Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kiasqu

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. ale to było jakieś dwa lata temu, napisałeś ,chwilę popisałeś i poszedłeś. czuję, że to byłeś y.
 2. kiasqu

  midiana???

  która z was drogie koleżankii zazywala midiane?? jaka cena? i jaka reakcja organizmu??:))
 3. mam pytanie. czytam na forum odnośnie poronień i martwych ciąz. często kobiety piszą, ze gdy stwirdzono obumarłą ciąż i miały mieć zabieg, to miały ZAKŁADANĄ TABLETKĘ (np przed zabiegiem(. co to znaczy zakładać tabletkę? jak to wygląda???????????
 4. mam wrażenie, że masz 14 lat, w ze swoim chłopakiem "jesteś" 2 tygodnie. jak są nieporozumienia w związkach , a nie moa mozliwości bezpośredniej rozmowy to się bierze telefon, dzwoni się i się rozmawia. ludzie! 80% związków rozpada się przez to, że partnerzy nie potrafią ze sobą rozmawiać. przesań co chwilę patrzeć na tel czy napisał czy nie , i tu dumać o tym , tylko zadzwoń i normalnie porozmawiaj.
 5. kiasqu

  Diane-35 Wasze opinie

  kiedy brałam je mając ok 17-18 lat, wszystko było ok. Teraz mam 21, biorąc drugie opakowanie jestem przerażona. Jest 8 talb z drugieo opakowania a ja nadal krwawię, a ponad to boli mnie podbrzusze. W ciązy nie jestem. Słyszałam, że te tabl są wycofane z niektórych krajów, ponieważ zawierają dużą dawkę hormonów.ginekolog pzepisał mi je bez badania- na moją prośbę, bo "kiedyś były ok". Teraz żałuję, że zaczęlam je brać. W czwartek mam wizytę u swojej pani doktor- zamierzam odstawić je, zrobić wszelkie badania i brać tabl o mniejszej zawartości hormonów. Te naprawdę mają ich mnóstwo!
 6. kiasqu

  Uwaga!!! Wazne pytanie!!!

  ok +15 stopni i słonecznie
 7. pekao sa jest dobrym bankiem, ale jest drogi. co chwilę pobierają opłaty za prowadzenie konta, za kartę, za jakieś "opłaty"( do dziś nie wiem jakie????) pomimo tego, że sama mama w pekao sa, to jednak polecam mbank. mój chłopak ma tam konto, wszystko jest za darmo
 8. kiasqu

  PLUS GSM

  całodobowo.
 9. kiasqu

  tabl a mies

  mam pytanie, po ilu dniach po zakończeniu pierwszego blistra tabl antykoncepc. dostałyscie miesiączki?
 10. kiasqu

  Jak byście postąpili ???

  Moe_moe, nawiązując do Twojej jeszcze wcześniejszej wypowiedzi. za 3 miesiące ślub. Rozstaliśmy się po 6 latach. nie rozumiem ? to się rozstaliście, czy bierzecie ślub?
 11. kiasqu

  Jak byście postąpili ???

  podpinam się pod wypowiedzią Moe_moe. zastanów sie czy chcesz nadal z nim być ? czy będziesz umiała wybaczyć ? czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, że jesteś z nim szczęśliwa?
 12. kiasqu

  en ostatni niedziel

  czy on jeszcze istnienie???????????????????????????:o
 13. ten ostatni niedziel :****************************
×