Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

clumas

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. rozumie Cie, dalej ją kochasz całym sercem i nie wyobrażasz sobie przyszłosci bez niej... ale niestety ona już wykreśliła Cie ze swojego życia, nie można kogoś zmusic do kochania. każda sytuacja jest inna, byc może u niej to chwilowe, za jakiś czas będzie chciała odnowic z Tobą kontakt.. nie wiem, nie znam was, nie znam waszej sytuacji. Mogę napisac tylko to co znam z własnych doświadczeń i niestety nie jest to nic miłego. Musisz jakoś to przebolec, odchorowac. To ciężkie zadanie ale pewnego dnia będzie lepiej. Trzymaj się, jestem pewna że kiedyś spotkasz kobietę, która Cie doceni.
 2. hmm, nie chyba nie tęsknie. owszem, czasami chciałabym z nim porozmawiac, tak po prostu - zapytac co u mniego słychac, jak się czuje. ale on ma do mnie napewno ogromny żal, zresztą pewnie zaraz robiłby mi pretensje o moje zachowanie (zaznaczam że całkiem słusznie), a ja nie potrafie mu powiedziec że już dla mnie nic nie znaczy, nie potrafiłabym znaleac odpowiedzi dlaczego przestałam do niego czuc cokolwiek. źle mi z tym okropnie, szkoda mi go... ale nie potrafię inaczej. pewnie Twoja dziewczyna czuje się podobnie. daj sobie z nią spokój...
 3. miałam dokładnie taką samą sytuację, również bez krzyku, kłotni, tak po prostu zerwałam kontakt. nie potrafiłam mu powiedziec że już nic nie czuję... jeżeli Twoja dziewczyna zachowuje się w ten sposób... to oznacza tylko to, że już dla niej nic nie znaczysz. przykre to, a jeszcze bardziej przykre jest nasze zachowanie. ja wstydzę się jak go potraktowałam ale inaczej nie potrafiłam. P.S. och, mój Jon Snow!
×