Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Krokodylka1

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Krokodylka1

  mętlik w głowie

  Dzisiaj studia nie są ważne. Tylko umiejętności. Więc nie ważne jakie studia się kończy i czy w ogóle. Najlepiej byc pasjonatem, który zna się na rzeczy + miec dokument uprawniający do zawodu (konieczny w niektóryczh przypadkach).
 2. Krokodylka1

  agonia...

  Każdy ma mniejszy czy większe wątpliwości, co do swojej osoby. Obserwuj innych i ucz się. Bądź taka, jaka chcesz być. To wymaga wysiłku i pracy. Trzeba przejść przez fale prób własnego zachowania. Na pewno nie raz będzie ci jeszcze głupio z powodu własnego zachowania. Ale widzisz to i ty sama sterujesz sobą... możesz więc być jaka chcesz. Odwagi do pracy!
 3. Ania24, Naucz się stawiać przecinki w dobrym miejscu. Słowo - przecinek - spacja. np. "w dniu, w którym to się wydarzyło"
 4. Kup rozmiar sredni/typowy z kwitkiem, że można wymieni c na inny rozmiar w ciągu 7 dni. o!
 5. na fatetów też działa ten schemat
 6. 1. Nastolatki mają zaburzone emocje. Ludzie z tego dorośleją. Twój jest facetem już. 2. Teraz jest taki, że powierzyłabys mu swoje życie. A może stał się taki, bo ma doświadczenie życiowe i wyciąga wnioski? Czy nie na tym własnie polega dojrzałość?
 7. Powód, dla którego kobieta zachęca faceta do wyjścia z kolegami: bo ona jest po jego stronie - jest jego najlepszym przyjacielem, rozumie go i życzy mu jak najlepiej. :)
 8. Dokładnie tak: facet ją bije, ale mówi, że kocha... i kobieta bierze te słowa za wytyczną jego uczuć. Tak to właśnie jest. Gesty... ok. Gesty. To będę swojemu mówić kocham w jego języku - przez gesty. Chciałabym, żeby on wyznawał miłość w moim. To jest ten kompromis....
 9. Panie dźwiękowcu! Raz dziennie "kocham cię" to bardzo często. Powinno w zupełności wystarczyć. A kompromis może być różny - wypracowany przez konkretną parę. MOże nim być: idziesz ze swoją na zakupy i doradzasz i pomagasz szukać pasującej kiecki (plus ona pomaga w twoich zakupach) a ona zachęca cię do utrzymywania męskich kontaktów w męskim gronie na przykład.
 10. I jak to jest? Zakochany facet też ma chyba potrzebę częstego wyznawania miłości?
 11. Powiem wam, że kobita, która nie czuje potrzeby częstego wyznawania miłości albo nie jest zakochana albo jest wyjątkiem albo nie jest kobietą. Kobiety kochają przez słowa, faceci przez patrzenie. Więc kobiety się stroją a faceci powinni wyduszać z siebie te czułe słówka.
 12. Bardzo ładne wytyczne. Partnerstwo, to kompromisy. Facet nie potrzebuje słów "kocham cię" na każdym kroku ale kobieta potrzebuje. Facet ma swoje potrzeby, kobieta swoje. Jak rozwiązać ten konflikt? Wysiłek wymagany z obu ston.
 13. Krokodylka1

  Czy to mozliwe?

  etywey5y4 ta, facet nie odpisuje a ona jeszze chce dzwonić NIE to narzucanie się - a jego reakcja może być dla ciebie przykra
 14. Ona czuje. Problem w tym, czy on jest na tyle silny, żeby nie czuć się frajerem.
 15. Frajer to ktoś, kto chce jednego ale albo mu wychodzi co innego albo nic. Spytaj sam siebie, jak będziesz wyglądał we własnych oczach - bo przecież własnie o to tu chodzi...
×