Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

remmik

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Póki nie macie wspólnoty majątkowej, nie jest źle. Pytanie, czy ten związek wrózy jakąs stabilną przyszłośc - teraz wyszły na jaw jedne długi, może ma więcej zobowiązań?
 2. A W Plewiskach ;) Jandach buduje jeszcze nowe osiedle, właściwie to są 3 bliźniaki, więc 6 mieszkań - mało i cena niezła, więc może kogoś zainteresuje info. Mają być w październiku oddane, podejrzewam, że szybko się rozejdą, ale może nie wszystkie jeszcze sprzedane. W każdym razie okolicę polecam.
 3. Ja bym nie targał tyle, tylko się zainteresował, czy w hotelu, gdzie zostajecie, jest możliwość zrobienia prania np. po tygodniu.
 4. Ja nie czaję, że zaczynacie od dzieci o kredytu, a nie zalegalizowaliście związku... Na kogo ten kredyt? Teraz masz faceta, który nie czuje się do niczego zobowiązany, bo łatwo mu w razie czego odejść.
 5. Zalezy, co się rozumie przez remont, same sanitariaty do łazienki i sprzęty do kuchni mogą pochłonąć tę kwotę...
 6. No mój brat kupił na Plewiskach właśnie - ceny lokali, które są jeszcze w sprzedazy, masz tu: http://www.jandach.pl/go.live.php/PL-H73/aktualnie-w-sprzedazy/osiedle-grunwaldzka-589/dostepnosc-i-ceny.html Co do wykończenia, to Jandach raczej wszystko robi ok, wiadomo, dużo zalezy od ekipy, ale po to się dokładnie ogląda przed zakupem, żeby w razie czego dogadać się przed kupnem.
 7. remmik

  propozycja obiadu na czwartek.

  Tylko punkt pierwszy to obiad, reszta to chyba w ramach deseru :P
 8. Tyle kasy za cyrkonie...? :/ Nie lepiej kupić prawdziwe złoto?
 9. Może napisz coś więcej, czego oczekujesz od tego mieszkania, jaka ma być cena, metraż, lokalizacja, dla kogo to mieszkanie...? Mój brat z rodziną kupuje teraz mieszkanie od firmy Jandach, mają dwa osiedla - jedno na Plewiskach i mniejsze mieszkanie na os. Nowe podolany. Możesz sobie sprawdzić oba, może Cię zainteresuje.
 10. Ale co to znaczy, że w tym całym monedo walutę wymienia się między użytkownikami? W sensie, że ja się dogaduje z tobą i się wymieniamy walutami? a kto ustala kursy??
 11. Wsjo rybka, jeśli to fajnie wygląda i się komponuje, to dlaczego nie...
 12. remmik

  dziwne odkrycie

  może odkłada na przyszłość, bo widzi z jaką ślamajdą ma do czynienia?
×