Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

prawiczandra92

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. prawiczandra92

  Czuje się jakbym już zdała maturę

  To ty tak samo jak ja nie zdałaś matury?
 2. Hej! Dzisiaj spotkałem w lesie na joggingu koleżankę Magdy, również o tym imieniu (może nie jakąś bliską ale jednak koleżankę) i ona mnie lubi bo pogadałem z nią chwilę i życzyła mi wesołych świąt a Magda się odemnie zdystansowała niewiadomo czemu.
 3. Nie jestem pozbawiony kompleksów i wad ale chyba mam jakieś rozeznanie. Wydaje mi się okej jest ze mną.
 4. Tam mi przynajmniej wypunktują co robić i nie będą do mnie wrogo ustosunkowani.
 5. A niby dlaczego HET? Przecież ja jestem w porządku człowiekiem, z którym można jakoś współżyć w zgodzie, iść przez życie, mieć dalekosiężne plany. To niesprawiedliwe że Wera wybrała jakiegoś Szczura zamiast mnie.
 6. Nie jestem brzydki. Nawiązywanie relacji u mnie chyba leży i kwiczy bo jak wytłumaczyć fakt że nie mam jakiś takich stałych zwykłych, najzwyklejszych znajomych?
 7. Jesteś w błędzie. Już w poniedziałek idę na sesję coachingu, może mi tam coś podpowiedzą jak się ogarnąć, dzisiaj też już zdążyłem być w mieście. To co mam jeszcze robić, snuć się w nieskończoność?
 8. A niby dlaczego mam nie mieć nikogo, po czym to wnosisz? Jak tak mówisz to mi na pewno nie pomagasz tylko mnie pogrążasz jeszcze bardziej.
 9. Kiedy w końcu będę miał dziewczynę? Nawet nie mam prawa zrobić pierwszego kroku ku temu - nikogo nie poznaje.
 10. Co by tu zrobić żeby zacząć przebywać wśród ludzi? Ponawiam pytanie bo nie znalazłem na nie odpowiedzi. Jestem w tym samym punkcie w którym się znajdowałem czyli w domu przed kompturem bez kontaktu z kim kolwiek. Chętnie bym to rzucił w cholerę tylko co proponujecie w zamian?
 11. Na siłowni rzeczywiście jest sporo dziewczyn tylko jest pewien problem. Ta siłownia nie jest w moim mieście i trochę to chore jest tam kogoś zaczepiać. Za duży dystans jest do spotkań. O ile raz na tydzień w weekend mogę tam być przy okazji większych zakupów w Krk. to dojazdy kilka dni w tygodniu są wykluczone. Chodzę po swojej okolicy, robie wielokilometrowe spacery ale gdzie tam, każdy w domu siedzi pozamykany na 4 spusty.
 12. Jak oni to robią że poznają dziewczyny i wchodzą w nimi w bliskie relacje. Przecież na całej kuli ziemskiej ludzie cały czas się poznają a mnie ma to niedotyczyć? Przecież to absurd. Czy ja mam szansę coś podobnego wdrożyć u siebie?
 13. Jutro może bym zadzwonił do tego kumpla zrobić replay spotkania? Jak oceniacie ten pomysł? Skończy się na piciu w krzakach i snuciu się po mieście. Czy warto?
 14. Nie chcę się uciekać do wyjazdu do innego miasta bo jeszcze nie jestem takim desperatem żeby wyjeżdżać do innego miasta i zaczepiać kogo popadnie na ulicy. To mi się wydaje takie uwłaczające, nie mam tam żadnych załatwień, nic mnie tam nie trzyma. Ja bym chciał kogoś ze swojej okolicy.
 15. Inni się jakoś nie muszą uciekać do pytania na forum. Jak oni to robią, zdradź mi tajemnicę.
×