Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

NÓŻ

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Normalni ludzie mają oszczędności, wiec mogą poszaleć na bezrobociu. Fajna sprawa, gdy się można wyspać i wsiąć do pociągu i pojechać przed siebie. A z pracą jak jest, to wiadomo, a podobno ma być jeszcze gorzej, chociaż nie wiem czy może być gorzej...
 2. chce byc sama-To jak mam do niego mówić? Niby to moja wina że jest bekartem? Ja ci nic nie wsadzałem, więc moje być nie może, a tym samym nie moja wina że jest bękartem.
 3. chce byc sama-Czyli jak, ty masz swoją kasę a facet swoją i wydaje ją tylko na siebie, na bękarta nie wyda ani grosza, mimo że razem mieszkacie? Jak to twoim zdaniem jest możliwe? Przecież logiczne że ten bękart ostro by go kosztował, a jak nie to byś mu zrzędziła że na wszystko kasy ci brakuje, w końcu facet by ci dawał całą kasę, aby po pracy mieć choć trochę spokoju i ciszy. Facet naprawde musiał by być idotą, aby wejść w takie coś. Nie lepiej jak by od czasu do czasu do ciebie wpadał, przeleciał cię i szedł w swoją stronę?
 4. No dobra, w sumie racje z tym bachorem, bo przecież to tak naprawdę będzie bękart.
 5. !offerma-Na pierwszej randce większość się pewnie trochę stresuje, jeden bardziej inny mniej, ale mało kto wcale.
 6. lubię placki ziemniaczane- Wiara była zawsze związana z daną kulturą. Dlatego też inna była wiara pogańska Polaków a inna Niemców. Natomiast imperium rzymskie się chwiało, więc cezar kombinował jak tu wzmocnić te imperium, tym bardziej że w krajach arabskich rodziła się religia, która nazywała się islam. Więc cezar wymyślił sobie, że wprowadzi jednolitą wiarę, ale żeby nie doszło do konfliktów, to ta wiara powinna być beznarodowa i wtedy padł na pomysł, aby coś od żydów ściągnąć, bo oni byli uznani jako beznarodowi. Stąd też wymyślił tą całą wiarę, dla wzmoznienia swojego imperium. Wiara ta jest zrżnięta z kultury semickiej. Co do zniesmaczenia, to dla mnie obleśni są starzy ludzie albo kaleki. Ale radzę sobie z tym widokiem w prosty sposób, po prostu nie patrzę na nich. Skoro dla ciebie obleśny jet goły człowiek, to nie patrz i tyle i nie porównuj kąpania się na waleta, to faceta co w parkach wyskakuje i sie masturbuje. Nie rozumiem tego, naprawdę musisz się gapić na kąpiącego się faceta? Nie umiesz patrzeć przed siebie i nie zwracać na niego uwagi?
 7. dkkl- Pytam się po raz kolejny, jak byś odebrała to, że na basenie kazali by ci się kąpać nago? Myślę że byś wyszła, tak samo ten kolo, zamiast robić z siebie pajaca to mógł się wcale nie kąpać. Tak samo jak ja bym nie poszedł nago na basen, to tak samo on nie powinien robić z siebie wstydliwego pajaca. A że paru ludzi to podchwyciło, łącznie z dziewczyną no to zaczęły się jajca.
 8. lubię placki ziemniaczane-Wiara semicka pochodzi od ludów, czyli od żydów i arabów, bo stamtąd wzięła się kultura semicka. Powstały praktycznie w jednym miejscu trzy wiary, czyli islam, judaizm a potem chrzestsjaństwo, Więc każda religia kultura danego narodu czyli nacji. Po za tym jak 99,9 % ludzi kąpie się nago, to nie powinni czuć się lepsi i nie buntować się, jak widzą kogoś kąpiącego się na waleta.No bo co im to przeszkadza? Czy ktoś im każe patrzeć, niech idą przed siebie i tyle.
 9. pytajacy dzentellmannn-Czyli dla ciebie wyznacznikiem człowieka, jest to czy jest katolikiem czy ateistą? Fajnie, wystarczy powiedzieć że się jest katolem i już mam u ciebie zaufanie. Ale katole uprawiają seks przed ślubem i mają innych mnóstwo ciężkich grzechów, które mają w dupie. Więc podaj mi definicję katolika, bo ja nie wiem kto to jest. Czy człowiek który współżyje przed ślubem może być katolikiem? Czy człowiek który bluzga na drugiego to katolik? Czy człowiek który żyje na wysokim poziomie, bo ma samochód i inne dobra, która religia katolicka mu zakazuje to też jest katolikiem? A do tego co ma wiara do kąpania się na waleta?
 10. pytajacy dzentellmannn-Żaden trzeźwo myślący Polak nie jest katolikiem, bo katolicka kultura wymordowała około 30% polaków, tylko dlatego że niechcieli przyjąć wiary katolickiej. Więc wierzysz w religię,która polaką została siłą narzucona i która wymordowała około 30% ówczesnych polaków. Więc kto normalny, znając historię katolicyzmu w Polsce, przyjąl by tą religię jako swoją? Chyba tylko kompletny baran, tym bardziej że to kultura semicka i z Polakami nie ma nic wspólnego.
 11. pytajacy dzentellmannn-Mój ateizm pozwolił mi zaoszczędzić kupę czasu i pieniędzy. A prócz tego, to niczego w moim życiu nie zmienił, mimo że jako dzieciak byłem katolikiem i to gorliwym, ale mimo tego byłem niegrzecznym dzieckiem. Wiec nie rozumiem co ma katolicyzm do kąpania sie na waleta nad jeziorem. Twoim zdaniem to grzech?
 12. żeleczek-No tak, bo ta cała chemia w wodach basenowych, to same zdrowie, do tego dzieciaki z szkół, które były na basenach przed tobą to też super. Jezioro ma ileś tam milionów kubików wody, parę psów, kilkadziesiąt ton ryb i parę ludzi nie jest w stanie cokolwiek tej wodzie zrobić, bo ona oczyszcza się naturalnie, bo jest tam piasaek, żwir. drewno itp. Z niektórych jezior to wodę możesz nawet pić, czego ci nie radzę robić na basenie.
 13. Moorland-Nie słyszałem aby krótkie spodenki były uznane za dziwkarskie, chyba że jakieś ekstra. Zauważ że w spodenkach chodzą także dzieci. Ja pisałem o kreowaniu się na styl prostytutek.
×