Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Joan-ga

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Czy posiada ktoś płytki łazienkowe DOMINO? Mnie interesuje szczególnie kolekcja Toscana i Hoja, ale generalnie chciałabym wiedzieć jak Domino wypadają jakościowo i jak się sprawują w użytkowaniu.
 2. Moja córcia miała 1,5 roku jak miała robioną tomografię i w ten sam dzień puścili nas do domu, po kilku godzinach.
 3. Wiem, że granit na pewno, marmur jest odradzany, ale co z kwarcytem? Potrafi ktoś doradzić? A może ktoś ma starlight?
 4. Dziewczyny, też mam córcie z czerwca 2009. Powiedzcie błagam, czy któreś z Waszych dzieci przechodziło przez zaburzenie płynności mowy, tj. powtarzanie po kilka razy sylab? Moja do kwietnia mówiła płynnie, aż nagle od pewnego poniedziałku zaczęła powtarzać praktycznie każdą sylabę po kilka, jeśli nie kilkanaście razy. Logopeda sądzi, że może to rozwojowe, psycholog też. Ratunku! Gdzie ja mam szukać pomocy? Serce mi krwawi kiedy słucham jak usiłuje wypowiedzieć każdy wyraz.
 5. No właśnie też mi się tak zdawało, ale pewności nie mam wcale, a boję się, że się skompromituję pytając o to w przychodni. Ale chyba zadzwonię, co mi tam...
 6. Tzn. czy mogą żądać dostarczenia takiego bilansu w przedszkolu? Pytam, bo się zagapiłam, mała skończyła już trzy latka dwa miesiące temu.
 7. Czy ma ktoś te błyszczące płytki, które tak pięknie wyglądają w katalogach? Ciekawa jestem czy to jest rzeczywiście takie łatwe do utrzymania w czystości czy zakup takiego gresu to samobój?
 8. ...zwykły, ale DOBRY oczywiście- miało być. Przepraszam za literówkę:)
 9. A macie pomysł, gdzie można poszukać inspiracji na taka ściankę pod telewizor? Może ma ktoś z Was takową i dysponuje fotkami? Byłabym niezmiernie wdzięczna.
 10. Dziękuję bardzo za obie sugestie. To są właśnie dwa wyjścia, które biorę pod uwagę i nie mogę się zdecydować, a w sobotę elektryk kładzie instalację i robi gniazda RTV. Schody będą ładne, lekkie, ażurowe- dębowe. Temat i problem wciąż aktualny.
 11. Naprawdę nie ma tu nikogo z pomysłem?! Help!
 12. Błagam o radę tych, którzy mają zmysł organizacji przestrzeni. Gdzie w tym projekcie domu ustawić telewizor przy założeniu, że skorzystaliśmy z opcji braku ściany przy schodach w salonie,(na rysunku oznaczona przerywaną linią.) Podaję link, wystarczy kliknąć "Rzuty" i zerknąć na plan parteru. Proszę o jakieś sugestie sprawa bardzo pilna- decyzję muszę podjąć do "wczoraj" ! http://www.tooba.pl/projekt-domu-Altea/a,s_pd,idp,15979.html
×