Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Blondiex

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Wstyd to kraść i d*** dawać.
 2. Dwa razy pozycje od tyłu, dwa razy orgazm i... raz Chłopiec, raz Dziewczynka :)
 3. Tak, ja czytam swojemu 11-miesięcznemu Synkowi przed zaśnięciem na noc, staram się robić to codziennie.
 4. Nie musisz nic robić, kosmetyczka zmyje Ci lakier, który masz teraz i wytnie skórki. Poza tym ogólnie przygotuje paznokcie do nałożenia hybrydy (przypiłuje, zmatowi itp. paznokcie). Hybrydę można zdjąć za pomocą acetonu, ale jeśli robisz ją raz na ruski rok, to może lepiej przejść się tam kiedyś do kosmetyczki, żeby ona ją zdjęła niż kupować aceton, którego byś rzadko kiedy używała.
 5. Dla znajomych nic nie robiliśmy. Poza tym my także mamy duże rodziny, zwłaszcza ja, więc nie chcąc kogokolwiek wyróżniać czy coś w tym stylu, zaprosiliśmy właśnie sprawiedliwie tylko wymienione powyżej osoby, czyli oczywiście rodziców, rodzeństwo, babcie (dziadków już nie mamy) i chrzestnych. Ze względu na to, że nie było dużo osób, to mogliśmy właśnie postawić na Zakopane (tzn. na Zakopane to i tak byśmy postawili :) ), ale bez problemu opłacić gościom noclegi i wyżywienie, nie było to tak strasznie odczuwalne finansowo w tej sytuacji. Zdecydowanie bardziej zależało nam na ślubie niż na przyjęciu, a ksiądz trafił się nam z prawdziwego zdarzenia, bardzo sympatyczny, kazanie bardzo fajne wygłosił, więc cudownie się złożyło :)
 6. Jest szansa, że kot trafi do domu, zwierzęta są naprawdę mocne pod tym względem. Zakładając oczywiście, że nic kiciusia złego po drodze nie spotkało... :(
 7. Witaj. Moim zdaniem lepiej wziąć jeden ślub kościelny (konkordatowy) niż się tak rozdrabniać.
 8. Blondiex

  Pytanie do mężatek

  1. Ile masz lat? 24. 2. Ile lat jesteś mężatką? Pół roku. 3. Ile razy kochasz się w miesiącu? Kilkanaście razy. 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki? Tak, zawsze, częściej łechtaczkowy. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz? 0. 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji? -
 9. Myślałam też, że kiedyś świat i ludzie byli czarno-biali przez stare czarno-białe fotografie i czarno-białe filmy. Współczułam im, że nie mieli kolorów, bo przez ich brak wszystko mieli takie niewyraźne i brzydkie.
 10. Myślałam, że: - babcia i dziadek każdego dziecka mieszkają na wsi (bo moi mieszkali), - w ciążę zachodzi się od cmoka w usta i trzeba tylko pomyśleć przy takim cmoknięciu, że chce się być w ciąży, to się jest, a jak nie, to że nie, co więcej wg mojego myślenia, chyba nie miało znaczenia to czy cmoknęło się z mężczyzną, czy z kobietą, - przysłowie "leje jak z cebra" brzmi "leje jak zcebra", a zcebra to taka zebra, - nigdy się nie umiera (do dziś pamiętam moment, kiedy mama mi o tym powiedziała, co wtedy czułam i myślałam, to było okropne), - ludzie, których widziałam za ekranem tv dostają się tam przeciskając się przez kabel od telewizora i sądziłam, że ich to bardzo boli, bo kabel jest ciasny, - człowiek, którego zabili w filmie, umarł naprawdę, że tacy ludzie zgadzają się wcześniej, żeby ich ktoś zabił w tv, - od połknięcia gumy do żucia skleję się w środku i umrę w cierpieniu, - ja widzę inaczej kolory i kształty świata, przedmiotów i innych ludzi niż wyglądają naprawdę i niż widzą je inni ludzie, - język polski jest głównym językiem świata, a Polska jest najważniejszym krajem na świecie (a wcześniej myślałam, że istnieje tylko język polski i tylko Polska na świecie), - moje zabawki ożywają, kiedy nie patrzę.
 11. Blondiex

  ile mieliście lat

  Ja 24, a Mąż 30.
 12. Niestety nie należy Ci się żadna zniżka, mimo posiadanej legitymacji. W PKP można korzystać z niej do dnia ukończenia 24 lat. Chociaż teraz (chyba na wakacje) jest promocja, że jak kupisz bilet od 30 do 15 dni przed podróżą dostaniesz z automatu 15% zniżki, a jeśli od 14 do 7 dni to 10%. Wiem, bo jestem w podobnej sytuacji i dowiadywałam się w PKP jak jest na ten temat :) Mam 24 lata, ale skończone w maju, więc mimo tego, że też mam jeszcze podbitą legitymację, nie mogę z niej skorzystać :) Ale ze zniżki korzystałam i rzeczywiście taka jest :)
×