Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kolezanka 2525

Zarejestrowani
 • Zawartość

  108
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ostatecznie dałam 200 zł i chrzestny również. Poczęstunek w domu również się odbył.
 2. Przy dużych odparzeniach np. przy biegunce, stosuje się linomag albo sudocrem, jednak gdy u nas wystąpił problem dużego odparzenia, to w szpitalu dali mi Tormentile. Wtedy nawet nie słyszałam o takim kremie. Co prawda brudzi, bo jest brązowy, ale u nas super się sprawdził.
 3. Niedługo będę świadkiem na bierzmowaniu. Podobno daje się teraz prezenty, czyli chyba pieniądze. Ide Wy daliście badź ile dostały Wasze dzieci z tej okazji? Dodam, że nie ma żadnej imprezy po bierzmowaniu.
 4. Kiedyś, kiedyś pierwszy seks miał miejsce dopiero po ślubie. Jak jest teraz, wystarczy się rozejrzeć. Związki bez małżeństw, przygodny seks. Ile mieliście lat, gdy zrobiliście "to" pierwszy raz?
 5. Kubek i jakąś ozdobę świąteczną. No i cukierki czekoladowe do tego kubka włożyłam.
 6. Tak, zostawiłam, ale po to, żeby zapeszyć i nie mieć kolejnego dziecka.
 7. Są nawet zajęcia z piłki przyszkolne, ale on woli grać w piłkę z mamą, nie chce z innymi dziećmi, bo boi się odrzucenia.
 8. Jest miły, nawet bardzo miły, grzeczny, zadaje dużo pytań, zachęca do zabawy, wymyśla różne zabawy, lubi grać w piłkę, bawić się balonami i samochodami.
 9. Ojciec nie interesuje się chłopcem. Nie ma z nim kontaktu. Nie wiem do końca, jak to jest w kwestii odżywiania, ale podejrzewam, że chłopiec zajada emocje. Do tego, gdy jest u babci, bo mama jest w pracy, to babcia nie zważa na to, ile chłopak je. U babci je, ile chce. Na tyle, na ile znam tego chłopca, podejrzewam, że po prostu jego koledzy przewyższają go intelektualnie, i jest dla nich po prostu nudny. Do tego nadwaga, co dzieci zauważają od razu i brak akceptacji gotowy.
 10. Chłopiec ma zajęcia dodatkowe, był badany w poradni i teraz znów wybierają się do poradni, by zapewnić pomoc psychologiczną. Dużo czasu też mama mu poświęca i okazuje dużo miłości, bo chłopiec często pyta, czy mama go kocha.
 11. Dziękuję Wam za Wasze odpowiedzi. W pierwszej kolejności na pewno Mama tego chłopca postara się o psychologa dla niego. Osobiście też doświadczylam kiedyś takiego zachowania dzieci w szkole, bo nauczyciele potrafili przy innych dzieciach piętnować to, że nie mam np. butów na wf, a rodziców po prostu nie było stać kupić mi to czy tamto. Dopiero, gdy zmienilismy miejsce zamieszkania, problem minął bezpowrotnie, jednak ta moja koleżanka przeprowadzać się nie chce. W ostateczności bierze pod uwagę zmianę szkoły.
 12. Chłopiec jest trochę dziecinny jak na swój wiek, ma problemy z nauką i ma nadwagę. Jest bardzo grzeczny. Mama chwilowo nie ma pieniędzy na psychologa.
 13. Trzeci raz piszę ten temat, bo go kasują. Syn mojej koleżanki nie jest lubiany w szkole. Dzieci się od niego odsuwają, nie podają mu ręki, nie chcą się z nim bawić. Koleżanka chce zapisać go do psychologa. A go może szkoła zrobić w tej sprawie? Jest tu jakiś nauczyciel i coś podpowie? Znacie to z własnego doświadczenia może? Mamie tego dziesięcioletnego chłopca serce pęka, gdy widzi takie zachowanie innych dzieci.
 14. Syn mojej koleżanki ma 10 lat i nie jest za bardzo lubiany w klasie. Dzieci odsuwają się od niego, nie podają ręki, nie chcą się z nim bawić. Dziecku jest przykro, a matce, to już nawet nie mówię. Ten chłopczyk jest dosyć otyły, nie radzi sobie w nauce, jest troszkę dziecinny jak na swój wiek. Mama wybiera się z nim do psychologa, ale co konkretnie powinna zrobić szkoła? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Mi serce pęka, a co dopiero mamie i temu dziecku. A może jest tu jakiś nauczyciel i coś podpowie, bo ta Mama mnie pytała, co powinna zrobić.
×