mam problem .. dwa miesiące temu miałam torbiela na jajniku lekarz przepisał mi wtedy duphaston 1x1 na wchłonięcie okres mi sie spóźnił tydzien byl normalny po nim poszłam do gin i torbiela juz nie było..ale cały czas miałam brac cały cykl duphaston no i wszystko bylo ok znow dostałam normalny okres poszłam znow na kontrole do gin byl to 13 dzien cyklu powiedział ze wszystko ok nadal brac mam duphaston ..tylko dzien po tym zauważyłam u siebie duzo przezroczystego rozciągliwego śluzu w następnym dniu była juz domieszka krwi pod wieczór plamienie dos ć obfite a dzis rano tak mocno krwawie jak w pierwszych dniach okresu pomyslałam ze to moze z powodu owulacji ale az tak silne a może to jednak przedwczesny okres? marwie sie a do gin mam wizyte dopiero w piątek ;( moze któras z was spotkała sie z czyms takim i podzieli sie wiedzą ...byłabym wdzięczna...