Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nowatorka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez nowatorka

 1. Witajcie. Zakłada ten temat ponieważ nie uzyskałam na nurtujące mnie pytanie satysfakcjonującej odpowiedzi. Otóż mamy w planach ślub bez wesela, nie mamy zamiaru nikogo zapraszać tak jak na typowy ślub, a jedynie chcemy rozesłac zawiadomienia. Tak żeby rodzina wiedziała, jesli wyrażą cheć mogą nam w tym dniu towarzyszyć jesli nie my to zrozumiemy. I teraz pytanie brzmi czy ktoś z was, ma juz za sobą taki ślub i mógłby opisac jak to wyglądało u niego. My planujemy ślub na godzinie popołudniową 16/17 a potem chcemy mieć sesje zdjęciową, żeby móc kiedyś tam powspominać nasz ślub.
 2. nowatorka

  slub bez wesela, jak to wyglada?

  Chemiczka nie chcemy wesela, ani przyjęcia całkowicie. Ale gdybym robiła wesele z orkiestrą to szczerze mówiąc tylko pod gości i bez oporów zniknęłaby na 2-3 godziny z wesela. Bo prawda jest taka, że wesele jest bardziej dla rodziny i ta rodzina w czasie naszej nieobecności miałaby zapewnione jedzenie, picie i muzykę wiec nie siedzieliby bezczynnie. Z uwagi na to, ze to byłby nasz dzień, nie patrzyłabym na nic tylko bym poszła. No ale inaczej jest ze skromnym przyjęciem, czy obiade, wtedy faktycznie wyjść nie bardzo jest jak herrfrend Ja nigdy nie lubiła imprez tego typu. Z resztą w ogóle oboje dobraliśmy się tak że specjalnie nie jestesmy rozrywkowi i wszelkie uroczystości typu wesela okupione są narzekaniem. Szczerze mówiac z całego weselnego dobrze sie czuje tylko w kosciele lub w urzedzie, a reszta nie przytłacza
 3. nowatorka

  slub bez wesela, jak to wyglada?

  My właśnie nie chcemy tego przyjęcia, myśleliśmy na poczatku o czymś w rodzaju kolacji po plenerze, ale byłby problem bo moja rodzina nie miałaby co ze sobą zrobić przez te 2-3 godziny, a nie wypadałoby powiedzieć, "To wy sobie poczekajcie my pójdziemy"... a i tak samych najbliższych wyszło by 70 osób, bez znajomych i " sztucznego tłumu"
×