Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Mutantex

Zarejestrowani
 • Zawartość

  449
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  PlayStation 5 : Tak sobie pomyślałem , że warto by dodać info , że w linki prowadzące rzekomo do banków to też lepiej nie klikać. Bo prowadzą do fałszywych stron logowania w których grzecznie przekazujecie ruskim onucom swoje hasła do banków oraz często też datę urodzin , nazwisko panieńskie matki i inne ciekawe rzeczy. Bawcie się dobrze i myjcie rączki , bo wirusy w koronie już jesienią będą szaleć. (Teraz też szaleją , ale ze względu na duże skupiska ludzi przemieszczające się po całym globie - nadal są wakacje...)
 2. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  Jest gorąco , są wakacje , Rusek chętnie kasę kradnie : P.S. Przy tym typie oszustwa występuje wspólna cecha - prośba o zainstalowanie programu na telefonie i komputerze. Programów typu VNC jest mnóstwo i mają różne nazwy - ostatnio korzystają z AnyDesk oraz Alpemix , ale może się to zmienić. Ogólnie jak ruski policjant , ruski konsultant z banku , ruski manager lub inna ruska onuca prosi , czy też nakazuje strasząc konsekwencjami coś instalować - rozłącz się. Jeśli każe przekazać jakieś kody , akceptować przelewy - rozłącz się. Jeśli każe coś przełączać w aplikacjach bankowych - rozłącz się. To tylko jedno z wielu oszustw , ale bardzo mocno przybiera na sile. I jest bardzo bolesne dla kieszeni , o czym się niejeden przekonał. P.S.2 Wszędzie gdzie to tylko możliwe - na kontach pocztowych , fejs-zbukach googlach , allegro i innych kontach - ustawiajcie uwierzytelnienie dwuskładnikowe. Oszczędzicie sobie kłopotów w przypadku ataku na któreś z nich. P.S.3 Istnieją generatory haseł wraz z managerami - nawet jeden ma firefox wbudowany - warto się nimi zainteresować. P.S.4 Tak sobie przypomniałem - wrzucanie do sieci fotek swojego dowodu osobistego , prawa jazdy i karty płatniczej to nie najlepszy pomysł.
 3. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  Som wakacje przeca...
 4. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka
 5. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  Każdy pracuje sam na siebie...
 6. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  W zasadzie nic mundrego ostatnio nie było , więc tym razem wszystko co byście chcieli wiedzieć ale już ktoś inny zapytał :
 7. Mutantex

  Jеbane modki , oddajcie nasze topki !!!

  Może przez ciszę nocną ?
 8. My tylko walimy w te klawisze , bo zdań mamy worki , no sorki , że byliśmy trochę namolni... Na nanana na na na...
 9. Mutantex

  Od dziś chcę przestać pić !

  Jest to zawsze świetny początek nowego życia. Pozdrawiam również.
 10. Mutantex

  Od dziś chcę przestać pić !

  Na otwartym forum pokroju Kafeterii raczej ciężko będzie o kogoś kto ma wiedzę na temat alkoholizmu. Przyznanie się przed samą sobą do choroby alkoholowej to spory sukces , ale bez terapii to raczej się nie obędzie , gdyż dopiero na terapii dowiesz się o mechanizmach choroby alkoholowej o których pojęcia nie miałaś. Oraz o sposobach radzenia sobie z nimi. Ale niewiele więcej jestem w stanie napisać z braku wiedzy. Na tamtym , zamkniętym forum powinnaś dostać znacznie więcej informacji.
 11. Mutantex

  Od dziś chcę przestać pić !

  https://niepijemy.pl/forum/forum-dla-alkoholikow
 12. Mutantex

  Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

  Może to tylko szantaż emocjonalny ? On chce się rozwieść a się nie rozwodzi. Ty chcesz się rozwieść a się nie rozwodzisz. A psycholog czeka... To nie zapomnij , że masz wgląd do akt sprawy i dobrze przed każdą rozprawą się z nimi zapoznać. No chyba , że masz adwokata. i powodzenia.
 13. Mutantex

  Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

  Z psychologiem. Bo z tych szczątkowych informacji wynika , że trzeba znacznie dalej pogrzebać niż w ostatnich dniach/miesiącach/latach. Właśnie.
 14. Mutantex

  Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

  Brakujący link z poprzedniego postu : http://www.magazynpolonia.com/artykul/psychologia,toksyczni-rodzice,4e09fc5435138 Tutaj już prawdopodobnie wasz związek już nie istniał , ponieważ zabrakło dialogu między wami. Każde z was próbowało szantażu aby zyskać coś dla siebie. Ale nie jestem psychologiem , to moja własna subiektywna opinia. Poparta własnym doświadczeniem... A czy mówiłaś jak Ty to odczuwasz ? O swoich własnych emocjach , czy raczej skupiałaś się na tym , co on ma zmienić ? A powiedział chociaż jak jemu się ułożyło z żoną kiedy tak się pozdradzali wzajemnie ? No bo skoro takie złote rady miał , to z pewnością i doświadczenie wielkie... https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/relacje/mezczyzni-ktorzy-zdradzaja-przyczyny-meskiej-sklonnosci-do-romansowani-aa-hBr3-dphj-G74r.html Może tu jest rozwiązanie a może trzeba głębiej szperać. Czy ta wiedza Ci w czymkolwiek pomoże ?
 15. Mutantex

  Terapia itd. czyli święto na naszej ulicy :)

  Ja informuję , że z braku wiedzy z zakresu psychologii to raczej sobie głębsze analizy odpuszczę. To jest temat do przepracowania z psychologiem. Ale : Wygląda na to , że jednak nieprzewidywalność zamiast wsparcia była w Twoim domu i to dzieciństwo patrząc z boku raczej do końca nie było takie idealne. Nie jestem psychologiem , to moja własna subiektywna opinia. I będę to powtarzał na wszelki wypadek. Oraz : link A to by pasowało do schematu DDD. Ale nie jestem psychologiem , to moja własna subiektywna opinia. I taki mały powrót : Pachnie trochę powielonym schematem. Ale nie jestem psychologiem , to moja własna subiektywna opinia.
×