Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jedendwatrzy123

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Cześć dziewczyny :-) Dzisiaj kawa była w realu. Miałam małe szkolenie od księgowej w związku ze zmianami księgowania od nowego roku. Nie taki diabeł straszny,odetchnęłam z ulgą. Teraz wizyta u informatyka. Pozdrawiam Was. Pa.
 2. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Zadowolona? że wujek Twój zmarł?
 3. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  A skąd?? Nie znam...
 4. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Imuś i co?? znasz odpowiedź ? :-D :-D
 5. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Nie szalej tylko piracie!! Szerokiej i bezpiecznej drogi
 6. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Hejka;-) Parzę kolejną kawę, a do niej ...merci.... lubicie?? ja uwielbiam.Co tam,niech idzie w biodra;-) Imuś dla Ciebie cały rządek :-D Mój ulubiony smak to marcepan i orzechowy. Dzięki Imuś za posłodzenie mi życia;-)
 7. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Siemka :-) Aduś dziękuję zapatrzyłam się w gazetkę. Byłabym klientką tego sklepu;-) Niestety w moim mieście go nie ma. Ale rozejrzę się jak będę w WM,tam w galeriach na pewno jest. Aduś słusznie dzieci trzymają miejsce w przedszkolu,o ile pamiętam to jest dobra lokalizacja. Globusiku rozumiem Cię.Dobrze,że masz szkołę... smutne myśli zastąpi obcowanie koleżankami szkolnymi;-) Imuś moje auto jeździ już na zimówkach. Kurde,właśnie majster poinformował mnie,że brzuszek go boli i nie będzie go w pracy :-( Trzymajcie się . Pa.
 8. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Imuś cześć :-) Wyrobisz się.... Pomyślnego
 9. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  No dobra,tym razem ja.
 10. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Wreszcie chwila spokoju. Śnieg sypie :-) Globusiku,a to zapowiedzianych gości miałaś?I czemu łzawo było? Domyślam się,że wspominki były.... Do mnie też Marcin nie dotarł...ale pogoda paskudna była. X Aduś,a ja tak polowałam na Twoje gołębie i nie udało się;-) Nie znam Kiku,to sieciówka? Co fajnego kupiłaś,pochwal się.Jak tam wnusia,czyżby nadal była chora,czy też zrezygnowaliście z przedszkola? X Imuś słyszałam,że na pomorzu śnieg spadł. Prawda to? Co tam na Kaszubach słychać ??
 11. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Dzień doberek :-) Wpadnę później,mam robotę. Pa.
 12. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Hej Globusiku Wpadłam na kawę;-) Moje plany co do wolnego dnia trochę się zmieniły,ale nic nie szkodzi. Nadgonię papierkową robotę. Studencik nie przyjechał,także słoików nie trzeba szykować,mam chwilę oddechu od garów ;-) Wczoraj byłam w kinie na filmie "Pomiędzy nami góry" Bardzo ciekawy film o przetrwaniu i walce o życie dwojga obcych sobie ludzi,po katastrofie samolotu. Jak ktoś lubi mocne wrażenia to polecam. Raczej nie ma co liczyć na relaks,bo film trzyma w napięciu od początku do końca.... X Dzisiaj przebłyskuje u mnie słońce,ale jest bardzo zimno i wietrznie. To wszystkiego dobrego życzę Wam z okazji 11-go Listopada. Spokojnego dnia. Aduś Imuś
 13. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Imuś rozstawię wnyki nim noc zapadnie :-D Jutro świtem sprawdzę czy złodziej w potrzasku ;-) X W celi więziennej spotykają się dwaj starzy znajomi. Znowu wpadłeś? Jak to się stało? Przez odciski. Znaleźli odciski palców? Nie, przez odciski na nogach. Nie mogłem uciekać. X X X X X Na policję wpada zziajany facet i krzyczy: Okradli mi sklep. A był poświęcony? Nie. To nie ma przestępstwa. A co jest? Kara boska
 14. jedendwatrzy123

  Kobiety dojrzałe część siódma

  Globusiku Pewnie,że podpiszę, nawet in blanko na zaś :-D X Słoneczko u mnie świeci nadal,ale przeraźliwie zimny wiatr :-( Wiecie co? Jakiś złodziej kręci się koło naszej firmy Wczoraj majstrowi spod warsztatu ukradł rower... Dzisiaj brakuje nam takiej ważnej podkładki.... stała od frontu... Trzeba zastawić pułapkę na złodzieja. X Ime gdzie tak szybko pobiegła ??
×