Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wielka dama tańczy sama

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. My kobiety jesteśmy stworzone do sprzątania. Nie może być tak że mężczyzna przynosi pieniądze do domu a my siedzimy i oglądam seriale w telewizji. To coraz częstsze zjawisko wśród kobiet, nie pracują, nie sprzątają w domu i czekają na pieniądze od chłopa. Takie powinno się na stosie palić.
 2. wielka dama tańczy sama

  Uderzyłam wywłoke w twarz

  Kobieta 52 lata i wdała się w romans z 25latkiem. Nie wytrzymałam. On ją oszukał, naciągnął ją, wyłudził pieniądze a ona dzisiaj chciała uderzyć go w twarz. Oddał jej. Ja nie wytrzymałam i powiedziałam że jest idiotką, myślałaś że ktoś będzie chciał takie stare próchno jak ty i też ją walnełam.
 3. Wymordowałabym suki. Dają dupy na lewo i prawo a potem płacz. Pobił mnie i zgwałcił, nie wiedząc że kobieta ma kierować się głowa a mężczyzna zawsze będzie myślał penisem.
 4. wielka dama tańczy sama

  Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

  I niech teraz jakaś zdzira powie że żaden facet nie ma prawa uderzyć jakiejkolwiek kobiety. Owszem, klient prostytutke ma prawo nawet zabić jak przyjdzie mu ochota :D
 5. wielka dama tańczy sama

  Bylam prostytutka i chce obalic mity o tym zawodzie

  W prostytucji nie ma mowy o gwałcie. Jak jakiś klient wpierdoli prostytutce to moim zdaniem dobrze jej zrobił i nie uważam go za damskiego boskera ale wybawce narodu :)
 6. wielka dama tańczy sama

  Kobieta powinna być kontrolowana przez męża

  Jestem lesbijką. Moja partnerka ma 26 lat i 6letniego syna. Powiedziała mi że bycie w związku z mężczyzną to najgorsze co mogło ją spotkać. Po prostu nie kochała tego chłopaka, a on jak przyszło co do czego to też nie chciał dziecka. Jedyne co ma od niego to alimenty. Nic, więcej dziecko nosi jej nazwisko. Problem polega na tym że dużo łatwiej dwie kobiety wychowałyby małą dziewczynke, to jest chłopiec który potrzebuje męskiego wzorca. A tutaj nie ma ojca, ma dwie matki. Zarówno do mnie jak i do niej mówi mamo. W dodatku jej rodzice są chyba chorzy psychicznie bo nie akceptowali jej pierwszego chłopaka, a teraz nie akceptują mnie, jej pierwszej dziewczyny i poważnego związku.
 7. Kobieta powinna być kontrolowana przez męża. Powinien kazać jej przynosić paragony ze sklepu. Mówić gdzie idzie, dokąd i o ktorej porze Nie powinna nigdzie wyjdź jak nie ma śniadania, obiadu, kolacji, oraz czystego i wyprasowanego ubrania oraz porządku w domu. Jak ja tak zrobiłam to mój Henio dał mi 10 pręgów pasem na goły tyłek bo byłam niegrzeczna.
 8. wielka dama tańczy sama

  Jeśli mąż ma romans to winne są dwie kobiety

  Ale to już romans z kolegą jest grzechem śmiertelnym.
 9. wielka dama tańczy sama

  Jeśli mąż ma romans to wina ponosi za to kobieta

  Co! Prawda w oczy boli :) Tak to już jest moja droga. Chłopy was zdradzają a wy same jesteście sobie winne.
 10. Zarówno jego żona Zarówno jego kochanka Nawet nie on sam. Przecież mężczyzna jest bezradny w przeciwieństwie do baby wobec nierządu przedmałżeńskiego.
 11. Zarówno jego żona Zarówno jego kochanka Nawet nie on sam. Przecież mężczyzna jest bezradny w przeciwieństwie do baby wobec nierządu przedmałżeńskiego.
 12. Zarówno jego żona Zarówno jego kochanka Nawet nie on sam. Przecież mężczyzna jest bezradny w przeciwieństwie do baby wobec nierządu przedmałżeńskiego.
 13. wielka dama tańczy sama

  Moja znajoma mieszka z młodym chłopakiem!!!

  Z mężem. Ja zawsze leżałam jak kłoda a on na mnie i robił swoje. Zawsze goliłam swoje ciało dla niego a ona leżał na mnie. Miał włoski na klatce piersiowej, plecach, nogach, rękach, nawet na dłoniach, stopach i tyłeczku. Ja taka chudzina, naga i bezbronna a on grubas, wysoki(ponad 2 metry-ja 167cm)
 14. wielka dama tańczy sama

  Moja znajoma mieszka z młodym chłopakiem!!!

  Córki 17 i 19 :) :) Zamierzamy je z mężem sprzedać starszym facetom od nich. Dostaną dwóch 40latków! I od tego momentu przestaną być członkami naszej rodziny.
×