Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

fdeee

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Dziękuję :-) Właśnie mniejsze miejscowości wolę. Może jeszcze ktos się wypowie?
 2. dr Nowak z Torunia też ma wymogi co do wieku i posiadania dzieci. Jest na kafeterii wątek "wazektomia" tam pisze chłopak tuz po 20tce któremu lekarz z Warszawy wykonał zabieg...
 3. Sylwia jeśli tutaj zglądasz kłaniam Ci sie w pas!!! Jesteś wspaniałą, silną Kobietą, kochającą Mamą. Twój blog powinien być lekturą obowiazkową dla wszyskich pracowników, socjalnych, wychowawców z placówek opiekuńczych... Sama jestem nauczycielem w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, wiele widziałam, ale i tak zalewałam się łzami czytając Twoje wspomienia. Wszyskiego co najlepsze Ci życzę. Mam nadzieję, że odnajdziesz Brata Patryka.
 4. fdeee

  Chyba mam grzybicę pochwy

  kup tantum rosa + sprzęt do irygacji, płukanie 2xdziennie, do tego na noc iladian direct plus, jak nie przejdzie po 5-6dniach, to koniecznie wizyta u gina.
 5. Mąż robił u dr Nowaka w Toruniu (klinika nowak&nowak) koszt 2000zł, w Warszawie i kilku innych miastach robi dr Siwik, ale ma sporo złych opinii. Jest temat na kafeterii poczytaj htt p://f.kafeteria.pl/8888 te mat.ph888p?id_p=324 6799 (wykasuj spację i 8, bo uznaje mi za spam) U nowaka facet musi przekroczyć określony wiek i mieć dzieci.
 6. Mój mąż sam zaproponował, że podda się wazektomii, stwierdził, że już dość się trułam tabletkami. Mamy dwoje dzieci, więcej nie planujemy Zabieg miał w czerwcu 2013.
 7. Śmierć mojej 2,5miesięcznej córki, a wcześniej bezsilne towarzyszenie jej w cierpieniu... sama ją umyłam i ubrałam do trumienki. Czasami się zastanawiam skąd miałam na to siłę.
 8. Kiedyś rozważałam taki pomysł, ale doszłam do wniosku, że dziecko jest bezpieczniejsze z tyłu. Znajomy policjant mówi, że w Polsce jest zakaz wożenia dzieci (również w foteliku) na przednim siedzeniu.
 9. Piszesz zdrady, więc było ich więcej niż jedna, w takim razie to nie zauroczenie, tylko perfidne postępowanie. Tacy się nie zmieniają. Walczyłaś, ale ciągle cierpisz. Ja rozważyłabym rozstanie.
 10. dermatolog poleciła wymieszać 1:1 oliwkę z salicylolem (taka tłusta sybstancja na łupież) zeszło ekspresem. Ciepłe ma być.
 11. Poznałam kilka dziewczyn, nie udało nam się jeszcze spotkać, bo daleko mieszkamy, ale może kiedyś :-)
 12. Perukę kazał Ci wkładać, żeby łaskawie się z Tobą kochał? Nie poniżaj się kobieto! Wolałabym wibrator
 13. Dziewczyny głowa do góry, pierś do przodu! Poznacie kogoś odpowiedniego życzę wam tego z całego serca :-) - Co do portali randkowych masz rację99% poszukiwaczy przygód, ale dowodem na to, że zaglądają tam ludzie pragnący normalnego związku jesteś Ty Autorko :-)
 14. Kaseta a może spróbuj przez biuro matrymonialne, albo poszukaj w telegazecie TVP stron z ogłoszeniami. Czasami trzeba wyjść na przeciw ;-) W miejscu zamieszkania trudno poznać kogoś nowego, bo ciągle się obracamy między tymi samymi ludźmi, zwłaszcza jak się mieszka w małej miejscowości, tak jak kiedyś ja. Miałam tez dość nachalnego swatania przez znajomych :-O
×