Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sakreble

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. babeczki - nie doczytałam a propos Staropolanki.
 2. babeczki - będziemy teraz liczyć ile jest świeżości w rybie pakowanej? Bo nie widziałam w Biedronce stoiska z rybami :-o Nie muszę patrzeć na koszt kg ryby, bo mnie na nią stać. Poza tym ryby od zawsze były drogie, więc te Twoje podniecające 2.60 za makrelę jest bardzo podejrzane ;)
 3. Super. I zapewne miała tyle wartości mineralnych, że można ją porównać z kranówką. Nałęczowianka jest za 1.50zł za 1.5L, masz markę i masz minerały.
 4. Za jedną małą makrelę dałam niecałe 10zł. I przynajmniej wiem, że jest świeża. Łosoś nie jest makrelą. Łososie są drogie.
 5. Ja w sumie też nie widziałam makreli za niecałe 3 zł, ale już za 6 czy 9zł widziałam. W życiu nie kupiłabym ryby pakowanej. W Carrefurze na kg jest sprzedawana i ostatnio za taką mniejszą zapłaciłam niecałe 10 zł. Zamiast coli i chipsów zdecydowanie postaw na butelkę soku malinowego i 1,5 litra wody niegazowanej. Butelka soku starczy Ci na dłuższy czas i możesz tylko dokupywać butelkę wody za 1.50zł. Za 15 deko sopockiej dasz jakieś 4zł kilka kajzerek i już masz śniadanie i kolację. Jakiegoś pomidora jeszcze możesz sobie kupić.
 6. sakreble

  Grzybowa jak u mamy!

  No wow :D
 7. sakreble

  Grzybowa jak u mamy!

  Jak gotujecie grzybową, żeby byłą pyszna?
 8. Znajomi jak znajomi, gorzej z rodziną. Ale ja nie mam zamiaru robić niczego pochopnie. Najpierw jedno, a później można pomyśleć o ustatkowaniu się. Nie wpływam naciskom, bo to i tak nasze życie. Ślub może poczekać, dzieci tym bardziej!
 9. Ja w styczniu skończę 27 lat, zaczęłam magisterkę, więc też chciałabym skończyć i dopiero pomyśleć o ślubie. W sumie mój facet jakoś bardzo nie naciska, ale często wspomina, że to i tak cywilny bierzemy, więc moglibyśmy wziąć go w każdej chwili bez zbędnego zamieszania. Ja wolę poczekać.
 10. sakreble

  Kupujecie jeszcze książki?

  Ja przez internet nie lubię kupować, ale czasami się zdarzy. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną promocję.
 11. sakreble

  Kupujecie jeszcze książki?

  Eeee tam, ja nie odczuwam tak tej zawyżonej ceny książki. Kupuję średnio 2-3 w miesiącu, więc wydaję około 150zł. To nie jest strasznie drogo. Zresztą znalazłam bardzo fajne miejsce w Centrum Warszawy z tanią książką, tanią i nową.
 12. sakreble

  Kupujecie jeszcze książki?

  Ja mam dwie biblioteczki zapełnione książkami i muszę pomyśleć o kupnie nowej biblioteczki, bo już mi się nie mieszczą. Owszem wypożyczam, ale to nie to samo co wzbogacanie swojej kolekcji. Kocham książki.
 13. Jajecznica z cebulą to przekleństwo, a z ketchupem to zgroza totalna.
×