Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

julca1000

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Mam kręcone włosy zniszczone prostowaniem . Jaka maseczka najlepiej by mi pomogła?
 2. Moje wymiary to 65cm pod biustem i 74 cm w biuście i nie jestem pewna czy powinnam nosić stanik , a jeżeli wiecie to prosze napiszcie jaki!!
 3. Mam z natury kręcone włosy .Kiedyś często je prostowałam bo mi się nie podobały a teraz mam siano . Czytałam że olejek rycynowy działa . tylko nie wiem czy nie bedzie obciążał moich włosów . Proszę o rady.
 4. Mam z natury kręcone włosy .Kiedyś często je prostowałam bo mi się nie podobały a teraz mam siano . Czytałam że olejek rycynowy działa . tylko nie wiem czy nie bedzie obciążał moich włosów . Proszę o rady.
 5. Jaki stanik powinnam nosić 60a , 65aa czy 60aa . Moje wymiary to 65cm pod i 74cm w biuście.
 6. Moje wymiary to 65cm pod i 74 cm w biuście .
 7. Moje wymiary to 65cm pod i 74 cm w biuście .
 8. Moje wymiary to 65cm pod biustem i 73/74 cm w biuście(zaniżony) . Idę teraz do gimnazjum i troche mi głupio chodzić w topie bo wszystkie dziewczyny mają duży biust.
 9. Moje wymiary to 65cm pod biustem i 73/74 cm w biuście(zaniżony) . Idę teraz do gimnazjum i troche mi głupio chodzić w topie bo wszystkie dziewczyny mają duży biust.
 10. Moje wymiary to 65cm pod biustem i 73/74 cm w biuście(zaniżony) . Idę teraz do gimnazjum i troche mi głupio chodzić w topie bo wszystkie dziewczyny mają duży biust.
×