Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

aj em de czołzen łan

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Też uśmiałam się z "pani kosmetyczki". Jasne, że pod lampą widać różne defekty, podobnie jest z cerą nastolatek. Jeśli taka dwudziestolatka ma suchą skórę, to będzie miała zmarszczki mimiczne i przebarwienia niczym nie ustępujące starszym koleżankom, które mają tłustszą skórę. Poza tym na ulicy nikt nikogo w ten sposób nie ogląda, liczy się całokształt droga pani.
 2. W ubiegłym roku skończyłam trzydziestkę, a w zeszłym miesiącu zostałam wylegitymowana przy zakupie piwa. Nikt nie daje mi więcej niż 25 lat. Bardzo się cieszę, ale w moim przypadku to jedynie zasługa genów. Lubię dobrze zjeść i wypić, stronię od sportu. Natomiast staram się "młodo" myśleć. Kiedy czuję, że "dotyka mnie ząb czasu", przypominam sobie jaka byłam w wieku dwudziestu lat, jakie miałam ideały, marzenia, czym dla mnie wtedy była rodzina, chłopak (obecnie mąż), to najlepszy krem przeciw zmarszczkom, bo działa od środka. A do pielęgnacji- żel do twarzy (obojętnie jaki, zależy co na promocji ;), tonik, krem NIVEA podstawowy na noc, na dzień mieszam z BB, dwa razy w tygodniu jakaś maseczka.
 3. Uważaj, to może być zwykły "kryzys wieku średniego", trzeba przezwyciężyć, jeśli chcesz zatrzymać rodzinę. Twój mózg zaczyna zauważać szanse, które ci umykają. Życzę powodzenia, Tobie i kobiecie, którą na pewno bardzo kochasz, tylko ta miłość trochę "ewoluowała" w obliczu dnia codziennego.
 4. aj em de czołzen łan

  Macie jakieś złośliwe koleżanki?

  Zastanawia mnie zjawisko niechęci kobiet wobec innych kobiet. W liceum miałam koleżankę (bardzo ładną), którą lubiłam, do czasu aż ukazała prawdziwe oblicze i wobec kilku dziewczyn zachowała się nieładnie, co zaowocował sporą kłótnią. Dziewczę chyba nie przywykło, do takich sytuacji i poszło wypłakać się w silnych ramionach klasowych "macho", którzy usiłowali wyjaśnić "brzydulom", że Anię trzeba wspierać a nie do łez doprowadzać. W oczach reszty klasy, to "brzydule" były tymi złymi, które atakują śliczną, "słabą" Anię, skutkiem był rozpad klasy na grupki na kilka miesięcy. Obserwowałam to z boku i byłam w szoku, że sytuacja tak może się odwrócić. Jest półmetek wakacji, macie takie "orlice" o których chcecie napisać? I od razu odpowiem- tak, nudzi mi się, stąd głupi temat.
 5. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  Nie mierz wszystkich swoją miarą.
 6. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  Rolnik chce, żeby pani z biedry dobrze zarabiała, bo wtedy stać ją będzie na zakupy u niego, albo inne tematy, np jakieś agrowczasy czy coś. Wielu ludzi nie rozumie, że ten biedny człowiek, któremu ciągle coś się zabiera, to KONSUMENT, bez którego pasożyt też zdechnie.
 7. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  Myślę, że dobry człowiek chce dobrze dla wszystkich, cwany-dla siebie. Dlatego tak pewne tematy się przedstawia- rolnik, pielęgniarka, górnik- złodziej, bo chce coś dla swoich wywalczyć, dla swoich rodzin,kolegów. Natomiast pochylacie głowy przed US, ZUS, którzy jawnie okradają biedniejszą część narodu, przy pięćdziesięciu procentowym poparciu społeczeństwa.
 8. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  A tak na marginesie, podoba wam się nowa ksywka Bronka? Bredzisław Kompromitowski :)
 9. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  ze shetynem nie ma się co kłócić, bo to walenie pięścią w powietrze. Takie osoby będą balansować na krawędzi drażniąc wszystkich, ale nic "oficjalnie". Przypomina mi się sytuacja jak jeden "znajomy", d**ek nieprzeciętny, podkradał nam rzeczy w pracy, wiele wskazywało na niego, z resztą, w zespole złożonym z 5 osób, które od lat współpracują, można powiedzieć, że wiesz na co kogo stać. No ale gościa nikt za rękę nie złapał. Jakie było jego święte oburzenie, kiedy usłyszał o sobie, że jest zwykłym złodziejem. Zapienił się i groził oskarżeniem o pomówienie. Sytuacja śmieszna, ale takie zera wiedzą, ze najlepiej od razu gryźć, bo liczą na efekt zaskoczenia i skołowania.
 10. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  dla shetyna rolnik to przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego, w świetle prawa i zgodnie z partyjnym trendem należy go wyruc*ać,o co nie powinien mieć cham żadnych pretensji, bo przecież jako biznesmen podjął "ryzyko zawodowe".
 11. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  dla shetyna rolnik to przedsiębiorca jak każdy inny, dlatego, w świetle prawa i zgodnie z partyjnym trendem należy go wyruc*ać,o co nie powinien mieć cham żadnych pretensji, bo przecież jako biznesmen podjął "ryzyko zawodowe".
 12. aj em de czołzen łan

  W jakim wieku jest sie za starym na rolki?

  mam 30 i jeżdżę :)
 13. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  Nie ma dowodów, sam zainteresowany "nic nie pamięta", i mamy przepis na sukces. Najlepsze jest to, że nie jestem prawicowcem, po prostu pewien splot zdarzeń sprawił, że mimowolnie zaczęłam interesować się polityką, a to co widzę mnie mocno szokuje.
 14. aj em de czołzen łan

  WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

  chociażby taka subtelna aluzja http://niezalezna.pl/62604-z-nim-spotykal-sie-komorowski-plk-aleksander-lichocki-i-kursy-kgb-pelna-teczka kurcze, zero jakiegokolwiek polotu w tym Shetynie, wszystko od linijki do linijki. nie googluj mi tu definicji dyskusji, tylko wykaż się szerszym spojrzeniem.
×