Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Samotny Romantyk II

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez Samotny Romantyk II

 1. Jeśli ożeni się zbyt młodo to będzie zdradzał, a jeśli zacznie szukać kobiety zbyt późno to może nie znaleźć ;/
 2. Statystyczna 20-latka ma prawie 10-krotnie większe powodzenie od mężczyzny w jej wieku. Ale już statystyczna 30-tka ma dwa razy mniejsze powodzenie od 30-letniego faceta. Z kolei przeciętny 40-letni facet ma 20 razy większe powodzenie od 40-letniej kobiety. Wniosek więc taki, że taktyka "czekania na miłość" sprawdza się tylko w przypadku mężczyzn. Kobieta jeśli chce upolować "lepszy towar" musi to robić za młodu .. potem będzie coraz trudniej ..
 3. Takie rzeczy dziś od rana wyczytałem na jednym z serwisów informacyjnych ... Widzę, ciekawą sytuację - faceci mają wysokie wymagania, kobiety mają wysokie wymagania i nikt nie chce spuścić z tonu. Co więcej każdy woli doskonalić siebie samego niż obniżyć swoje wymagania wobec innych. Czy uważacie że to dobra strategia?
 4. Samotny Romantyk II

  Mam nawrót depresji

  Miłość jest jak choroba nowotworowa. Myślisz że się z niej wyleczyłeś, a ona nagle powraca i powoduje depresję. Po prawie roku normalnego funkcjonowania zatoczyłem koło. Znów doskwiera mi samotność, a patrzenie na szczęście innych ludzi tak mnie wkurza, że miałbym ochotę ich pozabijać. Zacząłem przeglądać, co robią kobiety które swego czasu obdarzyłem uczuciem. Niestety pierwsza (Paulina) wciąż tkwi w związku z tamtym facetem. Druga (Anka) sparowała się z jakimś zagranicznym ze wschodu i wyjechała. Nie mam żadnej alternatywy miłosnej. Wokół same podstarzałe pasztety, w większości zresztą sparowane i dzieciate. Atrakcyjne studentki zupełnie nie są zainteresowane facetem po 30-tce. Czuję się odstawiony na boczny tor przez życie. Różne chore pomysły przychodzą mi do głowy. Martwię się tym wszystkim :(
 5. Samotny Romantyk II

  Mam nawrót depresji

  Psycholodzy i psychiatrzy to banda kretynów. Szkoda czasu na nich i kasy.
 6. Samotny Romantyk II

  Faceci chca sie tylko ruchac

  Związek bez ******** jest bez sensu
 7. Ciągle czytam jacy ci polscy faceci zaniedbani, źle ubrani, bez gustu .. może pora wybrać się do specjalisty .. czy lepiej iść do kobiety czy faceta?
 8. Samotny Romantyk II

  Przykłady kobiecej obłudy

  Facet, który zagaduje do każdej = desperat, ruchacz, nieudacznik Facet, który zagaduje tylko do jednej = stalker, psychol, natręt Facet, który nie ma kobiety = dewiant, gej, pedofil, nieudacznik, głupek Jak widać kobiety nie darzą szacunkiem samotnych mężczyzn, a ciągle narzekają, że nie ma wolnych facetów ...
 9. eee .. znam ten ból .. ale poszedłem na siłownię, trochę poprawiłem atrakcyjność i czuję się lepiej we własnym ciele mimo że wciąż mam mało znajomych ;)
 10. a jeśli chodzi o charakter to lubię Siostry Bukowskie
 11. kobieta ma być natchnieniem dla mężczyzny, a nie kawałem słoniny na łóżku .. wbijcie to sobie do główek
 12. Samotny Romantyk II

  Portal Sympatia już chyba dogorywa

  Badoo było fajne dopóki nie kazali sobie płacić za odzywanie się do ludzi spoza tych których ci zaproponują, a mnie zawsze proponują jakieś beznadziejne przypadki .. podejrzewam, że inni też tak mają. Tindera miałem krótko. Brak superatrakcyjnego zdjęcia praktycznie przekreśla szanse na nawiązanie jakiejkolwiek ciekawej znajomości.
 13. Jak bym miał tyle kasy co Zukenberg to bym sobie założył własny harem z fotomodelek z instagrama
 14. na masażystów lecą jedynie stare baby :D
 15. Kobiety w których się zakochiwałem do tej pory piersi miały raczej liche, więc stawiam na waginę ;)
 16. Mogę tylko zgadywać że ta podobno "atrakcyjna" laska pewnie ma 70kg HA HA HA :)
 17. Samotny Romantyk II

  Jeżeli chłopak mówi coś takiego

  znaczy że nie chce być przez cb skrzywdzony
 18. Samotny Romantyk II

  Jak wbić sobie do łba że ona mnie nie chce?

  zabij ją osoba nieżywa nie może cię ani chcieć ani nie chcieć
 19. Samotny Romantyk II

  PRAWIKI 2015 podsumowanie roku

  Mogą być nawet dzifffki, byle były młode, ładne i bezdzietne.
 20. Samotny Romantyk II

  sympatia plus to dno

  portal martwych kont czy tam w ogóle ktoś poza mną się loguje?
 21. Prawdziwy mężczyzna jest samowystarczalny, nie potrzebuje sprzątaczki, nie potrzebuje kucharki, nie potrzebuje praczki. Wszystko jest w stanie ogarnąć w domu sam. Jedyne do czego potrzebna mu jest kobieta to seks. A jak powszechnie wiadomo, jak kobieta nie spodoba się mężczyźnie to seksu z tego nie będzie (no chyba, że po ciężkiej libacji alkoholowej) Jaki jest więc sens wiązać się z kobietą, która nam się nie podoba? Jaki jest więc sens "obniżania" wymagań? Czy siedzenie na mieszkaniu z pasożytem nie dającym nic od siebie to taka frajda? Jakimże trzeba być desperatem żeby tak robić? Wszystkim tym, którzy zaraz mi zaczną przypominać, że taka kobieta może urodzić mi dzieci mówię - nie chciałbym mieć dzieci z kobietą, której nie kocham. Takie dzieci tylko przypominałyby mi o moim upadku, nie potrafiłbym ich pokochać jako, że same nie były symbolem miłości. Lepiej być samemu niż być z kimś kto na nas nie zasługuje. Od jakiegoś czasu zacząłem dostrzegać pozytywne aspekty bycia singlem po 30-tce. Zwłaszcza obserwując moich kolegów, którzy się pożenili, narobili dzieci i są uwiązani tak bardzo, że nawet na chwilę nie mogą odpocząć. Tyją i brzydną z każdym kolejnym zdjęciem na Facebooku, a ich żony to jakaś tragedia. Kijem i przez szmatę bym nie ruszył. Ich zazdrość dokarmia moje ego.
 22. na liczbe partnerów jeszcze można przymknąć oko, ale rozstępy to już powazny defekt
×