siła_spokoju
Zarejestrowani- 
				
Zawartość
0 - 
				
Rejestracja
 - 
				
Ostatnio
Nigdy 
Reputacja
0 Neutral- 
	Gosia współczuję. znam ból. trzymaj się ciepło. Ty blondii(chociaż zajęta) też ;) bawcie się dobrze z pomarańczkami. do jutra
 - 
	pozazdrościć popularności blondii, ale jak się jest blondynką, wysoką, atrakcyjną, upartą, nieznośną to tak się ma. ;)
 - 
	czyli powiadasz Gosiu, że po ćwiartce Twój świat się zmienił i jesteś starą dupą, bez męża gotującego obiadki. Już niedługo zaczniesz naprawdę fiksować, nie z powodu obiadków, ale braku potencjalnego dawcy nasienia dla Twojego dziecka. ;) Jak mija dzień? tak z innej beczki. :D
 - 
	to skąd pomarańcz ma Twój @? wcześniej był widoczny?
 - 
	ja zazdrosny? to uczucie jest mi obce. ;) dlaczego ja nie widzę Twojego @??
 - 
	chętnie bym to zrobił, ale niestety nie mam rączek... :(
 - 
	a Ty jesteś czarnulka czy blondynka?
 - 
	pora odp na moje pytanie. ;)
 - 
	to trzeba będzie nicka zmienić ;)
 - 
	a Ty blondii które masz 15 marca, rybeczko? ;)
 - 
	Gosia, a teraz przypomnij sobie, gdy mówisz komuś ile masz lat, to od ilu dodajesz "stara dupa" jestem? ;)
 - 
	Gosia, a które? :)
 - 
	Blondyneczka 85 - o czym zapomniał. o tej szopce związanej z datą 14 luty? A może Ciebie wyobraźnia poniosła i naobiecywała za dużo po tym dniu?
 - 
	hehe jak się pamięta cały rok, to w tym dniu również i nie ma w nim nic szczególnego. to Wy drogie panie, musicie mieć co opowiadać znajomym, w pracy, przyjaciółce jak to spędziłyście fantastycznie, niesamowicie dzień 14 lutego ze swoją drugą połówką(jeśli takową posiadacie na stanie). o facebooku i zdj nie wspominam nawet. ;)
 - 
	aaa ahaha syndrom PZU. ;)
 
