Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kropeczka12

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Kurczaki... przecież to forum poświęcone ciążom, dzieciom..a nie zdradom! wejdź sobie na uczuciowe albo ex co?
 2. co powiemy?- ano ja raczej zasanawiałabym się, cóż takiego robiła ta żona, skoro mąż ttak desperacko musiał uciekać.
 3. a ja jako kobieta równiez nie chcę czegoś tak paskudnego jak ślub... po co mi znów problemy?- bo ślub = problemy w przyszłości....i koniec miłości
 4. wrócić do byłego meża????? ojjj..musiałabym być nieźle zdesperowana . musiała by mnie baaardzo przerazić wizja życia bez faceta.. na szczęście jeszcze aż takj zdesperowana i ogłupiała nie jestem-a i stać mnie na kogoś lepszego :)
 5. Heh!! a ja myślałam że już mnie nic nie zdziwi :):) fajna ta twoja teściowa-chyba jej sie mocno nudzi, skoro nie ma większych problemów:)
 6. jeszcze raz powtarzam-nie ma takiej możliwości, aby sąd to nakazał :)
 7. nie leczyć sie a poddać terapii . nie musi-ale może się poddać. może przeczekać okres dany przez sąd i wznowić postępowanie rozwodowe.
 8. poza tym..o jakim leczeniu piszesz??
 9. sąd może jedynie odroczyć sprawę rozwodową na jakiś czas ( to jest czas na pogodzenie się ) po tym czasie, jeśli nie nastąpi zgoda-można wznowić postepowanie-i rozwód tak czy siak sie otrzyma. Sąd mógł jedynie zproponować terapię małżonkom-i na tej podstawie prawdopodonie odroczył sprawę. Jednak jestem pewna że nie zagroził zabraniem jej dzieci tylko dlatego że nie chce iśc do poradni małżeńskiej. Nie ma takiej możliwości. sąd nie ma prawa zmusić cie do tego.
 10. ok dłużnika..ale ktoś chyba do tego długu współdoprowadził nieprawdaż? inteligentna kobieta nie decyduje się na drugie dziecko podczas gdy już wie z kim zyje!! Odpowiedzialna matka nie szykuje takiego lusu własnemu dziecku !
 11. zrozum, że wyprowadzka nie ma nic do tego, że istnieje obowiązek podania świadka :)
 12. wybacz, ale coś tu jest nie tak. Zaden sąd w Polsce nie zmusi powódki do powrotu. Coś tam jest nie haloo...
 13. Hehe:):) ale do tego trzeba troszkę czasu moja droga. a poza tym..dlaczego ja mam płacić za jej głupotę?
 14. o matko..następna mądra..\ a czemu dałaś sobie zrobić drugie dziecko z debilem? Kobiety, zacznijcie troszke myśleć!!!
×