Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Arowana14

Zarejestrowani
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Arowana14

  Szukam adwokata z Poznania

  Ja mogę polecić Wam mecenasa Mariusza Olężałkę. Jest co prawda z Łodzi, ale dla niego dojechać do Poznania do klienta czy na rozprawę to żaden problem. Często tak robi. Zna się na prawie karnym jak mało kto. Jest bardzo skuteczny w przypadku zatrzymania i przeprowadzania czynności w prokuraturze czy też na Policji.
 2. Jeżeli sprawa jest poważna to najlepiej wybrać możliwie najlepszego prawnika. Wiem, że specjalistą od prawa karnego jest mecenas Mariusz Olężałek. To prawnik z Łodzi, ale klientów z Poznania też obsługuje. Pojechać dla niego do Poznania to żaden problem. Jest dyspozycyjny, zawzięty (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) i ma ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego.
 3. Jeżeli sprawa jest poważna to najlepiej wybrać możliwie najlepszego prawnika. Wiem, że specjalistą od prawa karnego jest mecenas Mariusz Olężałek. To prawnik z Łodzi, ale klientów z Poznania też obsługuje. Pojechać dla niego do Poznania to żaden problem. Jest dyspozycyjny, zawzięty (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) i ma ogromną wiedzę z zakresu prawa karnego.
 4. dobrym prawnikiem jest mecenas Mariusz Olężąłek, polecam się z nim skontaktować, młody ale bardzo ambitny i skuteczny prawnik; jest co prawda z Łodzi, ale klientów ze stolicy też obsługuje, dojeżdża do Warszawy bez problemu
 5. Arowana14

  Implanty zębowe Kraków

  Ja wstawienie implantu powierzyła dr Tomaszowi Dohnalowi. Przyjmuje w Centrum Implantologii i stomatologii estetycznej Cichoń. To bardzo dobry stomatolog. Ja w końcu nie wstydzę się uśmiechać
 6. Arowana14

  dobry dentysta kraków

  Ja również polecam centrum stomatologiczne Cichoń, szczególnie teraz w czasie epidemii. Byłam na wizycie u nich i wiem, że przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa. Uważam to, za bardzo ważne.
 7. Arowana14

  Stomatolog w Krakowie

  Ja też chodzę do tego centrum z tym, że moim stomatologiem jest tam Karol Ożóg. Bardzo miły człowiek, delikatny, wszystkie chore zeby wyleczył u mnie i teraz mam spokój.
 8. Arowana14

  laserowa korekcja wzroku

  Gdyby ktoś z Was był z Rzeszowa lub okolic to polecam tamtejszą Optegrę. Mają tam bardzo rozbudowany zestaw badań w ramach kwalifikacji do zabiegu laserowej korekcji wzroku. Zabiegi wykonują tam metodą Lentivu. To najmniej inwazyjna z metod. Zabiegi wykonuje tam dr Magdalena Zamorska.
 9. Arowana14

  Fotograf Bielsko-Biała

  u nas też Pan Patryk robił zdjęcia na ślubie, jest zdecydowanie najlepszy Jesteśmy zachwyceni zdjeciami Do tego to przemiły człowiek, super się nam rozmawiało. Kocha psy, tak jak my
 10. Arowana14

  Szukam fotografa- Katowice, Chorzów

  Też polecam Pana Patryka. Ślub mieliśmy już co prawda 2 lata temu ale zdjęcia oglądam często i nie mogę się im cały czas nadziwić, są takie piękne!
 11. też polecam pana Wolańskiego, stworzył dla nas przepiękny reportaż ślubny, jestem bardzo zadowoleni ze zdjęć
 12. Arowana14

  Bardzo sucha skóra twarzy.

  Polecam, polecam, polecam! Najlepszy zabieg pod słońcem dla suchej skóry! Jestem zachwycona
 13. Arowana14

  Sprawa karna w Łodzi, zarzuty

  Zgadzam się, dr Mariusz Olężałek to świetny specjalista od prawa karnego. To młody ale naprawdę skuteczny prawnik, ma za sobą już wiele poważnych, wygranych spraw.
 14. Arowana14

  dobry dentysta piaseczno/ursynów/warszawa

  Ja też leczę zęby w Demed na ulicy Symfonii. Moim stomatologiem jest tam pani Anna Czerska. To przemiła kobieta i dobry dentysta. Aktualnie z zębami nic się na szczęście nie dzieje. Ale gdyby coś, to wiem, gdzie się udać.
 15. Arowana14

  GUZ NA PIERSI

  Wypadłam z kolejki na usunięcie guzka w piersi w szpitalu Gdzie prywatnie w stolicy mogę się udać żeby zrobili mi ten zabieg? Konkretnie chodzi o bezoperacyjne usuwanie guzów piersi.
×