Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Leander

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Leander

  mam dość

  Equilibrium.
 2. Niestety wiele kobiet i wielu mężczyzn nie nadaje się do współżycia. One są zbyt męskie, oni - zniewieścieli. Coraz mniej kobiet umie i lubi gotować, coraz więcej facetów chodzi w różowych ciuchach. Zapomniałem o głosie - sexowny i głęboki, jak mleczna czekolada.
 3. Kobiece. Zero kokieterii, klasyczne, mądre, delikatne i wrażliwe.
 4. Autorko. Też jestem facetem. Ten mężczyzna trzyma dwie sroki za ogon. Sam przez to przechodziłem, zraniłem kobietę którą kocham. Nakłamałem jej, ze z nią będę a tak naprawdę nie planowałem żadnej zmiany w swoim życiu (mam żonę i dziecko). Ten mężczyzna nie da ci szczęścia, tylko ból, rozczarowani i łzy. Ta, którą kocham, odcięła się ode mnie zupełnie, ale ja wiem, ze kogoś ma i jest szczęśliwa. Zapomnij o tym fagasie. Dla swojego dobra. Ja do tej mojej też wydzwaniałem po pijaku. Nie z nudów, ale ze złości, bo chciała o mnie zapomnieć a moja duma nie mogła tego przełknąć.
 5. Leander

  Kocham cię

  Co "gówno prawda"?
 6. Leander

  Kocham cię

  Nie, nie odszedłbym. Przede wszystkim ona szansy mi nie da. Za bardzo ją skrzywdziłem, zraniłem, upokorzyłem. Odbiło się to na jej zdrowiu (ma chore serce). Przeze mnie trafiła do szpitala. Nie dałaby mi szansy. Nawet o tym nie myślę. Poza tym jest szczęśliwa i ma faceta, który ją kocha. Nie zniszczyłbym jej tego. Nie odebrałbym. Tylko nie mogę pogodzić się z tym, ze ona zapomniała, rozumiesz? Chciałbym od czasu do czasu z nią porozmawiać, spędzić z nią trochę czasu. Tylko tyle i aż tyle. Więcej nie chcę.
 7. Leander

  Kocham cię

  struspedziwiatr - Dzięki. Chociaż jedna osoba na tym forum mnie nie potępia bardziej, niż ja sam siebie.
 8. Leander

  Kocham cię

  Przecież napisałem, że ona tak zrobiła. Odcięła się ode mnie całkowicie. Bellissima, dzięki za zrozumienie.
 9. Leander

  Kocham cię

  Bellissima, chyba nie tak do końca ci przeszło, skoro wylewasz na mnie swoje pomyje.
 10. Leander

  Kocham cię

  Bellissima, ona tak właśnie zrobiła. Rozgrzebała, rozpaliła i spaliła. To ja, ja cholerny ja nie mogę tego zapomnieć, rozumiesz? Ona zamknęła te drzwi a ja tego nie chcę!
 11. Leander

  Kocham cię

  mn,lllp;;;;;on sie .. - Ja jej to powiedziałem. Że odejdę od żony i dziecka. A potem sam zerwałem z nią kontakt. Chciała porozmawiać, ale ja nie chciałem. Byłem głupi, bałem się konsekwencji mojej głupoty. Miałem szansę. Drugiej nie dostanę. I tyle. Męczę się. Ok, mam za swoje.
 12. Leander

  Kocham cię

  mn,lllp;;;;;on sie .. - Jakbym ją słyszał.
 13. Leander

  Kocham cię

  Przede wszystkim nie sms'em - zmieniła numer telefonu. Po drugi: adresu jej nie znam, przeprowadziła się. Mam tylko namiar na jej konto w portalu społecznościowym i galerię internetową (jest malarką). Na kolana? Patetyczne :/.
 14. Leander

  Kocham cię

  Wiem, że nim jestem. Każdy jest egoistą.
×