Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

dzisiaj incognito

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez dzisiaj incognito

 1. dzisiaj incognito

  wspolczesne kobiety

  Nie ogladasz swojego ulubionego zespolu?
 2. dzisiaj incognito

  zaprAszamy do dyskusji :)

  a od kiedy tico jest wieksze od suzuki? :-P to wykup ze 2 dodatkowe godz na nauke parkowania swoim.
 3. dzisiaj incognito

  Czy kobieta może jezdzić TIR-em?

  nie jestes idiotka, rob i do zagranicznych przewoznikow, oni prawie wszyscy maja przedstawicieli w pl.
 4. ta scania ma juz pol miliona na przebiegu...... nie oplaca sie.
 5. dobrze licze, ze to 50 tys euro?
 6. dzisiaj incognito

  czy oplaca sie kupic mieszkanie na wynajem?

  cos takiego oplaca sie , jezeli czyns splaca rate kredytu.
 7. to moze pojdziemy na kompromis i ani ja ani ty nie mamy racji? WARUNKI UBEZPIECZENIA PSÓW I KOTÓW „CHROŃ SWOJEGO PUPILA TU EUROPA SA 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejsze Warunki Ubezpieczenia psów i kotów „CHROŃ SWOJEGO PUPILA, zwane dalej WU, regulują zasady świadczenia ochrony ubezpieczeniowej udzielonej przez TU EUROPA SA Klientom mySafety Sp. z o.o. w ramach Umowy ubezpieczenia nr SEC/1/11, zawartej w dniu .. pomiędzy Towarzystwem Ubezpieczeń EUROPA SA, zwanym dalej Towarzystwem a mySafety Sp. z o.o., zwanym dalej Ubezpieczającym. tu juz jest blad, bo ubezpieczenie jest podpisane miedzy towarzystwem ubezpieczen EUROPA a mySafety 2. Ubezpieczeniem mogą być objęte zdrowe psy i koty w wieku od 4 miesięcy do 7 lat. zanim zawrzesz umowe musisz przejsc badania lub bynajmniej wypelnic liste, wylegitymowac sie posiadaniem europejskiej ksiazeczki szczepien itd czesto rowniez jest rowniez wstrzepienie chipu 3. Na podstawie niniejszych WU umowa ubezpieczenia może być zawarta w wariancie Standard, Standard Plus lub LUX. 4. Ubezpieczenie w wariancie Standard i Standard Plus obejmuje: 1) ubezpieczenie kosztów leczenia weterynaryjnego i transportu psa lub kota w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem, w tym: nie jest podane co jest definicja naglego zachorowania lub nieszczesliwego wypadku... czyli z ponizszych kosztow zawsze moga sie wycofac: a) koszty transportu do kliniki lub ambulatorium, b) koszty uśpienia psa lub kota, c) świadczenie z tytułu śmierci psa lub kota, 2) ubezpieczenie assistance, w tym: a) całodobowy dyżur Centrum Pomocy, b) informację o warunkach podróży z psem lub kotem, c) informację o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwację wizyty, dotyczy to placowek dyzurujacych wspolpracujacych z tym ubezpieczycielem. mozliwe jest zakwestjonowanie rachunkow wystawionych przez 'twojego weterynarza' 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez psa lub kota. to juz zostalo podane w jednej z poprzednich moich wypowiedzi 2. Ubezpieczenie w wariancie LUX obejmuje: 1) ubezpieczenie kosztów leczenia weterynaryjnego i transportu psa lub kota w związku z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem, w tym: a) koszty transportu do kliniki lub ambulatorium, b) koszty uśpienia psa lub kota, c) świadczenie z tytułu śmierci psa lub kota, 2) ubezpieczenie assistance, w tym: a) całodobowy dyżur Centrum Pomocy, b) informację o warunkach podróży z psem lub kotem, c) informację o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwację wizyty, d) organizację opieki na czas podróży Ubezpieczonego, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane przez psa lub kota. ta forma jest taka sama jak standart i standart plus rozni sie tylko nazwa i pewnie cena masz racje, psa mozna ubezpieczyc tylko, ze ... wlasnie to sa te male literki ktorych nie podaje sie do opinii publicznej.... to jest tak samo jak z ubezpieczenie dla ludzi w przypadku pobytu w szpitalu.... tez jest mase tych wyjatkow.
 8. malo, bo to sa ogolne warunki... a teraz jakie sa wyjatki?
 9. Witam Wszystkich Hodowców, Właścicieli, Miłośników czworonogów ! Moja firma stworzyła Ubezpieczenie dla Twojego pupila...Chcesz poznać szczegóły ? Zapraszam do kontaktu ! www.mysafety.pl lub e-mail tomasz.krawczyk@mysafety.pl Czy kiedykolwiek spotkałeś/ aś się z nieprzewidzianym wydatkiem dotyczącym posiadania pupila ? Zakres Ubezpieczenia obejmuje min: - leczenie zwierzęcia w związku z nagłym zachorowaniem czy nieszczęśliwym wypadkiem - pokrycie kosztów transportu zwierzęcia do lekarza weterynarii- kliniki - koszty uśpienia - świadczenia z tytułu śmierci zwierzęcia - całodobowy dyżur Centrum Pomocy - informacje o warunkach podróży z zwierzęciem - informacje o sieci placówek weterynaryjnych i rezerwacja wizyt - organizacja opieki na czas podróży Ubezpieczonego - OC za szkody spowodowane przez zwierzę osobowe i rzeczowe to jest reklama a nie konkretna polisa nie obrazaj mnie, wiem, bo bylo mi dane czytac kilka ofert, konkretnych polis ubezpieczeniowych. tez mam psa.
 10. hahaha dobre... ubezpieczyc psa... ciekawe tylko, ze takie ubezpieczenie to obejmuje jedynie i wylacznie szkody wywolane przez psa, np pogryzienie innego psa, czlowieka tylko i wylacznie wtedy gdy jestes w stanie udowodnic, ze zrobilas wszystko by temu zapobiec. Np pies pogryzl wlamywacza, inne zwierze ktore wtargnelo na twoja posiadlosc. np nie obejmuje sytuacji kiedy np na spacerze pies zaatakuje obca osobe lub zwierze. ubezpieczenie nie obejmuje leczenia twojego psa. chyba, ze pies jest 'narzedziem pracy', np jest psem strozujacym, policyjnym, psem przewodzacym dla niepelnosprawbych. trzeba czytac te male literki w klauzulach ubezpieczen.
 11. dzisiaj incognito

