Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nailnah

Zarejestrowani
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. I to jest smutne, ponieważ przyjaźń nie powinna być intencjonalna.
 2. Nailnah

  Czy na forum jest FAQ?

  Moglibyśmy sami sobie nawzajem pomóc, no ale może ludziom nie chce się odpowiadać na pytania, które oni uważają może za oczywiste i proste.
 3. Nailnah

  Nie wiem co robic, boje sie

  Powiesz nam, jaką podjęłaś decyzję? Bez względu na to jaka ona miałaby nie być. Z naszej strony były to wszakże jednak li tylko propozycje.
 4. Nailnah

  Czy na forum jest FAQ?

  Ja podobnie jak Ty. Założyłam nawet podobny temat, kilka osób odpowiedziało, ale niestety inne pozostały bez odpowiedzi. Szkoda, ja gdybym mogła komuś pomóc zrobiłabym to z przyjemnością. Tak się zastanawiam ilu użytkowników liczy forum?
 5. Nailnah

  Czy zawsze trzeba być zalogowanym?

  Fajnie byłoby, gdyby ludzie chcieli podzielić się swoją wiedzą w zgłębieniu różnych szczegółów tu na tym forum. Gros osób są użytkownikami od nawet kilku lat. Ci młodsi stażem mogliby się od nich wiele nauczyć. Żeby chociaż pojedyncze osoby chciały pomóc takim osobom. Ja byłabym bardzo wdzięczna i już teraz dziękuję z góry. Prośba, pomóżmy sobie. Każdy byłby wdzięczny, jako że, mimo wiedzy jaką posiadamy może dowiedzielibyśmy się jeszcze czegoś więcej.
 6. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Czyli też musiałaś długo szukać i zmieniać gabinety. No, to jednak świadczy, że trudno wśród tej branży trafić na rzetelnego i uczciwego. Podzielisz się tym, co wpłynęło na to, iż właśnie temu dentyście zaufałaś i to u niego zdecydowałaś się pozostać?
 7. Nailnah

  Nie wiem co robic, boje sie

  Gdyby ludzie nie ryzykowali, nie awansowaliby, świat nie szedłby do przodu. Skoro to takie same obowiązki (nie ma obawy, że sobie nie poradzisz), wyższe wynagrodzenie, no i miejsce pracy tak blisko miejsca zamieszkania spróbowałabym. Tym bardziej, że jesteś jeszcze przed rozmową i jeszcze możesz zrezygnować. To po pierwsze. Po drugie, a czy brałaś ewentualnie pod uwagę zmianę obowiązków, które obecnie wykonujesz na inne? Może to warto też wziąć pod uwagę. W razie jakby co. To taka tylko dygresja. Powiem Ci jak kiedyś ze mną było. Niespodziewanie zwolniło się stanowisko w moim miejscu pracy. Odpowiedzialne, wymagające, dużo pracy, nauki, etc. Zwierzchnik zaproponował mi. Bałam się nowych wyzwań, nie powiem, że nie. Wtedy mój szef powiedział mi tak. Pani Aleksandro (przykładowo), jak się pani nie spodoba, będzie pani czuła, że nie daje pani rady, zawsze może pani wrócić do swoich obecnych obowiązków. Nie żałowałam, dałam radę, ale było to duże wyzwanie. Stanowisko wymagające, ale wynagrodzenie dużo wyższe. Rozważ tak na wszelki wypadek zatrudnienie w innym miejscu, tak jak wyżej wspomniałam.
 8. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Czy ufacie swoim stomatologom? Miło byłoby usłyszeć też opinie osób, które miały pozytywne doświadczenia po wizytach u dentystów. No i nie chodzi tu o robienie reklamy nikomu, ale prawdziwe historie i to, że ktoś całymi latami chodzi tylko do tego jednego. Bo mu ufa, jest rzetelny, dokładny, etc.
 9. Nailnah

  Czy zawsze trzeba być zalogowanym?

