ma to jak popróbować soków z różnych wyciskarek i na tej podstawie podjąć decyzję.
 3. taka opcja możliwa jest również w skoku. Lichwiarzy jak prowident nie polecam - za dużo sie im potem oddaje!
 4. 7klakier

  pożyczka pod zastaw..

  dodaj jeszcze, że jest opcja przedłużenia przetrzymania przez lombard przedmiotu o kolejny miesiąc za jakąś cenę np. 30 pln w przypadku zegarka. Z drugiej strony, na rynku jest kilka instytucji w których pożyczki zastawiać nie musisz. Lombardy kojarzą mi się z podejrzanymi klimatami.
 5. zależy od banku. Np w pko bp każą Ci to zrobić na miejscu - gdzie zakładałeś konto, jednak jak się ostatnio dowiedziałem, może być przesłana dyspozycja z dowolnego oddziału do macierzystego punktu. W innych bankach miejsce założenia konta nie odgrywa żadnej roli.
 6. Kontem, które jest w Polsce najstarsze i przeznaczone jest dla młodych, to bodajże Graffiti w pko. Obecnie jednak oferta rynkowa jest tak bogata, że z pewnością wybór jest baaaardzo duży.
 7. 7klakier

  PKO - złodziejski bank

  100% zgody z piękną 30-letnią - do czasu kiedy doradca będzie współodpowiedzialny za to co doradza, będę miał takie zdanie jak Ty. Dla jasności - w openie i podobnych pracują sprzedawcy, nie doradcy. Prawdziwi doradcy są w tej strukturze gdzieś wysoko.
 8. bialo.biala - powiedz coś więcej o swoich potrzebach ad konta, powiedz czy studiujesz i na czym Ci najbardziej zależy. Wtedy będę mógł Ci bardziej pomóc.
 9. generalnie to polecam łączenie ofert bankowych. proponuję wybór ofert, które się uzupełniają. Jeżeli chcecie podjąć naprawdę dobrą decyzję, zróbcie duży research obejmujący wszystkie instytucje finansowe. Co będzie dobre dla mieszkańca miasta, może być gorsze dla mieszkańca małej miejscowości i odwrotnie. Nie omijajcie banków spóldzielczych, skoku, banków internetowych i tradycynych! Uważam że w każdej opcji jest coś ciekawego
 10. ja miałem do czynienia z open finance- inną firmą spod skrzydeł Leszka Czarneckiego. Open razi brakiem doradców, którzy Twoje dobro mają za punkt honoru. Ich zachowanie polega na tym, żeby sprzedać jak najdroższy produkt z którego mają największą prowizję. Jest to firma zrzeszająca sprzedawców, nie doradców. Polecam porównanie jakości obsługi w openie z tym z np. Charles Schwab Corporation - firmy z rynku amerynkańskiego. Bez porównania!
 11. 7klakier

  PKO - złodziejski bank

  podbijając temat, to również uważam, że ten bank oraz jego struktura i efektywność zatrzymały się bardzo dawno temu. Na szczęście na rynku panuje teraz dosyć duża konkurencja i każdy może znaleźć coś dla siebie.
 12. tak czytam ten wątek i należy go uaktualnić. Większość banków spółdzielczych zbliżyła się ofertą do tradycyjnych banków. Istnieje wiele produktów kształtem przypominających te znane z rynku. Poszperajcie trochę, to coś ciekawego znajdziecie.
 13. ja się jeszcze raz powtórzę - dopasuj konto do swoich indywidualnych oczekiwań, zachowań, przychodów, kosztów. Zwróć uwagę na dostępność bankomatów i oferowane opcje - np usługę cash back. Tak naprawdę to sama wiesz który bank jest dla Ciebie najlepszy, bo inni mają inne preferencje.
 14. to nic nie szkodzi, że na opolską. Tam też Ci opowiedzą o ofercie, która między skokami nie różni się bardzo.
 15. zamiast ryzykować - poszperaj w necie, przejdź się do punktu lub najszybciej - zadzwoń na infolinię.
×