Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

nowiniarka

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam problem nie często spotyakny,otóż mąż od kilku lat sie uzależnił od naturyzmu,gdy jest lato chodzi bardzo często na plaże naturystów/Mówi że uwielbia sie opalac i kąpać w odzie nago.Ponadto lubi oglądać zwłaszcza nagie kobiety.Ja nie chodze z nim bo nie chce,kiedyś chodziłam.Teraz w ogóle nie lubie sie opalac.Co wy na to?
 2. w regulaminie plazy pisze wyrażnie że jak ktos przychodzi na plaze naturystów to musi tez sie rozebrać.Tak więc wynika że nagoc obowiązuje.
 3. Ale osoba nie do końca rozebrana jest niezbyt mile widziana na takiej plaży.
 4. Byłam wczoraj na plaży naturystów w w-wieprzy WM,było ponad 100 osób.100% nagości wśród wypoczywających i plazujących.Opalanie całkiem nago jest bardzo przyjemne,w ogóle nie widac po osobach żadnego skepowania ani podniecenia,Zachowuja sie tak jak byli ubrani.Dla mnie to jest normalna rzecz ludzka być nago na takiej plaży.Tak więc polecam zwłaszcza niewiastom ta formę wypoczynku.
 5. nowiniarka

  w saunie

  Byłam niedawno w saunie i co dostałam szoku,kliku panów saunowało nago,a dwie dziewczyny siedziały w kostiumach! ja byłam także w stroju ewy.Napisane jest w regulaminie że powinno wchopdzić się do sauny bez kostiumu.A tu taki numer,słyszałam złe komentarze pod adresem tych kobiet i to słuszne.Trzeba coś z tym zrobić!Dziewczyny nie wstydźcie się saunowac zgodnie z przepisami.
×