Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ten pierwszy raz

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Dlatego zacznij np. od samochodu jeżeli będzie się uruchamiał to już sprawi że poczujesz się lepiej i tak po kolei powolutku wprowadzaj konsekwentnie zmiany w swoim życiu. Niestety, wychodzenie ze stresu to proces długotrwały ale głowa do góry już za rok będziesz innym człowiekiem
 2. Dziewczyno! Jeżeli wydaje Ci się że jesteś już na dnie nie panikuj, przecież gorzej być nie może. Zastanów się nad każdym punktem który wymieniłaś, przeanalizuj go, by wychwycić przyczynę i postaraj się to zmienić ale nie wszystko naraz, tylko po kolei. I po kolei: związek - daj mu oddech, nie przypieprzaj się do niego o byle co. praca - rób swoje stres - minie kiedy inne troski wyeliminujesz szpital - to chyba dobrze że jest pod fachową opieką gruchot - wymień lub podładuj akumulator, dolej denaturatu do baku by związał wodę pryszcze - odstaw chipsy, kawę i ogranicz cukier odżywiaj się racjonalnie i znajdź czas na ćwiczenia a miną bóle i poprawi się twoja cera. przyjaciółka też się znajdzie gdy przestaniesz ciągle narzekać a zaczniesz wierzyć w siebie. Życzę Powodzenia
 3. Kasia5566 wymaga szczerości od innych a sama nic od siebie nie napisała. Więc Kasiu, po jakim czasie ty miałaś sex i gdzie go poznałaś?
 4. Ten pierwszy raz

  Kobiety i laptop na kolanach SKUTKI

  Z powodu oddziałowywania silnego pola magnetycznego jej łechtaczka będzie zawsze bezbłędnie wskazywała północ. :D
 5. Zeswataj go z jakąś babą z mocnym kręgosłupem, z pewnością niejedna poleci na dom i jako takiego chłopa a znikną twoje wyrzuty solidarności małżeńskiej.
 6. Ten pierwszy raz

  Moja kobieta nie odczuwa przyjemności

  Daj sobie spokój z tą lalą, strzela focha i tyle. Zaczyna manipulować tobą sprawdzając na ile może sobie pozwolić. A potem tylko będzie na okrągło... boli mnie głowa!
 7. Może egzaminator ci nie zaliczy bez zaliczenia... przez niego
 8. No i masz na to 3 miesiące od uprawomocnienia się wyroku.
 9. Ten pierwszy raz

  JAK WYGLĄDA ROZWÓD ???

  Znużenie nie jest powodem lecz różnice charakteru, brak rozmów bliskości, gdy dla niej seks mógłby nie istnieć a liczy się kasa, różne cele życiowe i gdy to wszystko dzieje się przez 20 lat nadchodzi znużenie i... rozwód.
 10. Choć była pierwsza to nie ostatnia - słodka zemsta
 11. Po roku od rozstania jeszcze zbyt świeże? Ło matko i ani ty ani on nie jesteście w nowych związkach? Odwagi brak. Że zacytuję " czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie" ? :D
 12. Może chce cię uwieść (bo nic tak nie jara jak trudna zdobycz) i w prymitywny sposób daje sygnał jurności, licząc na twoje zainteresowanie.
 13. A jakie mogą być fazy, jeżeli kocha nadal więc to nie z jego incjatywy nastąpiło rozstanie a jeżeli ta miłość była świeża, namiętna, gorąca to nie ma dla takiego gościa miejsca na świecie gdzie mógłby się odnaleźć, ale co to może obchodzić panienkę która go właśnie rzuciła?
 14. Wygląda na to że jesteś zbyt nachalna w swej miłości i chłop ci się przestraszył że nie podoła.
×