Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kasamutra

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. kasamutra

  problem z pęcherzem

  żurawinę w tabletkach przyjmuj. Pij co najmniej 2 litry wody dziennie, najlepiej z cytryną.
 2. Nie wyobraża sobie ślubu bez mamy? A bez Ciebie wyobraża sobie? Postaw sprawę na ostrzu noża. Jeśli wybierze mamusię, to niech z nią idzie do ślubu. Stracisz go, ale nie stracisz siebie, swojego poczucia wartości i swoich nerwów. To jedyne, co możesz zrobić dla siebie samej, by uchronić się w przyszłości przed zdeptaniem i poniżaniem.
 3. Nie możesz zamieszkać z nią, bo zrobi z Ciebie NIKOGO i jeszcze nauczy tego swojego synka. Toksycznych ludzi należy unikać, a ona jest toksyczna.
 4. Może endokrynolog pomoże. Zatrzymanie rozwoju często związane jest z nieprawidłowościami hormonalnymi.
 5. Od 3 do 3 leczenie kanałowe jest bezpłatne i białe wypełnienia też, ale nie światłoutwardzalne, tylko chemoutwardzalne. W razie potrzeby znieczulenie. Też bezpłatnie.
 6. Tylko zwierzęta kopulują bez zastanowienia. U kobiet ten instynkt jest tak samo silny, a jednak bardziej go kontrolują.
 7. Jak Was zaprosi, to powiedz, że nie przyjdziecie, bo nie macie z kim dziecka zostawić, a nie możecie małej ze sobą wziąć, bo ona po każdej wizycie u babci robi się nerwowa i rozżalona. ;)
 8. Skoro straciłaś pracę, to szybko leć do funduszu alimentacyjnego z papierami od komornika o bezskuteczności egzekucji.
 9. Jak nie kupisz teraz, to potem tym bardziej. W końcu premii nie wypłacają co tydzień i następna okazja do wymiany telefonu może się prędko nie trafić. Raz się żyje i czasami trzeba sobie jakąś radość sprawić. :D
 10. Zapytaj go, czy na pewno poradzi sobie z dzieckiem, bo Ty nie możesz dziecka wziąć ze sobą, bo nie masz na to warunków.
 11. Mogą. A nie mogą odebrać poleconego do osoby, której nawet nie znają.
 12. Nawet jeśli rodziców zapytają, gdzie mieszka, to mogą powiedzieć, że nie znają takiej osoby.
 13. Nie znajdą, jeśli będą szukać Kowalskiej. ;) A on - jeśli nie wycofa jej, to będzie miał być może odraczane rozprawy.
 14. Nazwisko nie takie? To olej sprawę. Nie nazywasz się Kowalska i już. Żeby tylko rodzice powiedzieli, że nie mieszka i nie znają takiej. ;)
×