Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Vampyrella

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Vampyrella

  przyjaciólka mojego chłopaka

  "tęsknota za nim chyba mnie zabije" - a życie w niepewności nie?
 2. Vampyrella

  Moj dom i on

  Ewa, no racja. Firma i "haópa", to, kurcze, coś!
 3. "Kłamiesz byłych facetów"? - A co to, na Ojca Rydzyka, znaczy?! Czyli, że co, że oszukujesz w sensie, tak? Dziewucho, na jakiej wsi ty się wychowałaś?
 4. Vampyrella

  Moj dom i on

  Tak, tak. "Narzyczony" to literówka :D Zwłaszcza, że literki wchodzące w skład wyrazu "narzeczony" leżą blisko siebie. I zwłaszcza, że na wsi głęboko zabitej dechami, tak właśnie "mówio"... :D
 5. A potem się obudziłeś z łapką w majtkach i stwierdziłeś, że kolejne prowo na kafeterii nie wyszło :D No cóż, zdarza się :P P O W O D Z E N I A :):)
 6. Vampyrella

  Tak bardzo Cię kocham....

  Uuuu, kolejny misio z inwencją twórczą :D Nie, słoneczko :D Tu jej nie ma i nie będzie :D
 7. Vampyrella

  przesadzilam ? ocencie

  Fajny facet. Ja bym pierścionka nie przyjęła.
 8. Vampyrella

  Moj dom i on

  'Pytanie czy moj luby bedzie chcial ja podpisac" - oby nie :D Chociaż... Skoro wybrał taką mamałygę, jak ty, to może podpisać :D Jaka narzyczona, taki narzyczony :D
 9. SoftBunny, rybeńko, o co ci chodzi? Zaplątałaś się troszku :D Wybaczam ci twoją głupotę :)
 10. Vampyrella

  Moj dom i on

  A kto to jest "narzyczony"?
 11. Nie stać ich na opiekunkę? A gdzie był ich mózg, kiedy zajęli się produkcją dziecka? Kto będzie się chciał zająć czyimś dzieckiem za marne grosze? Jak się za te marne grosze ubezpieczyć? Ile zostanie na czysto? Śmieszne.
 12. "ewcia to już nowemu kochsiowi" - jesteś płytsza, niż kałuża na Saharze :-o Zamiast krytykować zachowanie innych, zajmij się sobą i swoim rozwojem, który zatrzymał się gdzieś między przedszkolem a pierwszą klasą szkoły podstawowej.
 13. Vampyrella

  CZT METAL/ROCK TO TEZ SZTUKA?

  O, tak. Sabaton. Kiedy usłyszałam a potem zobaczyłam 40:1, dosłownie ryczałam, jak bóbr. To jest sztuka przez wielkie "SZ". I to taka, którą się zapamiętuje do końca życia.
 14. To daj sobie z nią spokój. Nie obwijaj się wokół niej, bo facet wykorzysta to przeciwko tobie. Zajmij się sobą i swoim życiem. Na co ci bagaż w postaci niewdzięcznej znajomej?
×