Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Ukryta prawda

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral

O Ukryta prawda

 • Urodziny 30.11.1989
 1. Ukryta prawda

  Chciałabym sobie kupić

  Takie duże mieszkanie, mieszkanie jakie jest na bulionerach, w końcu też mi się coś od życia należy :)
 2. Ukryta prawda

  Pocieszcie mnie :(

  Proszę o pocieszenie, napiszcie mi, że wszystko będzie dobrze, bardzo proszę :(
 3. Ukryta prawda

  Wizualizuje swoje cele

  Tak jak w ostatnim odcinku mamusiek. Na ścianie postawiłam sobie obrazki! 1. Moja matura 2. Moja firma 3. Moje meble 4. I ciągle patrzę na to i wyobrażam sobie, że ja to mam :)
 4. Tesco, Biedronka i ROSSMAN. Chyba wybiorę rossmana bo praca najbardziej przyjemna.
 5. Ukryta prawda

  Jutro mam kilka spotkań

  1. Teatr Juliusza Słowackiego w Krakowie 2. Teatr Współczesny w Krakowie 3. Teatr Ludowy Naszykowałam kilka sztuk teatralnych a jutro rano wam przekaże co się wydarzy dalej.
 6. 1. Teatr Juliusza Słowackiego w Krakowie 2. Teatr Współczesny w Krakowie 3. Teatr Ludowy Naszykowałam kilka sztuk teatralnych a jutro rano wam przekaże co się wydarzy dalej.
 7. Otóż w 2011 nie zdałam egzaminu zawodowego (od tej pory w ogóle nie podchodziłam). Czy powinnam jeszcze raz podejść do tego parszywego egzaminu, czy zrezygnować. Nie zdałam ani części praktycznej ani pisemnej. Jak myślicie, co powinnam teraz zrobić. Zrezygnować z tego, skoro ten zawód: technik organizacji usług gastronomicznych w ogóle mnie nie interesuje.
 8. Bo tylko mnie krytykują. Między innymi za to, że 1.Nie zdałam matury (nie zdałam tylko angielskiego pisemnego i matematyki) a reszta to mam nawet dość dobre wyniki. Polski ustny 75%, angielski ustny 30% i polski pisemny 44% 2. Nie zdałam egzaminu zawodowego z technikum technik organizacji usług gastronomicznych 3. Porzuciłam szkołę policealną technik rachunkowości 4. Pobieram rentę socjalną i mam drugą grupę 5. Nie mogłam na długo utrzymać się w żadnej pracy 6. Korzystałam z zasiłku PUP, Mopsu lub lewego chorobowego na 80% z ZUS.
 9. Świat według Bundych - chociaż serial ten już ma kilka odpowiedników np. świat według kiepskich i graczykowie
 10. http://pieniadzezpfronuwdobrychrekach.blog.pl/2014/07/10/pfron-nie-wie-komu-nalezy-sie-pieniadze/?preview=true&preview_id=5&preview_nonce=43785c5070&hash=9e1e229a35d2f55d45a4b022ed074c2e&t=53bea2a8603893325ab Napisałam kolejny artykuł :) proszę oceńcie to :)
 11. Ja bardzo chciałabym pracować w Agencji Reklamowej, wymyślać hasła reklamowe itp. bo tak szczerze praca na produkcji, w sklepie, w administracji czy księgowości to nie praca dla mnie. Znam swoje możliwości i dzisiaj zrozumiałam co jest moim powołaniem.
 12. Ja bardzo chciałabym pracować w Agencji Reklamowej, wymyślać hasła reklamowe itp. bo tak szczerze praca na produkcji, w sklepie, w administracji czy księgowości to nie praca dla mnie. Znam swoje możliwości i dzisiaj zrozumiałam co jest moim powołaniem.
 13. Chciałabym osobę która 27 czerwca będzie przy mnie i będzie mnie trzymać na duchu podczas gdy będą wyniki matur.
 14. Licencjat Potem Magister Potem Doktorat Z Pedagogiki, myślicie że jako taki pedagog szkolny w szkole będę dużo zarabiać?
 15. takich seriali jak: mamuśki oraz rodzina zastępcza (w zastępstwie Gabrieli Kownackiej obstawiam Małgorzatę Potocką, Agnieszkę Kotulankę lub Iza Trojanowską ewentualnie Dorota Kolak czy Barbara Bursztynowicz). Kto jest za tym by powstały nowe odcinki, oczywiście chciałabym również by do rodziny zastępczej oprócz tego że Kwiatkowscy zaadoptowali dwóch nowych chłopców pojawili się także Zosia, Romek, Dorotka i Wojtek.
×