Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Demani

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Obiecywałeś już zbyt wiele razy i nic się nie zmieniło.Już Ci nie wierzę w ani jedno słowo
 2. Czasem tak bywa.Ja się rozstałam po 12 latach i niecały rok minął a on już żona i dziecko w drodze :D.Biedna kobieta.
 3. Dokładnie takie jak na Edzi to nie wiem.Ale podobnych jest pełno.Chociażby takie: http://sklep.cosmosmoda.pl/botki-na-obcasie/2319-botki-zamszowe.html
 4. Tak to jest jak się bezmyślnie psa puszcza wolno.Ciesz się,że go żaden pies nie pogryzł ani samochód nie przejechał.Kretynka!!
 5. Ja bym własnie zrobiła mu takie "miłe przywitanie " ;)
 6. Współczuję Ci bardzo.Na Twoim miejscu bym napisała i poprosiła,żeby przyszły wszystkie jak najszybciej wtedy kiedy i on będzie.taka niespodzianka.Ciekawe jaką miałby minę.
 7. Niestety znajomości się również liczą.U mnie w pracy na bardzo ważnym stanowisku jest dziewczyna,która ostatnio zaadresowała korespondencję Łuć zamiast wiadomo jakiego miasta.Błędów robi dużo więcej ale pracę dostała bo ma ojca "szychę"...
 8. Niestety znajomości się również liczą.U mnie w pracy na bardzo ważnym stanowisku jest dziewczyna,która ostatnio zaadresowała korespondencję Łuć zamiast wiadomo jakiego miasta.Błędów robi dużo więcej ale pracę dostała bo ma ojca "szychę"...
 9. Demani

  ale dlaczego

  Skoro to są jego słowa to tak jest.Nie ma nad czym tutaj siedzieć i rozmyślać.Trochę czasu i będziesz jak nowo narodzona.Ja zostałam sama po 16 latach i żyję ;)
 10. Demani

  dziwna sprawa

  Nie masz zaufania do swojego faceta?
 11. Demani

  Piekny wiersz

  "To Ty mnie wracasz z przepaści wszechświata, Tego,co w Tobie i we mnie. Twa dłoń się z moją nad otchłanią splata I już mi jaśniej niż ciemniej. Uśmierzasz burze i sprzeczności godzisz, rozpinasz nad nimi tęczę. W świecie moim-nigdy nie zachodzisz Ty,moja słońce wewnętrzne"
 12. Demani

  gejowski problem ...

  Nie zawracaj sobie nim głowy.On nie był Ciebie wart.Poznasz kogoś bardziej wartościowego :).Głowa do góry i powodzenia!
 13. werawiki-źle myślisz.Ja się zgadzam z Eleene.Lepiej dawać darmowe tabletki niż robić aborcje albo oddawać dzieciaki do Domów Dziecka.W jakim świecie Ty żyjesz(bez obrazy)?Naprawdę myślisz,że osiemnastolatki są skromne,grzeczne i śpią z raczkami na kołderce? ;). Wiadomo,że lepiej obniżyć koszty antykoncepcji niż żeby młode dziewczyny "szły na żywioł" albo tak jak tutaj niektóre kobietki pisały-zapobiegają ciąży myślami lub stosunkiem przerywanym a później bum i szok.
 14. Przesadzasz.To tylko życzenia a ona była częścią jego życia przez 14 lat.Ma teraz stroić fochy i udawać,że się nie znają?czasem po rozstaniu emocje opadają,posiada się nowe rodziny ale dorośli ludzie potrafią się dogadywać z byłymi partnerami.Przecież nie chodzi z nią na kawę,nie spotyka.Wysłał jej tylko uprzejmie życzenia i tyle.Nie wynajduj problemów :).Ja swoim byłym też wysyłam życzenia,oni mi również.
×