  mam fobie..społeczną:(

  nie masz fobii tylko jestes leniwa.
 12. no pewnie, lepiej na kafe siedziec i biadolic. jezeli w 4 z 6 sklepach to robia, to trzeba z tym skonczyc. ale przeciez nie bede sie wychylac, co? lepiej siedziec cicho i hodowac nowe pokolenie, ktore w wieku 20 lat bedzie miec raka pluc i marskosc watroby.....
 13. jezeli kupila w kiosku to podac sprzedawce.... osobom ponizej 18 lat czy 16 lat nie wolno sprzedawac papierosow i wodki.
 14. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Jak ten junior dorosnie do piet Stefana Everts'a to pogadamy :p :D
 15. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  czesc Iritant - tych wczorajszych 51 opini to Ci nie wystarcza?
 16. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Ty tez juz prawie konczysz. Milego popoludnia
 17. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Taaaa czysty przypadek..... Myslisz, ze naiwnych sieja? :p :D
 18. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Tak samo od prawie roku, niestety to nie jest temat do poruszania na forum :) Zastanawiam sie nad Twoja, wczorajsza propozycja. Jaka mam gwarancje, ze nie jestes nastepnym cwaniakiem na erotycznym? I nie wiem, czy to pytanie juz padlo: na litosc boska dlaczego akurat erotyczny wybrales?
 19. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  jak mija dzien?
 20. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  dzien dobry :)
 21. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Bo ---- nice :)
 22. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Ekspert, dzieki, kuszaca propozycja, aczkolwiek z pewna rezerwa podchodze do zaproszenia, nie chce miec wiecej rozczarowan :) Moze kiedys Bo, witaj Slodka a co na stopach?
 23. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Ekspercie, niestety nie posiadam Twojego maila. :)
 24. dzisiaj incognito

  Proszę o zadawanie pytań

  Ekspert, co sprawilo, ze po tak dlugiej nieobecnosci powrociles? Co nie nie oznacza, ze nie cieszy mnie fakt Twojego powrotu
×