Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Blehlehleh

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Mężczyźni chyba nie do końca zdają sobie sprawę, jak brak kasy u nich umniejsza ich atrakcyjność w oczach kobiety, zwłaszcza tej zarabiającej na wspólny budżet:/ Można mówić, że miłość nie zależy od grubości portfela, ale niestety to jest jeden z pierwszych powodów jej wypalania się.
 2. Zupełnie jakbym czytała o swoim partnerze :|
 3. Bardzo interesujące stwierdzenia, z których wynika, że kobieta nie widzi problemu w związku z rozwodnikiem, ale mężczyzna (i to nawet sam rozwodnik) rozwódki nie chce!!! W czym tkwi różnica??
 4. Ja uważam, ze związek z facetem po rozwodzie mającym dziecko jest ciężki. Jest o wiele więcej przeszkód do pokonania:/ Ja po niecałym roku uświadomiłam sobie, że dla mojego (a może już nie mojego, okaże się na dniach) moje zdanie, to co czuję, czy myślę będzie miało najmniejsze znaczenie jeśli tylko będzie chodziło o jego córkę. A najwięcej do powiedzenia będzie miała jego była. Okazuje się, że panicznie boi się, że mu dziecko odbierze, więc się podporządkowuje. A ja jestem ta zła i nic nie rozumiem:/ Ciężko jest mi wyobrazić sobie życie w takim trójkącie, w którym ostatnie słowo należy do byłej żony...
 5. Blehlehleh

  Wymagania rozwodnika

  No tak, ale wiążąc się z rozwodnikiem, zwłaszcza mającym jeszcze dziecko z poprzedniego małżeństwa kobieta mimo wszystko musi być bardziej wyrozumiała, więcej zaakceptować, niż wiążąc się w facetem bez takich doświadczeń. A jakoś brak jest tej wyrozumiałości dla kobiety, która nie zawsze od razu radzi sobie z tym co związane z jej wybrankiem.
 6. Zastanawia mnie, czy rozwodnicy nie mają aby czasem za dużych oczekiwań wobec swoich nowych partnerek w stosunku do tego co sami im oferują?
 7. Też tak miałam z byłym:( Marudziłam, czepiałam się o byle co, dopytywałam, czy z nami wszystko ok, mówiłam, że musimy coś zrobić, bo rutyna itp...Koniec końców mnie zostawił, bo prawda jest taka, że faceci nie lubią marudzących kobiet, a już na pewno nie takich, które na siłę podważają ich uczucie. Zresztą jakby odwrócić sytuację, to czy kobieta wytrzymałabym z facetem, któremu non stop nie wiadomo o co chodzi? Masz trudny okres, to ciesz się, że facet Cię wspiera:) Ja w tym momencie okazałabym skruchę, wytłumaczyła i starała się nie najeżdżać na niego ciągle, zwłaszcza, że z tego co piszesz, to wychodzi, że porządny z niego facet;)
 8. No błagam was!!! 2500 na dwie osoby dorosłe i niemowlaka nie płacąc za mieszkanie i jeszcze w dodatku stołując się u rodziców??? Śniadania i kolacje dla dwóch osób to 4 stówy, kosmetyki około 2, coś do domu kupić niech będzie też 2 a i to pewnie nie co miesiąc. 1500 zł miesięcznie to max, bo na dziecko ledwo co urodzone to raczej 700 zł się nie wydaje!!!
 9. Blehlehleh

  worki pod oczami

  A czy któraś z was próbowała usuwać sińce za pomocą krioterapii? Daje jakiekolwiek efekty?
 10. Nie ma ślubów - nie ma rozwodów, proste.
 11. Z zarobkami w Krakowie jest naprawdę słabo, wątpie, czy dostaniesz 1800 na rękę. Ja z dwuletnim doświadczeniem w branży HR zaczęłam negocjować stawki w okolicach 2000, a i tak znalazłam nową pracę za nieco mniej. Ale ponoć pensje w sklepach markowych są całkiem niezłe. Języki obce są niezbędne. Ze znalezieniem mieszkania nie ma problemu, zawsze są jakieś oferty. Kawalerka za 1000 ze wszystkim to może na samym końcu Huty. Normalnie ceny są w okolicach 1500. Pokoje samodzielnie za jakieś 600-700 zł, współdzielenie pokoju w granicach 400-550 zł.
 12. Blehlehleh

  Prezent ślubny

  Coś, czego sami by sobie nie kupili:)
 13. Blehlehleh

  Prezent ślubny

  Nie chcę dawać im kasy, bo mają jej sporo. Poza tym pieniądze to najprostszy i jak dla mnie bezosobowy sposób. A ja chciałabym ich czymś zaskoczyć:)
×