Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

sarenka_m

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. sarenka_m

  Ślub rok -2013

  my zamówiliśmy smirnoffa po 0,5 na głowę...ciężko stwierdzić czy wystarczy czy nie, ale od czegoś trzeba wyjść... nie zmarnuje się, może później stać i czekać na kolejną imprezę ;)
 2. sarenka_m

  **ŚLUB LIPIEC 2013**

  Cześć ;) My dopiero pod koniec marca mamy iść do księdza. Zaczynam robić zaproszenia, tylko brakuje mi jeszcze jednego papieru ;) obrączki kupimy później ( miesiąc jest na ich zrobienie, więc pewnie dopiero w maju kupimy). co do biustonosza... kurcze nie pomyślałam o tym, ze przecież też mam odkryte plecy... jak coś znajdziesz to daj Lipcowa cynk ;)
 3. sarenka_m

  Ślub rok -2013

  malapannamloda wytrzymasz do rana jak tak wcześnie ślub? ;)
 4. sarenka_m

  Stół wiejski

  Zależy też czy robisz wesele jedno czy dwu dniowe. Na jeden dzień to trochę dużo jedzenia. My zaprosimy około 120 osób, wesele jest jednodniowe i zrezygnowaliśmy ze stołu wiejskiego. Ale na dwa dni byśmy wzięli.
 5. sarenka_m

  Na ile h samochód ślubny??

  my mamy do kościoła dwie minuty pieszo, więc chcieliśmy samochód dopiero po mszy... ale jak zadzwoniliśmy o koszt dwóch godzin to nam powiedzieli że minimum 4 godziny musimy wziąć. więc zrezygnowaliśmy i zostaliśmy bez auta
 6. sarenka_m

  **ŚLUB LIPIEC 2013**

  my bierzemy smirnoffa. ale to ze względu na cenę - dobry i niedrogi. Choć zastanawialiśmy się jeszcze nad bolsem, białą żubrówką, ale nie chce mi się już degustować :D
 7. sarenka_m

  **ŚLUB LIPIEC 2013**

  aha :( najważniejsze żeby Ci było wygodnie... ja jeszcze nie kupowałam butów. zresztą mi w lesie dalekim i ciemnym cały czas stoimy :D ja nie wiem kiedy my to ogarniemy ;)
 8. sarenka_m

  Ile wódki?

  annielica my kupimy i tak 0,5 na głowę bo ciężko przewidzieć co kto bedzie pił ;)
 9. sarenka_m

  Ile wódki?

  Będziemy mieli też bar z winami, piwem i innymi alkoholami, więc powinno się jakoś to sensownie rozłożyć. A jak braknie to cóż... w samochód i do tesco 24h ;)
 10. sarenka_m

  **ŚLUB LIPIEC 2013**

  Tam pisze, że"Istnieje możliwość wymiany lub zwrotu towaru!"... ja muszę mieć na niższym obcasie, bo nie dam rady... na co dzień nie chodzę w obcasach, ani od święta. Więc może się jeszcze zastanów czy wytrzymasz :)
 11. sarenka_m

  Ile wódki?

  My na pożegnanie nie dajemy. Za duże koszty to są :(
 12. sarenka_m

  Ile wódki?

  o hej Lipcowa :) my mamy listę na 120 osób, z czego pewnie 20 odpadnie... czyli 120 flaszek...w kartonie jest 12 butelek? To 10 kartonów..jakiś zapas.. może ze trzy kartoniki i będzie 13...pokryje się z datą wesela:D
 13. sarenka_m

  Ile wódki?

  Dzięki za odp. :) mam obawy że nie wystarczy i będziemy pędzić do monopolowego w środku nocy :D ale tak chyba będzie rozsądnie, żeby też nie przesadzić...
 14. sarenka_m

  Ile wódki?

  Hej, mam do Was pytanie. Ile flaszek wódki kupowałyście/kupujecie na wesele? Jak się to liczy? Litr na parę?
 15. sarenka_m

  **ŚLUB LIPIEC 2013**

  myślimy i myślimy i niestety wybrać nie możemy...same smęty :D a my chcemy coś żywszego ale nie za bardzo żebym jakoś wyglądała ;)
×