Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

prawiczandra92

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. prawiczandra92

  Czuje się jakbym już zdała maturę

  To ty tak samo jak ja nie zdałaś matury?
 2. Hej! Dzisiaj spotkałem w lesie na joggingu koleżankę Magdy, również o tym imieniu (może nie jakąś bliską ale jednak koleżankę) i ona mnie lubi bo pogadałem z nią chwilę i życzyła mi wesołych świąt a Magda się odemnie zdystansowała niewiadomo czemu.
 3. Nie jestem pozbawiony kompleksów i wad ale chyba mam jakieś rozeznanie. Wydaje mi się okej jest ze mną.
 4. Tam mi przynajmniej wypunktują co robić i nie będą do mnie wrogo ustosunkowani.
 5. Nie jestem brzydki. Nawiązywanie relacji u mnie chyba leży i kwiczy bo jak wytłumaczyć fakt że nie mam jakiś takich stałych zwykłych, najzwyklejszych znajomych?
 6. Jesteś w błędzie. Już w poniedziałek idę na sesję coachingu, może mi tam coś podpowiedzą jak się ogarnąć, dzisiaj też już zdążyłem być w mieście. To co mam jeszcze robić, snuć się w nieskończoność?
 7. A niby dlaczego mam nie mieć nikogo, po czym to wnosisz? Jak tak mówisz to mi na pewno nie pomagasz tylko mnie pogrążasz jeszcze bardziej.
 8. Kiedy w końcu będę miał dziewczynę? Nawet nie mam prawa zrobić pierwszego kroku ku temu - nikogo nie poznaje.
 9. Na siłowni rzeczywiście jest sporo dziewczyn tylko jest pewien problem. Ta siłownia nie jest w moim mieście i trochę to chore jest tam kogoś zaczepiać. Za duży dystans jest do spotkań. O ile raz na tydzień w weekend mogę tam być przy okazji większych zakupów w Krk. to dojazdy kilka dni w tygodniu są wykluczone. Chodzę po swojej okolicy, robie wielokilometrowe spacery ale gdzie tam, każdy w domu siedzi pozamykany na 4 spusty.
 10. Jak oni to robią że poznają dziewczyny i wchodzą w nimi w bliskie relacje. Przecież na całej kuli ziemskiej ludzie cały czas się poznają a mnie ma to niedotyczyć? Przecież to absurd. Czy ja mam szansę coś podobnego wdrożyć u siebie?
 11. Inni się jakoś nie muszą uciekać do pytania na forum. Jak oni to robią, zdradź mi tajemnicę.
 12. No powie ktoś, proszeeee... czy już mam zgnić w samotności?
 13. prawiczandra92

  Podoba się wam Agnieszka Gozdyra

  Pytasz o prezenterki? To już bym wolał Magdalene Kaliniak
 14. Ch*j wie o co im chod*******ażdym razie już kolega Madzi i Werki był do mnie przyjaźnie nastawiony bo mi 4 sierpnia 2012 pytał się o moje sprawy sercowe i zachęcał by jeszcze raz spróbować z którąś z nich. Spotkaliśmy się w busie, pamiętam tą sobotę jak dzisiaj bo wracałem z nauki jazdy motocyklem a w poniedjelnik miałem mieć egzamin.
 15. Już mam, tylko że taki nieformalny ustanowiony przez ich koleżanki i przestrzegam go. Nie nazywaj mnie psycholem bo syty głodnego nigdy nie zrozumie.
×