Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Weselniczka 21.09.2013

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Weselniczka 21.09.2013

  kurs dla ateistów

  Polecam wykłady Marka Gungora. To wprawdzie pastor, ale to co mówi jest uniwersalne. Poszukaj na you tubie.
 2. Weselniczka 21.09.2013

  Ślub wrzesień 2013

  U mnie podobnie. Zaproszenia rozdane w 3/4. Nie mamy żadnych formalności dopiętych, nie mamy alkoholu i tortu, nie mamy obrączek, nie mamy upominków dla gości i rodziców, brakuje elementów stroju Pana Młodego. Ale nie panikuję jeszcze, powinniśmy zdążyć ;)
 3. Weselniczka 21.09.2013

  świadek brata

  U nas jest podobna sytuacja, z tym, że mój narzeczony wybrał swojego przyjaciela z którym się znają od wczesnych nastoletnich lat i są naprawdę blisko. Dlaczego nie brata? Bo brat jest od niego dużo młodszy. Nie wiadomo czy by się odnalzał w tym całym świadkowaniu, a do tego z tego co widać nie bardzo lubi śluby i wesela. Może u Was też zagrał wiek?
 4. Weselniczka 21.09.2013

  Ślub rok -2013

  Zrozpaczona, ja bym Ci poradziła ubiec szanownego awanturnika i rozesłać do gości dodatek do zaproszeń z zawiadomieniem, że ślub i wesele będą fotografowanego i filmowane i że przyjście jest równoznaczne ze zgodą na udzielenie swojego wizerunku na zdjęciach oraz na filmie. Nie wiem jaką to ma moc prawną, ale może pomoże przy ewentualnej srawie w sądzie. A co do dziewczyn w bieli to się nie przejmuj, bo same się wystawiają na pośmiewisko.
 5. Weselniczka 21.09.2013

  Zaproszenie na ślub... foch czy przesadzam?

  Na pewno jest to duży nietakt. Ale czy z tego powodu aż nie iść? Ja wypisując zaproszenia starałam się ustalić wszytskie nazwiska jeśli wiedziałam, że ktoś jest w wieloletnim związku. Zdarzało się jednak, ze już po swoich zaręczynach dostawałam zaproszenia jako osoba towarzysząca. Poszłam, chociaż nie było to miłe.
 6. Weselniczka 21.09.2013

  WYSYŁANIE ZAPROSZEŃ POCZTĄ - PYTANIE

  Tradycja tradycją ale jak dla mnie gdyby wysyłało się zaproszenia pocztą to byłoby to logiczne. W zaproszeniu jest napisane wszystko co i jak. Po co jeszcze do tego wizta w domu?
 7. Weselniczka 21.09.2013

  Zaproszenie na ślub... foch czy przesadzam?

  Może nie wiedziała jak ona ma na nazwisko?
 8. Weselniczka 21.09.2013

  Zaproszenie tylko na poprawiny?

  A mówiła coś w jakiej formie są te poprawiny? Może to impreza tylko dla młodych.
 9. Weselniczka 21.09.2013

  Nazwisko

  Jasne, że możesz. Możesz zostawić swoje, zrobić podwójne albo przyjąć męża.
 10. Weselniczka 21.09.2013

  czy robić wieczór panieński???

  Mnóstwo par teraz mieszka ze sobą po kilka lat przed ślubem i mają panieńskie i kawalerskie. I co z tego, że cywilny? Ślub to ślub. Okazja do fajnego spotkania z koleżankami jest i trzeba to wykorzystać. Nie trzeba od razu organizować strip-teasu i jeżdzić limuzyną po mieście drąc mordy.
 11. Jak zaczął się czas ślubów wśród moich znajomych to faktycznie musiałam na wesele kupić wszystko od podstaw. Najtańszą sukienkę mam za 50zł z Allegro, nadroższą za 250. Buty najtańsze z bazaru za 30zł (niby szajs, ale do sukienki akurat pasowały idelanie), nadroższe czarne uniwersalne za 200. Biżuteria sztuczna, albo dobierałam z tego co miałam w domu. Fryzjer 70-100zł. Kopertówki kupowane na Allegro po 50-70zł. Teraz mam już tyle sukienek, butów i torebek, że jeśli nie jestem przy kasie, to nie muszę nic kupować. Tylko na fryzjera nigdy nie żałuję.
 12. Weselniczka 21.09.2013

  błogosławieństwo

  Moi rodzice są niewierzący więc złożą nam po prostu życzenia.Nie będziemy klękać. Rodzice narzeczonego zrobią co będą uważać za stosowne, ale wąpię, żeby oczekiwali ode mnie, że pocałuję krzyż kiedy jestem niewierząca. O wszystkim oczywiście uprzedzimy i porozmawiamy, bo nie widzę pwoodu, żeby urządzać komuś niepotrzebną niespodziankę tego dnia.
 13. Weselniczka 21.09.2013

  wesele w piątek

  Przecież możecie przenieść ślub do jeszcze innej parafii.
 14. Weselniczka 21.09.2013

  problem ze swiadkiem

  To jak żaden chłopak nie chce się zgodzić to poproście drugą dziewczynę. Przecież nie ma obowiązku, żeby Świadkowie byli różnej płci.
 15. Weselniczka 21.09.2013

  Ślub wrzesień 2013

  My również będziemy mieć tylko Świadków. Tradycja zdruhnami, czy starostami jest nam zupełnie obca, druhny kojarzą mi się jedynie ze ślubami na amerykańskich filmach.
×