Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jasmina***

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Chciałabym stosować jakiś lekki makijaż, ale nie zdecydowałam się jeszcze jaki byłby dla mnie najlepszy. Teraz posiłkuję się kredką do oczu i tuszem do rzęs.
 2. Jasmina***

  O której wstajecie do pracy????? Bo ja..........

  Kiedyś wstawałam o 3:00, teraz 4:30... Zmienię pracę być może niedługo i o 5:30 będę wstawała:)
 3. teraz firma za firmą upada, wstrzymaj się, poszukaj pracy, ciesz się z faktu posiadania oszczędności
 4. Ja jestem za młoda na takie życie, może kiedyś:) Więcej widzę pracujacych i szczęśliwych kobiet niż zadbanych housewiferek;P
 5. To fenomenalne, muchy bym nie skrzywdziła a ludzie mnie z reguły mają za niezłą żmiję:D Czemu zawdzięczam skupienie się Twoje na mojej osobie?:) Coś Ci zrobiłam, ? Zaglądam tu ''od święta'', tylko pod jednym nickiem, niewiele tematów założyłam, ... Nie jestem znana na kafe. Odpuść:)
 6. Nie da się nie pracować i żyć tak aktywnie jak opisałaś kilka lat pod rząd;/ z nudy człowiek umrze... Praca nawet na pół etatu...
 7. Ja mam 22 lata i od 18 roku życia pracuję. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu. Bezczynność jest bardzo męcząca. Jeszcze jak ktoś ma dzieci to może i dobrze posiedzieć dopóki dziecko nie pójdzie to przedszkola,ale nie dłużej... Nie planuję dzieci jeszcze, na chwilę obecną na 100% szybko wróciłabym do pracy.
 8. Rozumiem Ciebie. Sama dostałam dom w strasznym stanie, powoli sobie tu urządzam przestrzeń, ale wiem że nie jest i nigdy nie będzie to idealny dom. Nie mogę zmienić układu wnętrza... Wszystko jest stare, dom drewniany... Bieda z nędzą w sumie. Nie mniej BARDZO SIĘ CIESZĘ, że nie muszę płacić za wynajem, remontuję swoje, jak wyremontuję to zacznę odkładac na nowy dom , jeśli taki mieć chciała będę. Potem ten dom będę mogła wynająć:) Trochę optymizmu dziewczyno... Każdy kąt lepszy od płacenia za wynajem..
 9. jaaa mieszkam 50 km od Warszawy, nawet w okolicy Twojej i jestem zadowolona, tylko niestety nie mam prawka..ale jak zrobię to dojazd będę miała rewelacyjny pod warszawę:)
 10. Myślę, że jednak S II, ale jeszcze decyzji nie podjęłam
 11. dlaczego Noka n8 nie? świetne opinie...ech wiem, że galaxy sII mu się podobał....hmmm ile teraz kosztuje? Więcej niż 1 000 zl nie dam, ale mogę jakiś dość korzystny abonament
 12. Zadałam pytanie, oczekuję odpowiedzi. Dostałam od swojego faceta prezent dużo bardzie wartościowszy, niż telefon za 1 000 zł, i chcę chociaż tak się odwdzięczyć. Wkurzy się na mnie, ale nie umiem pzyjmować prezentów bez odwetu:P
 13. Pracuję, zarabiam dość dobrze... Stać mnie na taki prezent wreszcie. Bieda nadal ta sama, ale zbieram na remont. Nadal bez łazienki i skromnie, ale układa się powoli wszystko.. Bóg wysłuchuje moich modlitw:)
 14. A najlepiej jakaś oferta z abonamentem. (taniej telefon, abonament ja sobie wezmę)
×