Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Lady_of_Shalott

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. "że w środku nocy gdyby coś mi się stało przyjechałby natychmiast, wiem że zawsze mi pomoże" - byłaś już w takiej sytuacji? Rzeczywistość mocno weryfikuje pobożne życzenia. I jeszcze jedno: w lipcu ubiegłego roku? Oo, i ty już nazywasz go swoim przyjacielem? Nieźle . To co ja mam powiedzieć o kimś, kogo znam paręnaście lat i kto faktycznie jest przyjacielem?
 2. Lady_of_Shalott

  kto tu kogo oszukuje??

  Ciebie zżera zazdrość.
 3. Lady_of_Shalott

  Wychodzić za mąż czy nie ?

  "Tak mówi tylko jakaś dziunia co nic w życiu nie osiągnęła i spełnia się tylko jako matka Polka" - nie tylko. Są kobiety, które spełniają się jako matki, żony, tzw. kury domowe. I to jest ich realne, faktyczne szczęście. Ale ta tu, to faktycznie prowo. Sam sposób wyrażania się ma infantylny do bólu.
 4. Lady_of_Shalott

  Wychodzić za mąż czy nie ?

  Dziewczyno, chyba czas wydorośleć :-o.
 5. "Więc mój narzeczony ma chyba racje. Twierdzi że religie stanowią duże ograniczenia i jest jak ja jest wierzący, niepraktykujący." - to po kiego grzyba myślisz o chrzcie? Wierzący - niepraktykujący? :-o Racja, pozwólcie dzieciom wybrać, gdy dorosną.
 6. Lady_of_Shalott

  Wychodzić za mąż czy nie ?

  A co będzie, jak znajdziesz tego właściwego kogoś a będziesz mieć już obrączkę na palcu?
 7. Lady_of_Shalott

  Wychodzić za mąż czy nie ?

  Przecież ta Polka prowokuje ;)
 8. Proszę, tu masz odpowiedz: http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=272423&t=272417
 9. Rybko, jeśli chcesz dokładnych wiadomości, to PISZ DOKŁADNIE :-o I, tak jak wcześniej, odsyłam do kancelarii w twojej parafii. Tam udzielą ci wszystkich informacji. A tak przy okazji, kulturą nie grzeszysz. Może dowiedz się, co to takiego (ta kultura), zanim zaczniesz prosić kogoś o pomoc.
 10. Lady_of_Shalott

  Wychodzić za mąż czy nie ?

  Jeśli się boisz, to może najpierw cywilny. Skoro są wątpliwości, to nie powinnaś decydować się na ślub.
 11. "narzeczony jest urodzony i wychowany w Polsce" - no i co z tego?
 12. Już ci ktoś wyżej napisał. Muzułmanin nigdy nie zgodzi się na chrzest swojego dziecka. A już z pewnością nie chłopca :D Zbierasz materiał do pracy dyplomowej/programu tiwi?
 13. mariiikaaa - nie chrześcijanką, a katoliczką. Zdaje się, że ty o swojej wierze też g***o wiesz :D A jeśli chodzi ci o zdanie księdza, to najlepiej będzie, jak pofatygujesz się do pierwszej lepszej parafii rzymsko-katolickiej. Marne prowo.
×