Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

hiip

Zarejestrowani
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Popatrz Emmanuel Macron
 2. Gdzie działy o nauce, wydarzeniach z kraju i świata, filozofii itd. Czy kobiety tylko tym się interesują tzn. macierzyństwem, związkami i sprawami dnia codziennego?
 3. hiip

  Jakie macie marzenia?

  Nie mam marzeń. Wszystkie, które miałam odrzucam ze względu na ich nierealność.
 4. Idą sobie tacy po mieście, maski brak lub spuszczona na szyję, coś tam krzyczą, mordy drą trzeba przed nimi uciekać jeśli nie chce się zarazić. Albo na zewnątrz policja to noszą, a wchodzą do sklepu i zsuwają bo policja nie widzi. A zwróc takiemu uwagę to jeszcze zacznie być agresywny. W autobusach też nie noszą czesto i w małych sklepikach sprzedawcy często nie mają nawet przyłbic! I co z takimi zrobić? Są jakieś zespoły ochotniczej policji co by można było dołączyć i wspomóc przestrzeganie tych ważnych przepisów chroniących bezpieczeństwo?
 5. hiip

  Nic mi się już nie chce

  A żyć Ci się chce?
 6. Bo trzeba wymieniać co kilka godzin i do kubła na śmieci, albo dobrze wyprać jak jest wielorazowa.
 7. Utrata czego w życiu by was wkurzyła?
 8. Czemu państwo polskie nie walczy z alkoholizmem i patologizacją/menelizacją ludności poprzez ograniczenie ilości sklepów monopolowych na metr kwadratowy i skrócenie czasu ich otwarcia np. 7.00 - 18.00 a nie 24/7? Powinno tak być.
 9. Nie, czuję się super, dobrze, że podjęli taką decyzję.
 10. Oglądać filmy, seriale, słuchać muzyki, grać, czytać gazety, oglądać TV, spać, sprzątać, prać, gotować, malować, rysować, śpiewać...
×