Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

s1s

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Przecież mówię że mogli jej np. wpisać depresje itp. I może spokojnie symulować to idąc na komisję. Z tym że chyba nie wydaje pieniędzy na leki a na wino carlo rossi. Zazwyczaj 2 butelki dziennie.
 2. Ja nic nie będę z tym robił. Chociaż mam nagranie na telefonie jak ona o tym mówi jak załatwiła to lewe zwolnienie.
 3. Tylko że chorobę psychiczną nie jest łatwo udowodnić. Można ją śmiało symulować. Np. isc na komisję i nic nie mówić, albo krzyczeći wariować, albo skakać do samej góry albo po prostu patrzeć w jeden punkt.
 4. Nie znasz sytuacji to nie oceniaj mnie. Ona pracowała w firmie gdzie zarabiała prawie 10 tysięcy na miesiąc. Więc pomyśl logicznie??? Teraz dostaje koło 8 tysięcy. W dodatku cały czas mówi o innych ludziach że ten jest nieudacznikiem, ten dziadem, ten nierobem(bo ma problemy ze znalezieniem pracy) sama mogłaby załatwić pracę osobom z rodziny ale tego nie zrobi. To nie dziw się że ktoś ma nerwy na nią.
 5. A jeśli ktoś doniesie że jest to lewe zwolnienie???? To co? ona może być kontrolowana, sprawdzana, itp. Mogą ją wysłać na jakieś badania.. Bo od razu zaznaczam ona ma lewe zwolnienie od znajomego psychiatry. Praca miała dość lekką, była to praca przedstawiciela handlowego w firmie farmaceutycznej, praca w której musiała prowadzić samochód.
 6. Moja znajoma powiedziała mi tak że nie będzie z tego tytułu miała żadnych problemów. Jeden jedyny problem ja powiedziałem o tym kilku osobom które skłonne byłyby na nią donieść i obawiam się tego.
 7. Wzieła lewe zwolnienie lekarskie od Psychiatry bo stwierdziła że tego ZUS nigdy nie będzie mógł jej udowodnić. Z tego co wiem osoby biorące zwolnienia lekarskie od psychiatry mają ułatwioną sytuację. Nie muszą siedzieć w domu, mogą jeździć w tym czasie na wczasy a zus nawet jak skontroluje taką osobę w domu to nic jej nie zrobi.
 8. Wzieła lewe zwolnienie lekarskie od Psychiatry bo stwierdziła że tego ZUS nigdy nie będzie mógł jej udowodnić. Z tego co wiem osoby biorące zwolnienia lekarskie od psychiatry mają ułatwioną sytuację. Nie muszą siedzieć w domu, mogą jeździć w tym czasie na wczasy a zus nawet jak skontroluje taką osobę w domu to nic jej nie zrobi.
 9. Wzieła lewe zwolnienie lekarskie od Psychiatry bo stwierdziła że tego ZUS nigdy nie będzie mógł jej udowodnić. Z tego co wiem osoby biorące zwolnienia lekarskie od psychiatry mają ułatwioną sytuację. Nie muszą siedzieć w domu, mogą jeździć w tym czasie na wczasy a zus nawet jak skontroluje taką osobę w domu to nic jej nie zrobi.
×