  Tego nie wiedziałam, dzięki. A mogłabyś w takim razie szerzej rozwinąć temat? Jeżeli w ogóle się nie zaloguję tylko sobie przeglądam to jest to też w jakiś sposób odnotowane? Albo klikam tylko w sam nagłówek tematu nie otwierając go. A co oznacza informacja na profilu niektórych osób: reputacja "Excellent z jakąś liczbą", a u mnie np."Neutral"? I taka oto informacja:"Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom". Czy można gdzieś o tym wszystkim poczytać? Dobrze byłoby mieć taką wiedzę.
 10. A może coś jest poblokowane? Ale w takim razie jak ci wcześniejsi Internauci napisali swoje komentarze. W cokolwiek nie kliknęłabym, obojętnie jaką opcję - nic się nie dzieje.
 11. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Fajnie, że podzieliłaś się tą opinią. Poruszyłaś też przy tym kolejny temat - nieprofesjonalnego podejścia do zawodu i zwyczajnego partactwa ze strony tej grupy zawodowej. Tu oczywiście chylę czoło i wyrażam duży szacunek dla tych prawdziwych lekarzy stomatologów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią wykonują swój zawód. Szkoda tylko, że ja nie miałam szczęścia w większości przypadków na takich trafić. Należy też zauważyć w jakiej ilości wzrosła liczba gabinetów stomatologicznych, jak są one "wypasione". Dlaczego nie wszyscy udostępniają cennik w swoim gabinecie? Skąd pacjenci mają mieć pewność, że dana usługa dentystyczna została wyceniona właściwie, czy nie ponieśliśmy zbyt wysokiej ceny za tę konkretną usługę? Dlaczego, dlaczego? Ja miałabym jeszcze więcej taki zapytań.
 12. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Na przykład taki, czy leczenie mogłoby zakończyć się już podczas jednej wizyty, jeżeli z zębem wszystko jest ok. Ale my pacjenci tego nie wiemy. Bo może jest tak, że taki stomatolog umawia kolejne wizyty, które tak naprawdę nie są już potrzebne. A kolejne wizyty to dodatkowe zyski dla lekarza. Tak miałam prawo przypuszczać, gdzie dentysta leczył mi jeden kanał i po trzeciej wizycie powiedział, że to już koniec ale za każdym kolejnym razem to powtarzał. I na nowo rozwiercał ząb. I takich wizyt miałam jedenaście. Na kolejną dwunastą już nie poszłam.
 13. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Miałam robione prześwietlenia pojedynczych zębów, tomografię i nawet pantomogram. Tyle, że nie wiem, czy one były zawsze konieczne.
 14. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Dzięki. Na ogół teraz w dobrych gabinetach stomatologicznych mają urządzenia do diagnostyki obrazowej i wszystko widać na ekranie komputera. Jednakże bywa i tak, że nawet w takim przypadku tenże dentysta zleca szczegółową tomografię komputerową w innym gabinecie. Jeden ząb może mieć nawet kilkaset ujęć, np. 500, 600, etc.. Pacjenci nie wiedzą, czy jest to konieczne, czy też nie. I bywa, że takie leczenie trwa i trwa. Chodzi o czas i koszty. I dlatego postawiłam takie pytanie jak w tytule. Ja niestety do wielu stomatologów nie miałam szczęścia.
 15. Nailnah

  Czy ufacie swoim stomatologom?

  Czy Waszym zdaniem są uczciwi. Taki oto przykład. Byłam u dentysty, założył mi plombę w jednym z zębów. Po kilku dniach ząb z przerwami mnie pobolewał. Umówiłam się do kontroli. Stomatolog mówi mi, że nie zauważył, ale w tym samym zębie mam ubytek i trzeba to też wypełnić plombą. Ponieważ wydało mi się to podejrzane powiedziałam, że dzisiaj nie jestem przygotowana finansowo i poszłam na wizytę do innego. Okazało się, że ząb jest w porządku. To, że mnie pobolewał - stwierdził ten drugi dentysta -to tak miało prawo być, ponieważ wcześniej leczony ząb był zapewne jeszcze rozchwiany emocjonalnie. Miałam też inne przypadki, gdzie stomatolodzy celowo postępowali nie zawsze uczciwie.
×