Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

7klakier

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. 7klakier

  Terapia Gersona - jaka wyciskarka soku?

  Co do sklepów - polecam Moc Soków - posiadają wyciskarki kilku producentów, również tych polecanych w terapii Gersona - dwuślimakowe i miażdżące pionowe. Według instytutu Gersona są one polecane do kuracji przy niezłośliwych przypadkach raka.
 2. 7klakier

  WYCISKARKI SOKU

  A ja kupiłem ostatnio Huroma 2 generacji i jestem bardzo zadowolony. Wyciska wszystko - liściaste, cytrusy, jabłka, banany, owoce granatu. Wszystkim niezdecydowanym polecam udać się do sklepu (np. Moc Soków - tam gdzie ja kupiłem) i poprosić o prezentację wybranych modeli. Nie ma to jak popróbować soków z różnych wyciskarek i na tej podstawie podjąć decyzję.
 3. 7klakier

  Kredyt gotówkowy..Który Bank najlepszy???

  szkoda mi ludzi, którzy tak lekkomyślnie podchodzą do tematu pieniędzy... mówi się, że pieniądze ważne nie są itd... jeżeli tak jest, to do czego tak gna ówczesny świat?
 4. taka opcja możliwa jest również w skoku. Lichwiarzy jak prowident nie polecam - za dużo sie im potem oddaje!
 5. 7klakier

  pożyczka pod zastaw..

  dodaj jeszcze, że jest opcja przedłużenia przetrzymania przez lombard przedmiotu o kolejny miesiąc za jakąś cenę np. 30 pln w przypadku zegarka. Z drugiej strony, na rynku jest kilka instytucji w których pożyczki zastawiać nie musisz. Lombardy kojarzą mi się z podejrzanymi klimatami.
 6. zależy od banku. Np w pko bp każą Ci to zrobić na miejscu - gdzie zakładałeś konto, jednak jak się ostatnio dowiedziałem, może być przesłana dyspozycja z dowolnego oddziału do macierzystego punktu. W innych bankach miejsce założenia konta nie odgrywa żadnej roli.
 7. 7klakier

  KARTA DO BANKOMATU

  po pierwsze - aktywuj kartę, żeby nie była bezużytecznym kawałkiem plastiku w portfelu. Widzę, że mylisz trochę pojęcia - bo karta debetowa (wydawana do konta) nie generuje kosztów podczas jej używania. Inną historią są karty kredytowe oferowane przez niektóre banki, gdzie musisz wydać określoną sumę miesięcznie, żeby pobierana opłata z tytułu wykorzystania karty była mniejsza lub zerowa.
 8. Kontem, które jest w Polsce najstarsze i przeznaczone jest dla młodych, to bodajże Graffiti w pko. Obecnie jednak oferta rynkowa jest tak bogata, że z pewnością wybór jest baaaardzo duży.
 9. 7klakier

  PKO - złodziejski bank

  100% zgody z piękną 30-letnią - do czasu kiedy doradca będzie współodpowiedzialny za to co doradza, będę miał takie zdanie jak Ty. Dla jasności - w openie i podobnych pracują sprzedawcy, nie doradcy. Prawdziwi doradcy są w tej strukturze gdzieś wysoko.
 10. bialo.biala - powiedz coś więcej o swoich potrzebach ad konta, powiedz czy studiujesz i na czym Ci najbardziej zależy. Wtedy będę mógł Ci bardziej pomóc.
 11. 7klakier

  Kredyt gotówkowy..Który Bank najlepszy???

  Zastanawiam się kto udzielił kredytu Twojej Babci. Kolejną rzeczą jest to - kto za aż tak duże pieniądze sprzedał starej i biednej kobiecie tak drogi obraz. Masz rację, że takim moherom nie powinno się udzielać kredytu.
 12. to zależy od tego kiedy jest sesja transakcji wychodzących w banku Twojego kolegi oraz kiedy jest sesja transakcji przychodzących w Twoim banku. tutaj masz dokładnego linka http://www.money.pl/banki/elixir/. Pozdrawiam
 13. 7klakier

  Jaki bank? -Pomóżcie!

  koleżanka podała za mało szczegółów. Odpowiedź brzmi - wybierz bank który spełnia Twoje oczekiwania i oferuje najniższe koszty przeprowadzanych przez Ciebie operacji. Podaj więcej szczegółów, to coś postaramy się wybrać.
 14. 7klakier

  Kredyt gotówkowy..Który Bank najlepszy???

  z powodu ograniczenia z powodu kryzysu akcji kredytowej, banki nie są chętne do udzielania kredytów. Żądają w zamian sterty zaświadczeń oraz podrażają w ten sposób koszt kredytu. Sprawdź dostępne instytucje finansowe w okolicy. Pamiętaj, że banki spółdzielcze i skoki również mają ofertę często korzystniejszą od banków. Nie jest to oczywiście regułą. Generalnie co z tego, że ktoś poleci ci bank, jeżeli nie będzie go w Twojej okolicy. Pozdrawiam!
 15. generalnie to polecam łączenie ofert bankowych. proponuję wybór ofert, które się uzupełniają. Jeżeli chcecie podjąć naprawdę dobrą decyzję, zróbcie duży research obejmujący wszystkie instytucje finansowe. Co będzie dobre dla mieszkańca miasta, może być gorsze dla mieszkańca małej miejscowości i odwrotnie. Nie omijajcie banków spóldzielczych, skoku, banków internetowych i tradycynych! Uważam że w każdej opcji jest coś ciekawego
×