Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Święta Anestezja

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Za wino dziękuję, tylko święcona woda. Dobranoc.
 2. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Ciężki, duży i gruby.
 3. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Czas udać się na kontemplację i dokonać ablucji ciała. Nieraz kobiety potrafią władować sobie prysznic między uda i puścić tyle wody, żeby strumień pieścił ich wnętrze i łechtaczkę jednocześnie. Nogi na wannę, zamknięte oczy skupione na obrazach męskich torsów i penisów i tyłków, i dłoni i..., a potem mokry orgazm zmieszany z wodą, wytrysk, skurcze, które pompują wodę do pochwy, a potem znów ją wypluwają. Trudno się po tym nawet dotknąć do c**y, tak mocno wszystko pulsuje, a potem jak odpocznie, chce jeszcze. Drogie panie, myjmy się z rozwagą jednak.
 4. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Mam ochotę na budyń czekoladowy. I chociaż z reguły tego nie robię, to puszczam Ci oczko.
 5. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Żeby oglądać sobie Discovery Science. Zając zmysły czymś innym, niż tylko seks. Kobiety czasem fantazjują o obciąganiu męskich palców nawet. Włożysz jej do ust, a ona oplata go ustami i ssie, prosi o kolejny, całą dłoń, krztusi się, ślina cieknie jej po brodzie, zbiera ręką, zlizuje, to co wcześniej miała na pysku. A tak obejrzy sobie kształcący program o NASA.
 6. Święta Anestezja

  Czy jak facet się bardzo zakocha w kobiecie

  Mogą go boleć jądra. Wszystko przez podniecenie, ciągłą chcicę. Mężczyźni mocno się napalają. Czasem nawet na więcej niż jedną kobietę. Lubią mieć zajęte wszystkie zmysły jednocześnie.
 7. Święta Anestezja

  W seksie nie ma nic złego

  Pod warunkiem, że się go nie uprawia. Ludziom dziś w głowie wyłącznie seks. Tak nie powinno być. Mężczyźni fantazjują o kobietach, które pragną od nich brać. Czasem nawet siłą posiąść. Takich co to przyprą do łóżka, wgniotą krtań zimną stopą, tak, że delikwent nie może tchu złapać, i tonie w odmętach materaca. A potem ona, takiego ledwie żywego mężczyznę, znów wciska w materac, tym razem swoim gorącym tyłkiem, i nadstawia do lizania obie dziury. Jeździ tak po jego ustach i nosie, aż jej się nie znudzi ta zabawa, aż do czasu, kiedy zaczną nadawać jej ulubiony seria w TV. Coś tu jest chyba nie tak.
 8. Święta Anestezja

  Mój chłopak nie chce mi robić minetki

  Minetka, seks oralny, jest tylko dla grzeszników. Tacy to nie mają oporu. Ona rozwiera swoje uda i ochoczo zaprasza jego szorstki jęzor. Ten sunie po łechtaczce, ale ona chce więcej i obejmuje go nogami, i przyciąga jego głowę do swojej c**y, i trzyma go tak, a jemu brakuje tchu ze szczęścia, spija śluz, a potem, niby niechcący, zahacza językiem o jej chętny o***t, a ta ulega, bo nie wie co to grzech, a on próbuje jej w sposób tak intymny, że aż pisać dalej strach.
 9. Święta Anestezja

  cycki

  Wrzesień za pasem, czas na edukację antyseksualną.
 10. Święta Anestezja

  Powinno zakazać się Helloween

  To nie jest wymysł Polaków, podobnie jak seks. Jedno wymyślili Amerykanie, a drugie też jakiś szatan. Teraz te wszystkie Czerwone Kapturki, pod przykrywką szukania smakołyków, pukać będą do wilczych drzwi. Potem pewnie zażądają rewanżu i poproszą Wilka żeby je puknął. Podwiną czerwoną sukienkę i szepną: "zrób mi to, błagam". A on to zrobi, po wszystkim nadstawi się i sam szepnie: "wyczyść mnie z nas". Rewanżom nie będzie końca. Takie cukierki!
 11. Święta Anestezja

  Podróż w głąb siebie

  Pięknie napisane, Imp. :)
 12. Święta Anestezja

  Podróż w głąb siebie

  To jedna z metod samodoskonalenia. I nie mam tu na myśli podróży, palcami po rozpalonej skórze, w dół brzucha, aż do wzgórka i niżej, do wilgotnej cipki i szparki i mocniej i głębiej, aż do rozwartych ust i cichego jęku. Mam na myśli podróż duchową.
 13. Święta Anestezja

  Najskrytsze myśli i wyznania

  Moja najskrytsza myśl-żeby wyznania były szczere. Żeby człowiek chciał wyznawać Panu, a nie drugiemu człowiekowi szeptać na ucho o tym, że zdjąłby mu majtki, oplątał szyję paskiem i powiódł za sobą do sypialni. Potem by go przywiązał do ramy łóżka i zabawiał się takim bezwolnym mężczyzną wg. własnych upodobań i fantazji. To mi się wydaje złe.
 14. Święta Anestezja

  cycki

  Mieć to można krzyż nad drzwiami, a nie drugiego człowieka. Z człowiekiem można tylko być. Być z prawdziwym mężczyzną? A jaki to jest prawdziwy mężczyzna? Chyba nie taki co posuwa od tyłu bez pytania o zgodę, albo ten co ma dynamit w biodrach?
 15. Święta Anestezja

  cycki

  Zawsze. Całe to ars amandi mnie brzydzi. Całowanie karku, piersi, brzucha które wytyczyć ma ścieżkę do celu jest dla ludzi małych. Nigdy nie myślałam o tym żeby znaleźć się w wodzie z mężczyzną który dotykałby mojej cipki, delikatnie pieścił łechtaczkę, a potem wsadził palec do środka tak umiejętnie jakby miał do mnie instrukcję obsługi. Przy tym stałby jedynie na odległość ciepłego oddechu i patrzył w moje zmieniające się oczy i rozchylał usta kiedy bliska orgazmu rozchylam swoje. To nie dla mnie.
×