Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

leśny

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Tylko że wszystko ci widzisz, wszystko co masz to wybudowali i zrobili tzw "robole", inteligencja czyli inżynierowie, konstruktorzy itp nic nie zrobią bez roboli a robole nic nie zrobią bez inteligencji, to jak z dziećmi, musi być on i ona aby było ono.
 2. leśny

  Jestem wściekły na ludzi

  Ludzie cie olewają, a że masz schizy, to wydaje ci się że cię obgadują.
 3. gość --Chudzina z ciebie, masz jeszcze pupe i płuca?
 4. A za co robisz zakupy? Ja jak ide na zakupy, to je robie a nie tylko oglądam. Na tym polega konfort pracy, pracujesz a potem masz na zakupy, basen, masaż i marzenia o dziewczynie, bo wiesz że cię na nią stać.
 5. Z drugiej strony mam zamiar umówić sie na randke, kupiłem sobie nowe ciuchy, zapuściłem włosy, mam konto na portalu, znalazłem ideał i za cholere nie wiem jak do niej zagadać :(
 6. gość Mnie to obchodzi, bo straciłem mase, czuję że siła nie ta co kiedyś.
 7. Za chwile i tak uzuną ten temat, bo wjcechałem kiedyś na samotne matki i morderatorka stwoirdziła że bedzie usuwać wszelkie moje tematy, bo jest samotną matką, której nikt nie chce a ja jej powiedziałem prawde. Takie są baby, zawsze zrobią focha
 8. Ja waże obecnie 100 kg przy 193 cm, jak miałem 20 lat to ważyłem 115 kg, fakt że teraz moje ciało wygląda lepiej,ale czuje że już tej siły nie mam, jak miałem 20 lat, to nie było na mnie mocnego.
 9. Autorze, idź do lekarza, skoro ci nie staje, to masz problem i to poważny....
 10. Też pracuje fizycznie i po pracy chce mi się że szok....
 11. Kurwa, to czemu mnie zawsze stoii na samą myśl o seksie?
 12. Piękna, niebieskooka, przy kości, bezdzietna,stosunkowo młoda, ideał kobiety, jak do takiej zagadać, aby mieć z nią randkę?
 13. Moim zdaniem to nauka w wieku starszym dużo trudniej przychodzi, trudno się nauczyć czegoś w wieku ok 30 lat, jak tego powinno się uczyć w wieku 15-20 lat. Jedyna szansa że kobieta się w nas zakocha i będzie na tyle mądra, że to pociągnie do końca(znaczy do ołtarza).
 14. !offerma-Państwo to bandyci a z bandytyzmem się walczy, a ty chcesz się podporządkować bandytą i płacić im haracz. Skoro mieszkasz w kamienicy, to słyszałeś o takim skrócie jak ROD? Znam ludzi co mieszkają w blokach i jakoś umieją sobie poradzić i obniżyć koszty życia, po prostu trzeba chcieć, ty wolisz pisać na kafeterii i tolerować bandytów, a ja z nimi walczę, choćby po przez to, że nie płacę akcyz za wino itp.
 15. ja znam jedna pielegniarke- Większość tych rzeczy kupujesz tylko raz. Aparatura do mocnego trunku kosztuje cię jakieś 80 zł(rułka LPG i czajnik z nierdzewki, chłodnica z 5 litrowej butelki pet). Zwraca się po kilku pęndzeniach
×